Спільний сон з малятком

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ірка-Шкірка, 15 Вересень 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну може я би і бігала (хоча навряд, я з тих сильно лінивих), але мої обставини у вигляді меншої дитини, чи ще меншої якось не сприяють.

    Сама з себе сміюсь. Насправді найбільше не сприяє відсутність окремої кімнати.
     
  2. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Доні 3 роки. Спить всю ніч у своєму ліжечку 80 % ночей.
    Ліжечко впритул до нашого. Присиплялася у ліжку ще до відлучення (у 2,7), але спати всю ніч там не могла, у 3,1 якось сама почала спати не з нами, а там. Порад не даю. Так, для статистики
     
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Думаю над окремим ліжечком, але впритул до нашого. Малому 1.8, такі дитячі мабуть вже запізно купувати, а для старших без боковин не зарано? Буду вдячна за розумні думки:)
     
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Є для старших з боковинками. Або можна купити боковинку
     
  5. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Нам 2.3 також шукаю малому ліжечко, подобаються Ікеївські, що мають три бортики збоку і дві шухляди знизу, розкладаються також при необхідності і до них можна докупити той захист зі сторони)

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Точно, то ж можна з бортиками. Я щось не додумалася, дякую.
    А от шуфляди не хочу, поки буде приставлене, то взагалі нема змісту.
     
  7. Energy M

    Energy M Member

    Я думала, що одна така. Моєму 6 і спить з нами. Не уявляю як відправлю спати в іншу кімнату. Кімнати не прохідні і при думці, що спати буде в іншій кімнаті здається той коридор до спальні 10-ти кілометровою зоною:girl_cray:. Говорила з ним про це уже,пробували, не виходить. Лягає ніби, але потім приходить, каже страшно одному.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Мене саме в такому віці відселили, бо переїхали в нову квартиру, то я боялась дуже сильно - мала на той час вже купу страхів - павуки, злодії, вмерти боялась... Як на мене, можливо трохи запізно почали пробувати відселяти, в такому віці дитина вже дуже свідома, і якщо боїться то чітко знає чого... Хоча все індивідуально - комусь в 3 добре, комусь і в 10 страшно. Якби мене то сильно напрягало, я б різні методи використовувала щоб заохотити, не здавалась би, головне впевненість і чітка установка, а мені так виглядає що вас то не дуже напрягає, напевно тільки коли чужі починають піднімати цю тему.
     
  9. Energy M

    Energy M Member

    Це точно. Просто розумію, що пересилити потрібно і чим швидше тим краще. У чоловіка така робота, що часто їздить, а малий такий тепленький котик - муркотик, так добре вдвох спати)))
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Пишу трохи вже за більшу дитину, 5,4 роки, дуже любить спати з нами. То не є велика проблема, але все ж таки, як перемістити спати в свою кімнату, на своє ліжко. Буває, що раз в тиждень, піде, вмоститься і засне, але зазвичай спить з нами. І чесно, я той момент дуже люблю, хоча дуже погано сплю.
     
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Натрапила під час вагітності на цю тему. Я навіть не знала, що так можна. І почала мріяти і собі про спільний сон. На щастя, чоловік якось не наполягав на покупці ліжечка. Казав, що потім буде видно. А всі інші тільки те й робили, що питалися, чи ми вже купили колисанку, що дитина має мати своє власне ліжечко, що можна в сні нашкодити дитині, що краще вже нехай спить в колясці і т.д., як подуріли. Якби вони знали, яке це щастя спати разом з рідненьким комочком щастя, годуватися, не встаючи, і засинати тут же, нікого не заколисуючи. Мене все питають, чи синочок дає спати. І я нікому не зізнаюся, що я ніколи не спала так багато і так солодко, як ці два місяці :lazy:
     
    • мімімі мімімі x 7
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А я зізнаюся і постійно хвалю спільний сон і те, що я ще ніколи не мала змоги так довго спати, як в декреті:)

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Тихенько заздрю. Ні я теж спала непогано (якщо не рахувати вставання о 6:30 :) ) поки зууууби якісь безперервні не почалися. Тепер навіть спільний сон не помагає - товчеться, скиглить і груди не відпускає. Помітила, що коли відсуваюся від неї далі, то часом похниче, покрутиттся і хоч через раз назад засинає сама. Коли я поряд - точно присмокчеться. Ну і на ранок по мені, наче трактори їздили. От подумую про те, щоб трохи відселити її, хоча б на приставлене ліжко,бо цього разу мене спільний сон щось втомив вже трохи.
    Для немовлячого віку я інших варіантів навіть не уявляю, а от з трохи старшою, певно, спробую поекспериментувати трохи :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Akina, я буквально тиждень як зацінила оте пристав не ліжечко, без боковини. Спить у ньому цілу ніч. Самій не віриться. Ну і про спільний сон. Я теж кайфую, що мала поряд. Без неї ну ніяк мені не комфортно.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Всі діти різні:)
    Я б теж може з другим швидше приставила ліжко до нашого, хочу вже і до чоловіка тулитися, а не тільки до малих) Але біля мене ще Данилове приставлено, тому мабуть вже обоє разом колись відселяться))

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    я, часом, до чоловіка на диван від дітей на годинку втікаю) всі хочуть з мамою спати

    і також завжди всім кажу, що якби не спільний сон, то в мене б не було так багато дітей)
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мій спить з нами, то ми разом на диван втікаємо, але трохи скучила за засинанням поруч, як колись. Хоч чоловік і так в обіймах ніколи не любив засинати, то йому хіба мого чухання бракує)))


    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk