SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 10 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Дівчата як і планувалося ця тема для тих осіб які терміново шукають інформації і не знають до якої теми це віднести і їм потрібно допомогти знайти де можна ознайомитися із інформацією по даній проблемі.
    Ця тема не є для обговорення проблеми!


    Перед тим, як ви поставите запитання, будь ласка, повідомите наступні дані:

    1. вік дитини,
    2. скільки разів ви годуєте вдень,
    3. скільки вночі,
    4. чи годуєте через накладку?
    5. як часто й у яких випадках використаєте дурак/соску (або дитина ссе палець),
    6. чи даєте і скільки дитині додатково даєте суміші, води, чаю або ще чогось
    7. із чого даєте (пляшка/ложка/чашка/система для догодовування буля грудей).
    прохання! Перегляньте теми форуму, перш ніж поставити запитання. Можливо, тема уже така є.

    Теми які вже існують
    як підготуватися вагітним до грудного вигодовування
    Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива
    Як налагодити ГВ після кесарського розтину або інших ситуацій, коли дитина розділена з матір'ю
    Новонароджена дитина не відпускає маму від себе. Організація ГВ у перші тижні після пологів.
    Як з повного чи змішаного ШВ (годування сумішю) вернутися на ГВ.
    Чи правильно дитина прикладена до грудей
    Вмощуємося зручно (пози для годування)
    Харчування годуючих мам
    Догляд за собою і ГВ

    Ліки та грудне вигодовування
    Харчове отруєння мами і ГВ
    ГВ під час хвороби дитини
    Знайшли стафілокок у грудному молоці. Що робити?

    Яка різниця між сумішю і грудним молоком?
    Дурак, пляшка - давати чи ні?
    Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ?

    Вага дитини при ГВ
    Нагрубання молочних залоз. Що робити?
    Забагато молока. Що робити?
    Зціджування молока. коли? як?
    Тріщини сосків. Що робити?
    Мало молока. Що робити?
    Лактостаз чи мастит? що робити?
    Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?
    Жовтушка в дитини і грудне вигодовування
    Вигляд соска після годування

    Годування тандемом (годування одночасно старчої і молодшої дитини)
    Лактаційна аменорея. Як не завагітніти під час ГВ?


    Поведінка дитини біля грудей
    Будь-де і буть-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях
    Дитина кусається. чому? що робити?
    Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!
    Дитина не бере груди. Що робити? (Налагодження ГВ у перші дні)
    ГВ - ще один дар природи(2)(тут ми будемо розказували про наш досвід)

    Як довго годувати дитину грудьми?
    Як відлучити від грудей?
    Як відівчити дитину їсти вночі?
    Що таке інволюція? І коли вона настає?

    Перли наших вумних медиків про ГВ
    Перли мамочок про ГВ.
    Популяризація ГВ серед населення
    Як стати консультантом з ГВ?
    Львівська група підтримки грудного вигодовування

    Догодовування малятка
    Педагогічне догодовування
    Дитина не їсть або перебирає їжею.
    Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?
    Меню малечі після року
    Закрепи у немовляток

    Також можна зателефонувати до консультанта
    на цьому форумі консультують консультанти з ГВ це:
    @Galya
    @Yaremko
    @mamaNata
    @PanteraLviv
    @kljysochka
     
    Останнє редагування модератором: 17 Лютий 2016
  2. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Народ, підкажіть телефон до mamaNata чи якогось іншого консультанта, дуже терміново
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Дівчата хелп! Дитині три місяці. В мами і в дитини по аналізу виявили непереносимість лактози. Мамі відмінили всі молочні продукти, дитині прописали перед кожним годуванням давати крапельки мамалак. Кілька днів вже як почали давати. Але малюк їсть груди, крутиться, плаче, кидає груди, потім знов бере. Не може нормально поїсти.
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Може, то банальна лактаційна криза ще наклалася? якраз 3 міс...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Та ні :sad: молока повні груди по відчуттях
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @ruda kishka я була колись підписана на групу безлактозного харчування в фб. Нерви зрештою не витримали і відписалася. Десь 8 з 10 випадків лактозної непереносимості не підтверджувалися в дітей через 2-3 роки. Тобто немовляті ставлять це, переводять на безлактозні суміші, тримають до 3 років на суворій дієті, а потім дихальний тест не підтверджує діагноз. Мама мала проблеми з травленням до цього моменту? На основі чого дитині поставили діагноз? Тиеба добре в тому розібратися, бо зараз дуже спекулюють тим діагнозом. При реальній непереносимості стан дитини дуже важкий, вага не набирається. Це не є просто поганий стілець чи кольки. Якщо ж підтвердиться, радьтеся з консультантом і гастроентнрологом. На форумі не поможуть. Хоча мене дивує, що з ферментом нема покращення. Можливо, справа в іншому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Криза не завжд в тому, що молока мало. Дітей в такому віці "глючить" - то їм поза не підходить, то улюблену грудь знаходять, то їдять лише крізь сон. В мене вже з двома не було "мало молока", але з обома були близько 3 міс оті "непонятки" коли щоб погодувати треба було 150 способів перепробувати (і стоячи, і з-під руки, і погойдати спочатку і т.д.)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Крутиться, плаче, кидає груди - це у всіх такі періоди бувають. Чи пов‘язано в даному випадку з не переносимістю лактози дуже важко сказати.
    Три місяці якраз стрибок розвитку. Ну і в мене вееееелике питання як дитина до трьох місяців їла молоко і не кидала напевно, а тут гоп і непереносимість.
    Може дитину заливає напір - оте крутіння дуже характерне коли дитина з напором молока не справляється. Ну таке. Нічого мудрого по інтернету ніхто не скаже. Викликати консультанта спочатку глянути чи все нормально, а потім грішити на непереносимість.
    Ну і ще - раз дитині дають ліки, то мало б зняти симптоми самої непереносимості? Тобто крутиться-кидає не через те?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Погоджуюся, що непереносимість лактози ставлять лікарі просто так, хоч буває вона дуже-дуже рідко. Не вмію кидати посилання з телефону, але хай знайомі подивляться блог Ніни Зайченко на Ютубі, зокрема випуск 90.Ну і інші теж) Абе писати на фейсбуці в Львівську групу підтримки ГВ. Якщо набір ваги був нормальний, то діагноз скоріш за все помилковий.
    Щодо крутіння і кидання грудей, то тут можуть бути інші причини. В мене таке триває час від часу вже 3 місяці;) В таких випадках годую напівсонну. Чоловік, чи я заколисуємо, і мала сама відкриває ротик, щоб їсти. Або йду у ванну і включаю воду ( світло виключено), там теж спочатку помагало, що заспокоюється і брала груди. Ну або йду на вулицю, там засинає, як було тепло, то годувала на вулиці, зараз сонну везу додому і годую)) Ну або "білий" шум, колискові.
    Як вона дуже активна, то рідко бере груди, треба, щоб заспокоїлася. Як не хоче, то можна трохи почекати, через хвилин 20 попробувати ще.
    Але може то справді криза трьох місяці і пройде саме.
    Я деколи з тим годуванням теж танцюю з нею на руках, годую стоячи, чи ще якось) Одним словом хай пробують різні методи)) Найлегше звісно навколо снів. Для прикладу я годую перед вулецею і після, коли вона ще не встигла повністю проснутися. Буває звісно, що не помагає, бо просинається скоріше) Буває , що під час годування починає дивитися на мене і тішиться, то вже теж їй тоді не до їжі;)

