стать майбутньої дитини

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем olyaveres, 29 Липень 2011.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    З перших днів, точніше з 3,5 тижня я здогадувалась, що там дівча. Хоча до вагітності хотіла хлопчика, а чоловік марив доцею.
    На першому УЗД лікар схилилась до думки, що все-таки там дівчинка, хоча ще не впевнена. Через два тижні маю 2 УЗД, вже з нетерпінням чекаю, щоб зустрітись з малечею і дізнатись, хто ж насправді живе з нами.
    А до животика ми звертаємось - метелик, крихітка, малятко. Тобто, щоб так конкретно, то ні.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 3
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дмитрика відчувала з дня, коли зробила тест.
    Сергійка... злилась, коли казали що "мусить бути дівчинка" :)
    Вірусю не відчувала. Була в якомусь майже шоці, коли дізналась в 34 тижні, що дівчинка. Ходила і звикала до того факту цілих 2 місяці. А зараз так тою дівчиночкою тішусь, що, здається, ве життя вона в мене була.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    З першою вагітністю не відчувала, та й не моло це для мене жодного значення, молилася тільки, щоб все було добре і дитинка здоровенька, а чоловікові постійно снилося, що в нас доця.
    З другою, було інакше, як тільки завагітніла відчувала, що там хлопчик, навіть дещо з одягу покупляла ще в перші два місяці. Чоловік сміявся, щоб потім не буде кому роздаровувати, бо у всіх дівчатка. Моя інтуіція мене не підвела.
    Але якщо чесно, дуже хочеться потім, років так через 5-10 ще однієї донечки.
     
    Останнє редагування: 11 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Аналогічно :), от тільки ми на 100% не знаємо, хто 3 там сидить - партизан ще той. На першому УЗД сказали, що хлопчик з великою ймовірністю, на 2 - маля було повернуте спинкою й ще не перевернулося - то теж не було видно - й так й сяк крутили - сказали, що наче на хлопчика схоже, але знову таки, на 100% гарантії нема, бо ніжки схрещені були. А на 3 раз - так смішно було - Слобода каже, що мол, стать не скаже, бо не видно, але ми напевно й так знаємо з попередніх УЗД. У нас з чоловіком були такі витягнуті лиця...Й хором "Ніііі...Ми точно так й не знаємо". Тому в нас маля-сюрприз :). Хоч я думаю, що там таки хлопчик - принаймі десь 10 різних он-лайн й не дуже тестів прогнозували саме хлопчика, лишень 2 - дівчинку - один з них доволі цікавий - по значенню ХГЧ - типу чим більше те значення до крайньої межі (максимальне на відповідному тижні) - то дівчинка, а чи менше значення - то ймовірність хлопчика зростає..Перевірила на 3 коліжанках/знайомих - збіглося, але то надто мала вибірка....
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Я сьогодні як ставала на облік, то лікарка слухала серцебиття і спитала чи в нас дівчинка, я сказала: "Обіцяли хлопчика))". А вона так тихо: "Дивно, серденько як в дівчинки. Але це дуже добре, якщо хлопчик:girl_smile:"
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    в першу вагітність думала, що в нас буде хлопчик, а чоловік казав, що 100%-доня. маємо Катрусю:girl_in_love:
    а зараз взагалі не знаю. на першому УЗД нічого ще нам не сказали хто там сидить:connie_pull-pigtailчоловік схиляється до думки, що синочок. а я з тими хвилюванням згодна на все-доня чи синочок, або здоровеньке:girl_tender: скоро, сподіваюся, дізнаємося))
    а мама моя жартує: "Що ж ми будемо робити як там хлопчик? Ми ж нічого про них не знаємо":girl_crazy:В нас в найближчій родині одні дівчатка-Кетрін, ми з сестрою...
    а я кажу: " нічого, будемо якісь навчальні відео в інтернеті шукати, як поводитися з хлопчиками":girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    З малим дуже сильно відчувала, що хлопчик. Сумніви були, звичайно, але я знала, що буде син, автоматично тягнулась до хлопчачих речей, навіть спеціально в Антошку сходила глянути на пацанячі іграшки Цього разу наш татко з старшим братом теж були налаштовані на хлопчика, і я більше до синочка схилялась, але стосовно дитини постійно вживала "вона". Таки вона)))))) Якось трохи незвично. Навіть незнаю чому... Коли вибираю подарунки своїй похресниці - впадаю в легкий ступор і щодо іграшок, і щодо одягу, ну не шарю я в тому. Похресникам скуповуюсь за 15 хв без вагань і промахів. Може якось підсвідомо налашувала себе, що з пацанятами легше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    о, я теж вже тему про гігієну хлопчиків прочитала вздовж і в поперек, а за решту якось не дуже переживаю. Як і всім мамочкам, найголовніше, щоб здорова дитина була, а далі прорвемся)).
     
  9. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Можливо за тиждень і я знатиму хто в нас, то скажу вам чи підтвердиться ця ймовірність)
    Я не відчуваю хто у нас буде, але в мене якесь дике бажання мати доню, от і борюсь з тим, бо якщо буде хлопчик - аби не ображався на мене за такі бажання, але уявити можу лише, що то дівчинка)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Anasko

    Anasko В очікуванні чуда...

    І нам обіцяють уже давно хлопчика....І по якихось таких календареках, і по УЗД три рази казали, що син. Татусь радий....що перший син має бути. Хоча у мене сумніви ще інколи виникають...Але все куплено як для хлопця...Та і животик ніби такий...Ну, але як уже буде....Всеодно наша манюня...яку у любому випадку будемо любити:girl_tender:
     
    Останнє редагування: 1 Липень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    По всіх "народних" методах визначення статі в нас мав бути хлопчик і на першому УЗД лікар це підтвердив. Яке ж було наше здивування на 28 тижні, коли УЗДистка роздивилась там дівчинку! Чоловік надіявся, що вона щось напутала, бо дуже хотів сина, та й на наступних УЗД статі вже не було видно. В мене взагалі ніяких відчуттів не було, трохи було важко "переключитись". Моя мама і сестра до останнього вагались і не ризикували купувати дівчачий одяг. Але найбільший прикол, коли ще тільки дізнались про вагітність і вибирали імена, то хлопчачого імені в нас не було, ніяк не могли придумати, а на дівчачому зійшлись одразу.
     
  12. Esma

    Esma Member

    Відчула хто буде ще до затримки, тому на узд чекала просто підтвердження факту :)
     
  13. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Дівчата, може дурне питання: а на узд в 12 тижнів ще не буває видно хто? Чи то як кому пощастить?
     
  14. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    мені не змогли сказати ...боялись помилитись..., а декому кажуть і в 12
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Буває, але ще так із сумнівами, хлопчика швидше шансів, що розгледять;)
     
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    В нас завжди на маленьких термінах було видно "хто там", а з малюком- то шарився аж до 16тижня. але чоловік, якимсь шостим чуттям, відчував "хто там". Ще жодного разу не помилився.
     
    Останнє редагування: 23 Липень 2015
  17. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    В мене вже 25 тиждень, а ми досі не знаємо хто там....Хоча так цікаво)))
     
  18. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Під час узд малюк ховається?
     
  19. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    я теж не знаю) чоловік вже так чекає 30 тижня, щоб дізнатись. Тож після 30 тижня планову узд?
    --- дописи об"єднано, 23 Липень 2015 ---
    мій копався і узд апарат не дуже якісний був, не побачила лікар.
     
  20. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Так. Казала лікар що ніби дівчинка, але точно вона не бачить.
    Ми теж. Мали УЗД на 20 тижні, наступне на 30 має бути.