Спільний процес: Скарби морського острова

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем NikaLovely, 13 Вересень 2010.

  1. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Надзвичайно красивий і літній дизан від Діма:
    [​IMG]
    Вишивається на Аіді 14 білого кольору з надрукованим малюнком-тріщинками, розмір готової роботи - 38х23см.
    Отже, я починаю і чекаю поки Фіяна завершить "маки" :d64:.
     
  2. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова

    На вихідних розмітила тканину і перевірила розібрані нитки. Маю купу вільного часу, їду далеко поїздом, тож буду вишивати)
    [​IMG]
     
  3. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова

    Я тут поки що сама, але маю надію, що моя напарниця скоро до мене приєднається :girl_tender: А може й не одна ;), чим більше - тим краще!
    Невеличкий кавалик, вишитий в поїзді. Взяла із собою тільки деякі кольори і вишивала недовго, бо аудіокнига швидко скінчилася. Покладаю надії на дорогу назад :d64:
    [​IMG]
    Це правий верхній кутик
     
  4. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова

    Ніко, я вже тут :girl_flag_of_truce:
    Ну що ж, - підготовка і візуалізація (с) - запозичила такі модні терміни з сусідньої гілки :girl_crazy:

    Нитки посортувала, канву розграфила, розпочинаю :girl_curtsey::d64:

    [​IMG]
     
  5. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова

    :radist::radist::radist:

    З вашими темпами я вже приготувалася відставати:girl_sad: Не вишивала вже тиждень і ще чотири дні не вдасться((( Але яка підгонялка буде!
     
  6. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова

    хто тут писав що не вишиває і збирається відставати? :girl_crazy: ось знимку процесу-прогресу нашпіонила по інших гілках -
    [​IMG]

    Ніко, то супер-прогрес! Молодець! Так тримати! :d64:

    в мене поки нема що дуже знимкувати - сірий, світлосірий, темно-сірий...
    Чоловік вчора на ті відшиті кольори подивився і з того всього запитався чи в мене все гаразд з настроєм і чи я себе добре почуваю :girl_crazy:
    от берусь за пісочні відтінки і вже тоді трохи веселішу картинку зазнимкую :)
     
  7. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова

    Упс, спалили контору-вишивальню :ninja:
    Фіяночко, насправді там не набагато більше від того, що було на форумівці. Зашила тільки повністю те майбутнє перо (виглядає ніби і не зашите, але як цікаво потім буде з беком!).
    Все, скінчилися в мене святкування і гості, сьогодні сяду, дістану вишивку, ноут і нехай весь світ зачекає...

    Чекаю на веселішу картинку :girl_smile:
     
  8. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова

    точно, а то дивлюсь на ті плями, і намагаюсь розгледіти в них перо, мушлю і кораблик :girl_crazy:
     
  9. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова

    І тільки ми з вами знаємо, що там мають бути перо, мушля і кораблик :girl_crazy:

    "- Видишь суслика? - Нет. - И я не вижу. А он есть!" (с) ДМБ
     
  10. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова

    ну що ж, виправляюсь - маю також вже аж 3 кольорові плями (кораблик, мушля і перо ) :preved: -
    [​IMG]
     
  11. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова

    Урааа! Я не сама тепер! Фіяна молодець!!!:girl_claping:
    Маємо по три файні плямки) Дякую, що почали вишивати з того ж самого боку, що і я, буду прискипливо порівнювати! в вас така тканина рівненька, я свою всю вже пожамкала

    А в мене прогрес не набагато більший, вишила тільки трохи листочків, щось моя вишивальна мрія про хоча б пару годинок спокійного вишивання ще не здійснилася, а так хочеться вже чимость більшим похвалитися.
     
  12. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова

    то я спеціально для Кіточки розпрасувала (руцями правда) :) - мушу "тримати марку" :girl_yes2: і слідувати її (чи то її Ромчика) науці - до фото тканинку розпрасувати, "ниточки розкласти в пасма, а не гамузом кинути"... :)
     
  13. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова

    :xaxa:А де шо є? Бо я там бачу едельвейс, канапку з вареною ковбасою і щось повзуче з чорною головою та одним вусом:shok::lol:
    Я всьо помітила і зацінила, так що ти собі не думай:girl_yes2:.
    І хрестики-півхрестики дуже акуратезні:good:.
     
  14. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова

    на вихідних мою голку "занесло" на ліву сторону картинки, ось що з того вийшло -
    [​IMG]

    писи. цікаво що на цей раз можна цікаво-оригінального розгледіти в новій плямі...
    (після попереднього фото отримала супер-коментар в карму - "плями нагадують картинки на прийомі у психіатра" :girl_haha:)
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова



    Люди, а як цей дизайн англійською називається? хочу дещо пошукати
     
  16. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова

    La esposa, Nantucket Treasures називається)

    Фіяна, нічого ж собі "занесло" :clapping: Ви вже все скучними кольорами, певно, вишили. Тепер будете додавати картинці легкості і кольору!

    Я на вихідних трохи колупала листочки-цвітуйочки. Чоловік забрав ноут, а без нього важкувато мені по папірчику з набору. Треба собі роздрукувати схему розміру "ШБ")
     
  17. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова

    на разі мені ті сіро-бурі легко йдуть :) на останок (щоб веселіше було) залишу яскраві відтінки синього та зеленого...

    з нетерпінням чекаю на фото ваших "цвітуйочків" :connie_pull-pigtail
     
  18. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова

    Звітуюся: ось мої багатоколірні плямки. Вирішила йти вже в один бік, а не стрибати туди-сюди, як зазвичай робила. Так теж цікаво, картинка замальовується поступово і мені вже починає подобатися. Часто змінюється колір, є бленди і півхрестики. Звичайно, зручніше було б використовувати багато голочок для кожного кольору або символу окремо (так я попередні гортензії з мушлями вишивала), але зараз не маю такого крісла, в яке не шкода було б втикати голки крізь дірки органайзера :girl_haha:
    [​IMG]
    А це загальний план для оцінки масштабу виконаної роботи :d64:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 5 Жовтень 2010
  19. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова


    від процесів ваших я в захваті, заходжу в гілку кожного разу і з відкритим ротом тільки дякую ставлю, слів вже не має.
     
  20. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Скарби морського острова

    Тільки сьогодні думала, як би то поролон до тих дірочок приліпити. В мене на одному підлокотнику крісла був довгий нерухомий органайзер з 30-ма голочками (забирався тільки якщо друзі з дітьми приходили). З футлярами цікава ідея, але для одного процесу їх треба кілька тоді.