Старі речі

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Olma, 17 Липень 2009.

  1. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    Нам колись саме переїзд допоміг позбутися багатьох старих речей, хоча переїзджали в більшу крартиру, дещо просто не хотіли брати в новий дім.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Natali_portman

    Natali_portman I love and I can not stop...

    Я дотримуюсь правила,що коли рік річчю не користуюся,то позбуваюся її:або викидаю,або віддаю комусь. Відкритки чи якісь записочки тримаю в коробочках з-під взуття (я їх гарно оформила). Такого не викидаю ,бо це памятка. Є в мене з пластиліну фігурки,яким вже 10 років,їх мені зліпив і подарував хлопчик,з яким я сиділа в юності. Хочу прийти до нього на весілля і показати їх йому.:girl_wink:А що стосується одягу,то стараюсь не захламлятися і не допускати думки:"То буде на город,то на пікнік,то в похід до лісу... і тд." Бо потім стаєш зауважувати ,що до лісу(в який ходиш раз в рік) маєш більший гардероб ніж на роботу,гості,празник:girl_impossible:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Читаю зараз книгу "Магическая уборка. Японское искусство наведения порядка дома и в жизни" Мари Кондо. Дуже цікавий метод позбування від старих речей. Рекомендую тим, хто давно мріє "розхламити" свій простір.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 2
  4. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Підтримую, книжка, яка навчила мене точно визначати потрібність деяких речей

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    куди порадите "викинути" не потрібні книги? особливо дитячі. вони не старі, просто там такі недолугі тексти, або явні русизми, що я не хочу ними захаращувати полиці. чи викинути на макулатуру, щоб ніяким діткам такі паршиві тексти не читали?
     
  6. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Книги, як і одяг, можна класти в контейнери Оселі. Погугліть, де вони тепер є. Знаю, що точно є на Симоненка в подвір'ї церкви. Їх потім продадуть в благодійних крамничках і буде комусь користь.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Almariel здайте на макулатуру :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Викинути на переробку або здати в бібліотеку
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ptasa

    Ptasa Member

    моя знайома дитячі речі із своїх дітей возить в дитячі будинки. Каже, хоч має кому із своїх дати, але у них є мами-тати, то вони їм куплять. А я кажу, що по телеку показують нормально одягнених дітей. Каже, що то по телику, вона бачила інше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    в мене завжди так, хай буде: на річку, в ліс, в результаті одягаю лише нові речі:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ptasa

    Ptasa Member

    або занести біля памятника Федорова. Та комусь подарувати, або залишити. А може якраз ці книги хтось шукає?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Куди можна віддати старий посуд? Тобто цілі тарілки, шклянки, фужери
    Деякі ще часів певно Радянського Союзу, але цілі. Надщерблені без жалю викинула, а ці руки не піднімається - хоча вони вже давно радості не приносять і тільки займають місце. Можливо, хтось знає потребуючу родину
     
  13. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Як і одяг, книги, меблі, посуд можна віддати в Оселю. Правда не знаю, чи погодяться вони самі приїхати і забрати. На Угорській є їх благодійна крамничка, можна там спитати, а може й зразу залишити. В Винниках в крамничці бачила, що такий посуд продавався.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Дякую
    Власне завожу речі в Оселю на Південному, але там лише скринька, як туди посуд, не запхаєш :sad:
     
  15. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Ні, в скриньку не можна. Туди тільки одяг і книги, ну я ще взуття і сумки клала. Погугліть їх номер телефону. Меблі і побутову техніку вони забирають самі. Може раптом будуть десь коло вас і посуд зможуть забрати.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А що це за Оселя?Теж маю багато речей,які можна комусь віддати .
     
  17. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Отут
     
  18. agalinka

    agalinka Active Member

    Оселі можна подзвонити вони самі приїдуть і все заберуть.
     
  19. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ага,точно я бачила такий контейнер при вході в Церкву Христового Воскресіння,куди ходжу щонеділі.Тепер знаю,куди можна подіти речі,які мені не потрібні,зате може комусь стануть в пригоді.
     
  20. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Я б із задоволенням позбавилась багатьох старих речей, якби хтось мені підказав як переконати чоловіка, що то все барахло нам точно не пригодиться.