    .
    --- дописи об"єднано, 13 Грудень 2018 ---
    А, і я підозрюю , що в нас це те через напір молока. Бо вже хоч 5 місяців, але зріла лактація в мене ще не встановилася ( молоко прибуває в проміжках між годуваннями, груди налиті, деколи витікає просто так). Та й часто при годуванні аж захльобується тим молоком, кашляє, то після того починає відвертатися ( хоч прикладання ніби правильне). А молоко собі лльється;)
    Вночі доречі їсть завжди нормально і дуже часто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Підкажіть по відлученню. Гв було 3 роки, останній рік одна грудь.годувались1- 2 рази в день. Вже майже тиждень не годую і малечі норм. Але на 5 день з'явились ущільнення в одній груді і тягнучий біль. Зціджування ненадовго допомагають але боюсь ними розігнати лактацію.
    Що робити з ущільнення м? Гінеколог каже прийняти достінекс, але я невпевнена. Молоко ще є. Чи можна масажувати?
     
  12. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Достінекс - категорично не можна, вони впливають не на молоко в грудях, а на мозок...
    Підціджуйте грудь до комфорту (інколи це буквально 5-10 мл), після зціджування прикладайте холод на кілька хвилин. Старайтесь часто не перевіряти чи є молоко - воно ще довго може виділятись. Пийте достатньо води, варто обмежити лише гарячі напої (наприклад, чай з імбиром).
    Якщо болітиме і далі через день-два (не буде покращення стану), з"явиться почервоніння чи погіршиться самопочуття (підвищиться температура) - бажано зробити УЗД та звернутись очно до консультанта з ГВ.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    :) Самопочуття вже погіршилось, але температури немає, здається ще десь спіймала вірус. Цікавить чи можна масажувати, як часто і як інтенсивно?
    Дякую.
     
  14. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Залежить чи вся грудь набрякла чи тільки якась доля, чи ще менша частинка.
    Масувати краще рухами з легкою вібрацією у напрямку від соска. Потім прицільно підцідити місце, яке набрало молока. Рухи мають бути легкими, без особливого тиску. Ще варіант - прикласти дитину. Дивіться самі чи підходить таке вам...
    Холод - обов"язково. Він зніматиме набряк та уповільнить виробіток нової порції молока. До речі, бажано сьогодні не пити шампанського тощо. Алкоголь може спровокувати ще більший набряк.
    Можете в приват описати трохи більше про відчуття та локалізацію, спробую детальніше розписати що робити. (Я консультант з ГВ ;) )
     
  15. JuliaKr

    JuliaKr New Member

    Дівчата підкажіть. Малий один місяць захворів, має соплі. Через них йому важко до грудей припасти як раніше, не висмоктує бо повітря бракує, йому важко ніби. Чи можна в пляшку сцідіти щоб йому легше було, чи то все мені загубить?
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не треба пляшки. Забудьте!!! Тримайте більше вертикально, годуйте на собі, трохи припіднявши малюка. Щоб сопельки стікали, і не забивали носика. Багато свіжого повітря і ГВ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. sweetlola

    sweetlola New Member

    Пошукайте в неті, в спеціальних пакетах зберігають в морозилці до 6 місяців, і в стерилізованій або хоч промитій кип'ятком пляшечці можна зберігати в холодильнику, але я не пам'ятаю чи до 3х годин чи до 7 годин
    --- дописи об"єднано, 11 Грудень 2019 ---
    погоджуюся
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

     
  19. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Дівчата, потрібно терміново онлайн консультант по ГВ, напишіть до кого можна звернутися


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk