Філософські та релігійні посиденьки

Спільна молитва - молимося разом! - 4

Posted by Маріка on 18 Листопад 2015 відповідей - 1.781
  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Прошу знову молитви за мене, Наталія, за моє здоров'я.
    Аналізи геть недобрі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 15
    • Подобається Подобається x 3
  2. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Прошу молитви за своє здоров*я (Олександра), а також помоліться за лікарів, які завтра будуть проводити операцію. Нехай все пройде для мене добре і я забуду все це, як поганий сон. Наперед дякую
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 15
    • Подобається Подобається x 4
  3. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Прошу молитви за Павла-Івана та за себе (Наталія), сьогодні важливий день для нього, хай все пройде якнайкраще, та й у мене хай також все складеться добре ) І ще за здоров'я Цвітанки, знов проблеми з тиском. Дякую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 3
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Прошу молитву за папу (Василь), аби його настрій змінився. Поклали таки його сьогодні знову у стаціонар, готують на операцію, а він щось геть захандрив... Переживає страшно, боїться. ...

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 14
    • Подобається Подобається x 2
  5. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Дякую всім небайдужим, думаю, все сьогодні склалось так, як має бути і найкращим для нас чином. Все ще прошу молитви за здоров'я Павла-Івана, бо щось все одразу навалилось на ту дитину. Дякую
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Подобається Подобається x 2
  6. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Прошу молитви за Дем'яна. Не минуло й двох тижнів, як знову хворіє. Дякую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Прошу молитви за своє здоров'я (Надія). Щиро вдячна усім небайдужим.

    Надіслано від мого SM-A320F, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 13
    • Подобається Подобається x 2
  8. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Помоліться зі мною за Богдана,щоб він навернувся на путь істинний,перестав красти,брати та бажати чуже,щоб Бог допоміг йому вирости доброю,мудрою та чесною людиною.А його батькам,щоб Господь дав достатньо сил,мудрості,терпіння та любові у тому процесі,допоміг вкласти потрібні думки у його світлу голівоньку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 14
    • Подобається Подобається x 1
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Прошу молитви, вкотре, за себе, Наталія. Здала сьогодні аналізи. Дуже прошу в Бога, щоб результати виявились добрими. Дякую!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 17
    • Подобається Подобається x 2
  10. Дякую всім,хто згадав мене в молитві.Операція пройшла вдало,буду надіятись на успішну реабілітацію.Дай,Боже,Вам усім здоров'я.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  11. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Знову прошу про молитву за здоров.я доньки Марії, затемпературила. Аби минуло. Дякую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Помоліться будь ласка за здоров’я моєї малявочки Яночки. Ніяк не одужаємо (
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
  13. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Дуже прошу молитви за здоров'я моєї мами Любові, забрала швидка. І за легку дорогу для Сергія, брат їде до неї.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Дівчата, потребуємо ми з синочком молитви, бо далі той застій мочі в нирочці є і чекаємо завтра на аналізи мочі, якщо є якесь запалення, будуть нас ще тут 2 тижні тримати. Прошу Бога, аби тих інфекцій не було і щоб ми могли хоч на трохи вийти додому і вже далі обслідуватись в дитячому шпіталю. Тому прошу, згадайте в молитві нашого Дарія і мене Вікторію, бо стараюсь бути спокійна, а часом емоціі накривають, так мені шкода, що він такий маленький має через то переходити... Дякую дуже.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 20
  15. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Мама все ще в лікарні, буде операція чи ні ще під питанням. Хай одужає нам якнайшвидше!
    П.С. Завтра зранку операція, Дуже-дуже потребуємо молитви за Любу!!!!!!
     
    Останнє редагування: 21 Листопад 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
  16. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Прооперували, прийшла до тями, тепер тільки виздоровіти і щоб усе якнайшвидше і без ускладнень зажило. Дякую усім, хто згадав маму в молитві!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 8
  17. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Прошу молитви за себе, Юлія, за спокій, мудрість, та за налагодження напруженої ситуації в сім'ї.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 15
  18. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Прошу молитви за здоров'я Ростислава. Хай хвороба якомога швидше мине, без ускладнень.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  19. Люлюся

    Люлюся Well-Known Member

    Прошу молитви за нас(Юлія та Дмитро), розпочинаємо тяжку справу, щоб нам вистачило сили і здоров'я її закінчити. Дякую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Дівчата, ми далі потребуємо молитви. Нас таки лишили в лікарні. Тут ми ще будемо 2 тижна, ну вже трохи менше, але все ж... Позавчора я мала якийсь кризис, надіюсь це ще гормони так задіяли, але від того, що ми тут застрягли мене просто роздирадо з середини, дико хотілось до Меласі, додому. Ходила ревіла тут цілий день і не могла себе просто спинити. Відповідно тиск підскочив, голова два дні розколювалась. Намагаюсь таки взяти себе в руки, заради малечі і йти вперед. Тому прошу вас згадати мене в молитві, в думках, щоб це дало мені сили пройти той етап. І за малючка нашого Дарія, щоб той антибіотик поміг і ми змогли далі обслідувати нирочку. Я вірю, навіть впевнена, що в нас все буде гаразд. Просто психологічно важко довго бути в тих лікарняних стінах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Співчуваю Співчуваю x 3