Філософські та релігійні посиденьки

Спільна молитва - молимося разом! - 4

Posted by Маріка on 18 Листопад 2015 відповідей - 1.781
  1. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Дуже вірю у спільну молитву, тому прошу її вкотре для свого дідуся Михайла - за його здоровя. Підозрюють онкологію, треба йти до лікаря, та здавати ще аналізи. Щоб дідусь витримав усю цю процедуру ,і щоб аналізи не виявили раку. За здоровя батька Богдана ,щоб Бозя дала сили та терпіння йому.
    За здоровя донечки Дарини, температурить. Щоб швидко одужала, щоб ця температура була на зубки.
    Дякую усім!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 16
    • Подобається Подобається x 7
  2. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Прошу молитви за своїх друзів Терезу і Івана, щоб вони подолали кризу другої дитини і фінансову скруту, за навернення Андрія, за душевний спокій для Михайла і алини і за моє здоров"я
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 17
    • Подобається Подобається x 6
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Прошу молитви за душевний спокій, рівновагу і вдале вирішення усіх справ і питань на роботі (Олена). Дякую усім.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Дівчатка дуже прошу про молитву за Тимофійка- Андрійка, вчора народився передчасно на 34 тижні, малятко лежить під ковпаком, щоб Бог зцілив його і за душевний спокій для мами Тані і тата Олега .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 19
    • Подобається Подобається x 11
  5. fillette

    fillette Well-Known Member

    Помоліться, будь ласка, за мого чоловіка Павла. Має проблеми на роботі. Дякую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 17
    • Подобається Подобається x 3
  6. Diana

    Diana мрійниця

    Прошу молитви за себе Оксана, підкрається до мене ангіна, після моїх хронічних тонзилітів рік протягнула після промивань, і от зараз на роботі завал, проблеми, перевірка на носі і ангіна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 17
    • Подобається Подобається x 3
  7. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Помоліться, будь ласка, за здоров'я сина Марка. Чоловік повіз до лікаря. Дуже хвилююся, який буде вердикт.
    Дякую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 17
    • Подобається Подобається x 4
  8. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Прошу молитви за мене (Марія), за мій душевний спокій та швидке і позитивне вирішення проблем на роботі (щоб ті неприємності, які нещодавно трапилися, не мали негативних наслідків, і щоб я не втратила роботу), а також щоб завтрашній дуже важливий для мене день пройшов вдало і без зайвих хвилювань. Дуже дякую всім небайдужим!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 13
    • Подобається Подобається x 2
  9. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Прошу молитву за здоров*я маленького хлопчика Роми і за маму Олю, якій зараз дуже важко там (вона одна виховує синочка)

    Дякую всім небайдужим.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 19
    • Подобається Подобається x 5
  10. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Прошу молитви за душевний спокій, рівновагу та здоров'я Юрія.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Подобається Подобається x 3
  11. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Прошу молитви за донечку Веронічку! Третій тиждень хворіємо. Спочатку був отит, вилікували, через пару днів запалення легень. Щиро дякую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 17
    • Подобається Подобається x 2
  12. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Прошу молитви за здоров"ячко Андрійка! Хай ангел-охоронець його захищає, обороняє, настановлює і допомагає! І щоб застуда пройшла швиденько!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 14
    • Подобається Подобається x 2
  13. Diana

    Diana мрійниця

    Прошу молитви за донечку Діану, знову хворіє. Дякую
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 14
    • Подобається Подобається x 3
  14. Khrystyna F

    Khrystyna F Member

    Дівчата, моліться Дев'ятниці, а особливо Дев'ятницю до св.Юди-Тадея. Завантажуйте на телефон з Play Market. Приложения на Google Play – Дев'ятниця до св. Юди-Тадея це так. Юда-Тадей дуже могутній опікуп, ніколи не відмовляє в допомозі. Є маса прикладів, коли докінця дев'ятого дня молитви прохання буде вислухане і допомога надана !!!!!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Щиро прошу про молитву за здоров"я мого дядька Романа (цироз печінки, солідний алкостаж). Дуже схуд, має болі...
     
    Останнє редагування: 14 Грудень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 2
  16. halmi

    halmi Well-Known Member

    Прошу молитви за себе (Галина), з середи і до кінця тижня на роботі напружені дні - аби з Божою допомогою все пройшло позитивно і без негативних наслідків.
    Ще прошу молитви за здоровя, моральний спокій і душевну рівновагу дочки Тетяни.
    Дякую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 2
  17. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Прошу молитви за себе (Наталія), щоб з Божою допомогою змогла морально і фізично пережити і сприйняти те, що сталося у моєму житті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 15
    • Подобається Подобається x 3
  18. PNL

    PNL Well-Known Member

    Прошу спільноі молитви (за Наталю і Павла), за здоровя, щасливу дорогу і вдале вирішення запланованого, дуже зараз важливо, щоб все успішно склалося, дякую всім...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 3
  19. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Щиро-щиро дякую за молитву !!! Тимофійко-Андрійко вже охрещений і Бог зробив диво, бо малюк дихає сам. Ще в лікарні, але вірю, що все буде добре !!!
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Прошу помолитися за мого синочка (Маркіян), сьогодні йому виповнилося 2 рочки, щоб він ріс здоровим, завжди усміхненим, життєрадісним хлопчиком, щоб Бог дарував йому легку і щасливу долю.
    Дякую усім небайдужим.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 6