Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Серпень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    У цій темі може бути не один спільний процес, а кілька, бо серце (будемо сподіватися) - то орнамент доволі популярний і нескладний. Хоча... залежить. І все ж, завжди приємний до вишивання!

    Усім, хто почне спільні сердечні процеси, бажаю успіху!!!

    Обіцялася би долучитися до кожного, але нещодавно бачила серце з помідорами й усвідомила, що не всі взори сердець я би вишивала. :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Щось Jarysa мовчить, а мені кортить похвалитися... :shy:

    Отже, ми домовилися про такий спільний процес:
    [​IMG]

    І оце мій скромний початок... я зі середини цього разу почала.
    Правда, температура на вишивання таки впливає і верхній вусик мені доведеться спороти й перешити наново. :xaxa: Але то морока вишивати тим мультиколором, я вам кажу... :8: так незвично кожен хрестик шити...

    [​IMG]

    [​IMG]

    Знимкувала при штучному освітленні, тому не видно добре переходів кольору. Пізніше знимкуватиму при сонячному світлі, бо так воно гарніше виглядає.
     
    • Подобається Подобається x 19
  3. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Файненько:girl_claping:! Ліля, а як то треба рухатися: я починаю з нижнього лівого кута у верхній правий, а далі голку куди встромляти, щоб цілий хрестик відразу? Там на зворотній стороні напевно багато переплетінь, чи ні?
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    :girl_smile:Я мовчу, бо не маю чим похвалитись. Тканину не купила, іншого процесу не вишила:girl_cray::girl_cray::girl_cray: Я вас буду доганяти
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Ой, це я вперше так вишиваю, то в мене там така гімнастика. :8: Як наважуся, покажу виворіт, це жахіття!!! Стараюся поменше туди заглядати, бо знеохочує дуже. Трикутники, квадрати всілякі, зиґзаґи...
    Тут починаю і так як ви, і з верхнього лівого, і вишиваю сперше справа наліво, потім навпаки... Коротше, капець!
    Птасю, то такий тил страшний і має бути???
    Шкода. :sad::sad::sad: Буду на вас чекати й не спішити з вишивкою. Більше на вікно налягатиму, поки не приєднаєтеся...
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  6. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    так тут треба чимось жертвувати, якщо робити ідеальну ізнанку то не буде гарного переходу кольорів меланжу, а якщо їх не буде то нема сенсу вишивати меланжевою ниткою
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    А ви маєте десь фото тильної сторони свого оберега? Дуже цікаво побачити. То теж буде певною розрадою... :shy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    шкода тильної сторони немає, а картина вже оформлена, але повірте зигзагів там вистачало, особливо враховуючи скільки в мене там бекстічу, тай ще такий ажурний
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Добре, тоді при нагоді зроблю свій тил і покажу. Цікаво почути вашу думку, наскільки то трагічно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Ліля, та не в акуратності тильної сторони справа:girl_smile:. І нічого трагічного в тому нема. Я спитала по тій причині, що може є якась технологія, як від хрестика до хрестика переходити, щоб не викручувати собі руки. Але то напевно наловчитися просто треба. Бо той Птасін оберіг дуже гарний, а вживу - то взагалі має заворожувати :girl_in_love:.

    Я собі тут так ще подумала, що може можна дивитися по нитці: якщо там саме йде один тон кілька см, то можна йти півхрестиками трохи, а потім вертатися ще тим самим тоном, нє? Короче, треба собі буде спробувати той меланж якось:girl_in_dreams:.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Можна, не більше трьох виходить, принаймні я би не ризикувала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    я от теж маю меланжевих ниток купку і немала де їх спробувати. тепер думаю, мож то до вас приєднатися?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    ПРИЄДНУЙСЯ!! Те серденько готове дуже файне! У різних меланжах і на різній канві!
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    я з дня на день очікую 16 аіду чорну :) здається червоний меланж теж є :) але то як дошию коняку!!!!

    а який розмір вийде? мушу придумати куди то серденько оселити :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Там і жовтим теж гарно буде! Я таких сердечок (як добре піде) хочу цілу серію вишити... Шукаю ще взори зараз...
    Там 74 хрестики на 78.
    У сантиметрах не міряла ще. :)
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Умо, навмисне знайшла знимку. Хіба не краса?

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Не було в магазині номера ниток до віконних ґраток і я нині вирішила ще трохи повишивати серце. І не те щоби мені дуже хотілося, але чомусь дуже мені не подобається вигляд меланжу, що вхопила в магазині. Отак вишиваю, відкладаю, придивляюся й відчуваю, що в мені росте розчарування... Якось аж сумно зробилося, бо дивлюся на малюнок, що поставила й так воно там красиво й гармонійно, а на моєму взорі якийсь бардак. Не вмію я меланжем гарно вишивати. :sad::sad::sad::sad:

    Отаке воно якесь.
    [​IMG]

    А тут сильно не лякатися, то лівий бік.
    [​IMG]

    То вперше те, що роблю, не приносить мені естетичного задоволення. :sad::sad::sad:

    Jarysa, пошвидше вже до процесу беріться, хоч ви мене потішите трохи, аби я це не закинула й довишивала таки...
     
    Останнє редагування: 12 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 9
  18. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Як вивишиєте Лілю все докупи буде гарно. Може не так як на фото, але по-своєму. То ще замалий кусочок щоб розстроюватися.
    Дивлюся на то серце... "Та й думку гадаю"...
    Встала зранку, відкрила компутер глянути що нового тут написали, та вже думаю де то йти та канву з нитками брати.... Та які саме... Гарно на чорному!
    Спокусили ви мене! От закінчу весільні фотки, та втіхаря від чоловіка почну то серце. Може до дня народження його встигну, якщо Ксюшка мене не видасть :girl_crazy:
    Умо, а на подушку може піде?
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    купила мені нині свекруха білі нитки. Надіюсь, що довишиваю сьогодні свій процес, а від завтра буду серце. Тільки не меланжевими, якісь підберу з тих, що маю
    Лілю, дуже гарно виходить. Ні в якому разі не залишайте.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Ліля, подивилася я те жовте виконання і дійшла висновку, що, по-перше, меланж меланжу - рознь, а по-друге - то напевно не від фонаря треба вишивати. От придивися на той верхній лівий завиток, що складається з трьох полос: всі три посередині мають світлу ділянку, ніби відблиск світла. То ж не випадково так утворилося, нє? І так само правий має темну посередині. Твої нитки мають може коротку тривалість одного тону, бо на "жовтій" картині досить великі ділянки вишиті одним кольором.

    Ай, не гризися (хоч я тебе розумію, що як воно не так йде, то муляє).
     
    • Подобається Подобається x 5