Спорт для вагітних і годуючих

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Полуничка, 24 Червень 2009.

  1. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    В мене ті м'язи за 2 роки (до другої вагітності) так і не зійшлися :sad:. Хоча весь 2-й рік малого я регулярно займалася в спортзалі як не одним, то другим. На прес трохи робила вправи, але без фанатизму. Страшно подумати, що там буде після пологів, бо живіт цього разу більший.
     
  2. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Нарешті купила абонемент і тепер буду відновлювати тренування, ура! Тішуся шалеееено!
    Налаштовуюсь на важкий місяць, стала такою розвалюхою за тих 2 роки, крепатура буде ще та...
    Ну і з ГВ не знаю як буде, боюсь, щоб спортбюстик не перетиснув нічого...
    Словом, буду пробувати :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Запланувала я відвідувати басейн, а тепер в голову лізуть сумніви всілякі стосовно грудей: чи не занадто холодна вода буде, щоб часом протягів не було і т.д. Просто згадала знайому, яка влітку! при неймовірній спеці! купаючись в теплому озері заробила лактостаз.
    Розрадьте, що робити.
     
  4. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Якщо хочете, то відвідуйте)
    Я відвідувала вагітна, вагітно-годуюча і просто годуюча)) Головне добре висушитись після і нормально вдягатись і все буде ок.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Казала мені консультант з ГВ, що груди застудити неможливо. Коли в мене був лактостаз в ПБ, то рятувалась замороженими чистими прокладками, тобто прикладала заморожене до грудей і не застудила. Невідомо від чого був той лактостаз. Може забагато чогось випила Ваша знайома, може дитину в той день рідко прикладала, а може все на купу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    мені видається що (окрім переповнених грудей) лактостаз найлегше заробити якщо спітнієш і обдує вітерець, чи то відкрите вікно у кімнаті, чи то вулиця
     
  7. maavka

    maavka Well-Known Member

    І мені також казала консультант, що неможливо застудити, я ще так здивувалась, а то всі кругом торочать, обережно груди не застудити, збережи груди від холоду і т. п.

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Декілька разів відвідувала басейн, з грудьми все ок :)
    Почала стрибати на скакалці (починала з 50 р., зараз вже 120), але пару хв. після стрибків відчуваю)не болить зовсім, просто ніби хтось пальцем доторкається зсередини) свій шов після кр. Продовжувати далі стрибати чи припинити?
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я би почекала зі стрибками з місяць і спробувала знову
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я би два. І в той час робила (нефанатично) планку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    від мого КР минуло більше 4 років. Але підчас виконання першої планки я почула шов. Не боляче. так, як описала @aknytsU
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ого! Беру слова про планку назад. А що ж то придумати таке щоб живіт підтягнути?
    Бігати через три місяці після КР точно не можна
    Юля, а від бігу не болить? Не відчувається?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    шов при бігові майже ніколи не відчувається. В час овуляції пару разів відчула, думаю, то овуляторний біль туди віддав
    підтягнути живіт - бодіфлекс (?) "вакуум в животі" (?) (на основі уддьяни-бандхи з йоги)
     
  14. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Знайшла таку статтю про діастаз, може знадобиться комусь:
    Диастаз
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    цікавить мене таке питання. Чи можна вагітним робити звичайну класичну планку. Бо одні пишуть, що можна, другі - ні. Те саме з глибокими присіданнями.
    @Rona що каже йога на цю тему?
     
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Orman йога проти вправ на прес під час вагітності. В планці прес задіюється. На мою думку - по відчуттях. Я робила (йожилась до 7-го місяця в заг.групі). Не робила навасану, там прес безпосередньо задіяний, мене в ній нудило.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а з присіданнями як? Глибокими.
     
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    В йозі нема такого - глибокі присідання, там є поза і вона статична досить (асану зазвичай утримують 5 циклів вдох-видох). Можна присісти в самий низ. Погугли собі: маласана, вона класна для жінок.
    Тому, на мою думку, не варто робити вправ де відчувається, що прес включається. Я би присідала, тримаючись за щось, якщо охота присідати. Аби зняти навантаження з пресу.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я при присіданнях його не чую.
    Про присідання десь було, що від них перерозтягується тазове дно. Другі пишуть, що навпаки укріплюється. Хочу бути мудра )))
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Orman думаю, що укріплюється, якщо є динаміка. І якщо присідати так, аби нагорі напружувати сідниці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1