Спорт для вагітних і годуючих

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Полуничка, 24 Червень 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    поговорю тут сама з собою
    що я зараз роблю в якості силових тренувань через день з бігом.
    попа і ноги
    руки
    корпус
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member


    попа-- гирька там нічо така ( я саме про гирю)), я би не наважилася. розумію, що той хто звик до такоі ваги до В, під час це може бути Ок мати такі -+ навантаження, але нє, мене всерівно сумніви би брали

    корпус-- вагітною не дається мені та планка ( там де на руках стоіш, обличчя до стелі, ноги піднімати ), напрягаються мязи живота так нормально, не комфортно ( у басейні також пробувала таке, але руки до борртика притуляла,- ті самі відчуття(( )

    я ще кегеля періодично роблю і вправи для колін і стоп ( бо крутять ноги вечорами.. )
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я роблю з чотирикілограмовою гантелею. Мене сумніви не беруть )))
    З такими ж гантелями роблю і руки. Власне, що я звикла.
    як не дається, то точно не треба себе змушувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Про біг в другому триместрі

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Для мене вагітна йога теж пахла смиренністю... Займалась і була в шоці, що елементарні речі даються важко, центр ваги зміщений. Витривалість спадала. Ну, таке. Потім після пологів було взагалі шоком, що тіло таке, ніби й не було трьох років регулярної, практично щоденної практики. Смиренність...
     
    • мімімі мімімі x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я в першу вагітність попробувала танцювати... і розплакалась, що нічого не виходить, зовсім нічого. Тільки румба получилась і то після 38 тижня
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    В мене було навпаки, в невагітної у мене багато що не получалось, а всі заняття для вагітних я могла зробити від А до Я, навіть бувалих тренерів, різних напрямків, відчувала якусь таку досконалість)

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Так я робила заняття не для вагітних, займалась в звичайній групі, лиш асани були з поправкою на живіт. В групі для вагітних мабуть би заснула. Або знервувалась, одне з двох.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ну так то твій рівень))) я не мала на увазі групи для вагітних, а комплекси які відомі тренери робили під себе коли були вагітні ну і кидали назагал) і чи то була йога, пілатес, силові, я нарешті могла зробити все)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а я танцююююю. Вагітною танцювати так кльово!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Та ну.. я бігала до 30го тижня. І почала 3 тижні після пологів.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ггггг що значить "та ну"? я і після 30 бігаю. Але як це відміняє мої враження від мого ж бігу?

    Так, я знаю жінок які і півмарафони вагітні бігають, але всі люди різні. І вагітності різні.

    П.с. Бігати раніше ніж 40 днів після пологів не збираюся і нікому не раджу. Тут вже трохи інші механізми, ніж просто самопочуття треба враховувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, ви тут знаючі, тому пораджусь:) Чим можна звузити талію після вагітності? Бо от живіт менший, ніж був після перших пологів, а от ширина талії мені не подобається. Знаю, що до 2 місяців матка у форму приходить і т.п., але може б чимось допомагати? Чула про вакуум в животі. То треба максимальну кількість секунд так тримати? Як хто робить?
    А от моя гінеколог вже другий раз перед випискою радить вправи Кегеля (погоджуюсь) і 3 вправи на прес: велосипед, підйом тазу, але без піднімання ноги, просто повільний підйом, 10сек у верхній точці і опускаємо таз. Третя вправа - піднімання випрямлених ніг під кутом 90*. То можна ті вправи робити?
     
  14. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Привіт дівчатка! Шукаю йогу для вагітних у р-ні зелена, сихів, стрийський ринок. Щось нічого не знаходжу(( або ціна шалена або занять для вагітних нема :girl_cray:
    О перечитала всю темку і таки знайшла одні на перший погляд підходящі заняття... Дякую)
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2016
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Orman тренуюсь, як ти радила:
    15 хв кардіо, 1-2 хв планки, 15 хв коло, jumping jacks
    ще трохи - і присідання получаться
    скажи, що я молодець :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Не подобається Не подобається x 1
  17. Мері

    Мері New Member

    Дівчатка всім привіт! У мене 3 тя вагітність, зараз на 12 тижні, хочу зайнятись спортом. Може хтось підкаже де є заняття для вагітних ( аквааеробіка, фітнес і т. д.) бажано у Франківському районі.
     
  18. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    аквапдготовка, гим. Симонека ,"Клуб "Китенятко". Контакти в приват напишу.
     
  19. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я справжній спортивний чайник.
    2 місяці до вагітності почала бігати. Як була вже вагітна, але ще про це не знала, дійшла до запланованих 5к. Подобалось дуже, гарно себе почувала. Хотіла і вагітною бігати, але мені не пішло. Від 25 тижня ходила на заняття для вагітних в басейн. Я трохи боялась води раніше, але ті заняття зняли мій страх, навчилась правильно дихати, пірнати. Заняття приносили задоволення. Дуже мені подобалось, як тіло трансформувалось навіть від таких нехитрих занять, і навіть при вагітності.
    Зараз вже 8 місяців по пологах і розумію, що мені бракує спорту. Але досвіду практично 0, потребую підказок. Треба щось комплексне і одночасно просте, для виконання вдома.
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Подивіться на ходьба вдома від американського тренера Леслі Сансон. Я вже 2й рік займаюся вдома, супер тіло Ви звичайно не зробите, але для початку перед переходом до більш серйозних занять можна спробувати. Дуже ненапряжна позитивна жіночка, і занять є багато варіантів, старіші записи і більш сучасні, різної тривалості і інтенсивності.
     
    • Подобається Подобається x 1