Спільний сон з малятком

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ірка-Шкірка, 15 Вересень 2010.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я не поможу, але собі спитаю, просинається і що ви робите з нею? Ну тобто які способи далі приспати дитину крім циці? Цікаво мені просто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Тримаю за ручку, гладжу по спинці, притуляю до себе. Як не стало ГМ було важко, особливо присипляти, зараз заспокоїлась трохи, а спочатку совість мене мучила дуже
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. merimeri

    merimeri Active Member

    Моїй донечці було 2,5 роки, коли народився синок, то спершу спали всі разом, добре, що ліжко широке, всім місця вистачало. Ніхто нікого не будив, якщо менший просинався і плакав,що було декілька разів, то я йшла з ним на кухню, там присипляла і поверталися. Потім синок почав лягати спати швидше, а дочка ше любила дивитися мультики, потім хотіла пити, пісяти, поговорити, то почала будити його і ми змушені були розділитися: я сплю в іншій кімнаті з малюком, а вона з татом. Якось нормально вона то сприйняла, деколи я можу прийти полежати біля неї, а зранку вона приходить досипати до нас з малюком. Був період, ще як я була вагітна, що вона спала в ліжечку, я її трішки підколисувала, але потім захворіла кашлюком, вночі мала сильні приступи кашлю, то були змушені знову взяти її до себе і після того ніяк не погодиться йти спати знову в своє ліжечко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    один одного не будили. спали на одному ліжку всі четверо. єдина була проблема з віку, коли менша навчилась повзати - не реально вкласти одночасно спати, бо менша повзла до старшої гратися. стало легше, коли відселили старшу в окреме ліжко. а ще практикували, що я вкладала меншу, а тато тусувався з старшою у вітальні, а потім приходили вони вже, коли менша спала.
     
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчата, а як ви думаєте, в процесі переходу на окремий сон, краще це робити при гв, чи, навпаки, за деякий час після завершення гв?
     
  6. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    А в нас окремий сон плавно перейшов в спільний. Засинає в своєму ліжку, а потім з нами спить.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  7. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    В нас теж так було деякий час що мала засина в своєму ліжку а потім перекочовувала в наше, тривало то десь від 3,5 до 5 років, причому витискала нас з чоловіком на край, тоді чоловік сказав що йому надоїло спати напіввисячи і ми поговорили з донею що вона вже надто доросла щоб спати з батьками і вона помалу від цього відівчилась.
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Ггг, а ми обмежили їй пересування по ліжку. Виділили подушку і клаптик разом з нею. Ніхто нікуди не сунеться, як нагліє перекладаєм на своє місце. Тепер спить на свому місці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    моя доня почала спати окремо ще під час гв, але їй на той час було вже майже 4.
    хоча окремо то трохи сильно сказано, бо любила десь о 5 - 6 ранку приповзти і спати під боком, а іноді казала, що хоче бути біля нас.
    а так я лягала біля неї в її ліжеку і годувала-присипляла, а далі доня обіймала якусь іграшку і спала з нею; ну і я її годувала зранку після пробудження

    ще додам, що це індивідуально: в нас переїзд в ліжечко був абсолютно добровільним, бо доня просто знала, що це її територія і в якийсь день сама попросилась спати саме там, обкладена м'якими звірятками))
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    та я щось собі теж такий варіант уявляла, але сталось так, що син заснув в ліжечку випадково...і я щось не знаю, як би то зробити - з одного боку мені дуже подобається разом з ним спати, і я не готова була до такого розвитку подій, а з іншого - може відпустити ситуацію: спиться йому там, то нехай спить. Просто сьогодні наткнулась на статтю про відлучення, і там говорилось, що відселятися в окреме ліжко бажано після завершення гв за якийсь час, просто подумала, може то справді сс після відлучення був би пом'якшуючим фактором ще якийсь час, і аж тоді в окреме ліжко?...чи то я вже надміру ускладнюю? Просто сс для мене дуже емоційно вагомий.
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    дивіться по дитині. може то одноразова акція?
    ну і з того, що мені розказували і я бачу по своїй дитині -окреме ліжко добре біля 3 років. от якраз в них "іде".
     
  12. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    А як знати, коли дитина готова спати сама? В окремій кімнаті?
    Стало дуже не комфортно спати разом. Дуже чутливо спить, та й місця все менше.
    Але пішли у садок, може це не найкращий час для відселення?
     
  13. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    думаю що не найкращий, дитина зараз і так має стрес від того що пішла в садок, потерпіть ще трохи до відселення, починайте помаленьку з нею про це розмовляти, кажіть що вона вже стає дорослою, підіть і разом купіть їй гарну постіль і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    нехай спить
    еге ж

    якщо дитина сама пішла в своє ліжко (читай там заснула), нормально там спить, має доступ до батьків у разі потреби, то хай собі і спить.
    З ГВ воно ніяк не пов'язано, якщо дитина може попросити, а мама дати груди.

    Михайлик спить вже окремо, і коли хоче мене то наполягає (так серйозно), щоб я лягала коло нього на його ліжку, а не він коло мене. Я лягаю з ним присипляю, а потім відкочуюсь на своє (його ліжко впритул до нашого).
     
  15. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Дякую. Так і робимо.
    Вдень сама йде туди спати. На ніч щось раз через раз. Але як сама дуже часто прокидається, плаче, тому спить далі з нами, не хочу лишній раз травмувати.
    Але цікаво як оприділити, що готова? Чекати поки сама не почне туди лягати?
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я ще не уявляю як моя дитина котрій скоро 5 має спати в окремій кімнаті. Вона будиться вночі, просить її накрити, потримати за ручку, погладити.
     
  17. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Мабуть в нас буде так само)
     
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    дякую, розслаблюсь трохи (найцікавіше, що мені щось не конче добре спиться без нього з купою місця, а вже ж останнім часом по-трохи почало втомлювати наше спання - бо справді тісно) а може то і
    , а я вже так розпереживалась)))
    Я мабуть просто хвилююсь, бо то вийшло само собою, а я ж була налаштована тим процесом керувати) - урочисто переселятися, як ото дівчата пишуть, з новою постіллю і т.п., а тут мене ніхто і не питав) чи мама готова спати окремо)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    Нормально, в мене чутливий сон, бігала в сусідню кімнату :)
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Моя з 4,5 років спить в окремій кімнаті одразу як побачила своє ліжко . Зрідка може прийти до мене під ранок . Вода для пиття стоіть на столі , горщик теж - як би знадобилось ій . Але в нас завжди було ліжечко з народження . І мені хоч пів ночі часом було важливо без дітей поспати . Як хворіли чи будились то ми разом спали , а як спали в ліжечку то теж добре .