Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Ума, 19 Травень 2009.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    Олюсь, я якраз вчора в контакті дивилася фото твоєї панянки, ще з розміткою, і подумала, що воно би вже мало бути оформлене))) принаймні я так думала, тому й здивувалась :) гарна панянка вийшла, бажаю пошвидше оформити! :girl_curtsey:
     
  2. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    Дівчата, допоможіть розібратись в схемі. Я вже давненько вишиваю цю роботу і ніяк не можу її дошити. Не знаю чи правильно зрозуміла, в мене на схемі два кольори (402 і 437) мають однакове позначення. Я так розумію, що то треба дві нитки взяти разом. Це для повного хрестика на лиці і плечах. Також для півхрестика дві нитки (402 і 945). Сподіваюсь, що зрозуміло написала.
     
  3. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    Зовсім несподівано для себе я знову почала вишивати панянку(попередній процес якось швидко,бо дисциплінували щотижневі звіти,закінчила.а муза вимагала продовження:girl_wink:),але вже щоб дома нею милуватись.Трохи буде інакше виглядати процес,бо друга спроба більш наближена до оригінального набору-вишиваю на рівномірці кольору слонової кістки і в одну ниточку,тому виглядає ніжніше:girl_tender:.Графлю по ходу вишивки,бо так і не навчилась добре рахувати на рівномірці хрестики:girl_blum:
    Отож,звіт за тиждень роботи
    [​IMG][​IMG]
     
  4. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    Обов"язковий щотижневий звіт:girl_wink:
    [​IMG][​IMG]
     
  5. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    Закінчила панянку-переходжу до коня:girl_in_love:
    [​IMG][​IMG]
     
  6. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    Пройшов рівно місяць від початку вишивання цієї роботи,ось що я навишивала,лишились лише квіточки і травички:girl_smile:
    [​IMG][​IMG]
     
  7. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    Вишила трошки зелені. То ниточок мені не ставало, то часу...
    [​IMG][​IMG]
     
  8. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    Покажу свій невеликий прогрес більше як за місяць,з настанням тепла вишиваю дуже рідко і дуже мало :girl_nea: через брак часу.Залишилось ще трішки
    [​IMG][​IMG]
     
  9. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    я розпочинаю свою нову роботу саме в цій гілочці, давно виникло бажання її вишити, оскільки один з процесиків я мала відкласти і щоб не гаїти час взялась за виконання своїх бажань.Маю питання на рівномірці , хто з дівчат вишивали через дві ниточки? Мені якось хрестики виглядають великими це так має бути?
     
  10. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    Я вже двічі вишивала цю роботу(ніяк руки не дійдуть сфотографувати другий варіант:girl_in_dreams:)То вперше я вишивала на аїді 14 за дві ниточки,а вже другу картину на рівномірці молочній в одну нитку то мені однозначно більше сподобався варіант коли вишито в одну ниточку,тим більше на рівномірці,картина більш пастельна і ніжна ніж в дві ниточки,там більш насиченіша була по кольорах.
    А чому не хочете в одну ниточку вишивати?
     
  11. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    в мене по схемі пише де дві , а де одна ниточка і в мене рівномірка по ширині хрестик такий як на аїді 14, при вишиванні в одну нитку видно буде тканину
     
  12. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    Я знаю про яку ви схему говорите,в мене теж така(стягнена з інтернету:girl_cool:)
    Але я в другому варіанті дотримувалась оригінального дизайну,а там весь процес вишивається в одну ниточку і рівномірка в мене такого ж каунту(розмір обох картин одинаковий)Там якраз вся "сіль" в отій прозорості-легкості вишивки.
    Я ні в якому разі вас не переконую у своїй правоті,якщо Вам так більше подобається то звичайно вишивайте у дві ниточки:girl_in_love:
    П.С.Ще скажіть а біла ниточка у Вас по схемі бавовняна(звикла) чи купували шовкову?
     
  13. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    бавовняна, але я купила шовкову

    мене просто налякали обєми хрестиків, чомусь у всіх вас вони маленькі, а у мене більші якісь виглядають?В мене якось дивно півхрестик помічений на схемі так ніби в квадратики потрібно звишити 4 окремих хрестиках, сиджу і думаю чи то півхрестик чи все таки 4?
     
  14. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    Там просто потрібно вишивати півхрестиком одним кольором,а зверху типу дошити повний хрестик іншим кольором-то я так зрозуміла ви питаєте за хрестики на плечі дівчини.
     
  15. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    так, а також де-не-де н а квітах, я запитаюсь в магазині
    перший день
    [​IMG]

    другий день
    [​IMG]
    мені здається, що коних дуже великий вийшов?
     
  16. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    Вже тої схеми не маю,але точно 4 хрестики в клітинці одній не вишивала:girl_nea:
    А за розміри-так картинка взагалі немаленька,йду зараз свою сфотографую і голову коника поміряю Вам:girl_crazy:
     
  17. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    Поміряла-голова коня в довжину має 17 см.Сама вишивка-36 на 41 см
    [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG]
     
  18. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    я так само зрозуміла тепер не знаю, що краще чи просто пів чи так як описано, треба допомогу хто як вишивав і як виглядають варіанти)))

    третій день
    [​IMG]
     
  19. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    [​IMG]
    так в мене робота продвинулась за цей тиждень
     
  20. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

    Передивилась гілочку і згадала що ще не показувала оформлену вишивку. Непорядок - виправляюсь :girl_cool:
    [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG]