Спортивні секції

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем RubenRybnik, 11 Вересень 2008.

  1. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    А есть ли на Сыхове детские спотривные школы или секции? подскажите пожалуйста
     
  2. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Не знаю як на Сихові, а в "Жевжику" скоро будуть заняття з теквандо для малюків від 2,5 р. (здається):clapping:
     
  3. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    На Сихові вшколі-ліцеї "Оріяна" працює школа з Айкідо, біля Санта-Барбари - є школа з карате. Це те що знаю точно зі східних єдиноборств. Плюс у всіх школах є спортивні гуртки різні.
     
  4. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    На Сихові у школі-гімназії № 89 (біля Шувару) є футбольна школа Суркіса.
     
  5. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    огромное всем спасибо
     
  6. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    а в районі Зеленої є якісь секції?
     
  7. S-Irine

    S-Irine Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Нам лікар порадив походити на плавання. Малому 5,5 років. Хтось щось може порадити?. Потрібно з тренером, ввечері.
    В Аквапарке обов"язково хтось з батьків теж має бути в басейні (з оплатою). Заняття тільки ранку, і як я після шапочки на роботу піду???
     
  8. S-Irine

    S-Irine Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Хто проживає в районі Стрийського парку, і бажає щоб Ваша дитина займалась танцями? Не сприймайте це як рекламу, а може навпаки сприймайте, просто починається набір на заняття сучасною хореографією дітей віком від 5 до 17 років.
     
  9. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    А щось для хлопчика років п"яти? Якась боротьба чи що... Ми б віддали. Живем в районі 700-річчя(початок)
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спортивні секції

    Куди на гімнастику або на танці можна віддати дворічну дитину? Можливо є інші секції для такого віку?
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    на гімнастику здається в такому віці беруть в спортшколі ( біля спортінтернату) на кн.Ольги.
    Після мосту там є Карпатбуд, потім такий високий чудинок багатоповерховий ( в якому магазин шафи-купе) а за ним ця спортшкола.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Ми туди ходили якийсь час, так от, 2-ох річних точно не беруть, групи здається з 4-5 років. Може, тільки якщо вони зробили спец групу для молодших (у чому ду-у-уже сумніваюсь).
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. irrka13

    irrka13 Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    на жаль, для таких квіточок нема секцій. хіба розвиваючі, типу "жевжик". можна спробувати плавання. чула, що десь займаються з такими малими.
     
  14. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Спортивні секції

    поцікавтесь біля парку культури (Динамо здається). Сусідський хлопець ходить(почав ходити з першого класу).
     
  15. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    В Софії (на пр.Шевченка) є заняття з плавання для дітей, здається, навіть індивідуальні. Я вчора там була в обід, то з 1 хлопчиком тренер займалася, хлопцеві на вигляд років 8-9. Підійдіть, спитайте. Ви собі можете так само в той час у басейні купатися...
     
  16. ludmila

    ludmila Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Спортивний клуб "Золотий лев", вул.Піша,1
     
  17. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    і що там є?
     
  18. ludmila

    ludmila Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Східні єдиноборства, але думаю, що заняття почнуться з вересня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    i що, дiток з 2 рокiв приймають? а де ця вулиця знаходиться?
     
  20. ludmila

    ludmila Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Вулиця знаходиться в районі лялькового театру, а з якого віку беруть не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1