Сонцезахисні креми

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Kasia, 7 Липень 2009.

  1. Nica

    Nica Well-Known Member

    Я вже вдруге купила Aveene spf 70 і 30, мені дуууже підходить, 30-ка для повсякденного використання, а 70-ка для екстренних випадків, типу згоріла а треба бути на сонці, і родимки теж ним точково мащу.
     
  2. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    в інтернет магазині, любому де корейську косметику продають. Я просто була на процедурах і купила зразу в центрі)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  3. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    вже кілька років лише Nivea, дітям фактор 50, собі 30 достатньо
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    я на мене Nivea дуже жирний крем, не можу відчуття таке немов би намазалася олією
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    не можу вирішити який краще крем після загару взяти собі на море)))
     
  6. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    О я теж на нього дивилася доречі,там класна ціна і мілілітраж хороший.Але купила собі і подрузі на подарунок їхній ВВ крем.Я в захваті від нього)))
     
  7. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    подобається вам, а мені трохи жирнуватий, а цей в самий раз
     
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Та цей класний,що його можна і на тіло наносити,бо ВВ з тоном не піде,та й дуже на 50 мл не розженешся))А що ви доречі його тестили перед тим як купувати?
     
    Останнє редагування: 23 Червень 2015
  9. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Я купувала його без тестування)
     
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Бо я то думаю,що тоді його тестера не було,коли собі купувала в них ВВ крем.Ви теж в них купували?
     
  11. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    хтось пробував ? [​IMG]
    як вам?
     
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Я вже кілька років користуюся кунжутною олією, намазую після душу. Але на сонці не смажуся багато. І в мене шкіра легко загаряє.
     
  13. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А що ця олійка має якийсь захист від сонця?Чи то навпаки для кращого загару?
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а він хіба не данєцкій?
     
  15. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    без поняття
     
  16. Snegana

    Snegana Well-Known Member

    Такі да, спеціально передивилась ))))
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дітям теж пробували на пляжі лише олією користуватися? Чи брали ще щось додатково?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Старшому нічого, в нього шкіра дуже добре загоряє. А меншого стараюся в найбільше сонце тримати в тіні, як не виходить, то таки мажу кремом. Або панамка+ світла легенька футболка закривають найделікатніші ділянки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Я користуюсь завжди 50, і для тіла і для обличчя. Проте для обличчя і вона не дуже допомагає.
    Після відпочинку все обличчя в веснянках, я правда часто подорожую (3-4 рази в рік). Доводиться потім восени пілінгами та кремами виводити.
    Хочу спробувати 100, чи хтось пробував? Як на його фоні справа з веснянками? :girl_bye:
     
  20. Natali S

    Natali S New Member

    Я користуюся вже більше року сонцезахисним кремом з спф 36 Санбрелла з тоном, і я відмовилася навіть від тональних кремів, тому що він настільки легко вбирається, вирівнює колір і текстуру шкіри, і найголовніше принаймні для мене що він не забиває пори і потребу в пудрі навіть відпадає.Я вже майже усіх подруг на нього підсадила, на свята дарилу і потім вони вже від них відмовитися не могли, як я говорю засіб три в одном- забезпечує не лише профілактику сонячних опіків, але і перешкоджає передчасному старінню,а так само ідеальний тон обличчю!