Сонцезахисні креми

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Kasia, 7 Липень 2009.

  1. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Минулого року купляла Кримську олійку для засмаги ("Мулатка" здається :)). Цього року хочу спробувати від greenmama крем і молочко після засмаги.[​IMG][/URL]
     
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    купила щойно для обличчя Віши +50 і для тіла Біокон +40 (я ходжу в гори, а там ультрафіолет смалить щосили) обидва мають titanium dioxide
     
  3. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Що найбільше мене дивує, так це склад отих всіх кремів, точніше наявність парабенів, які з великою ймовірністю мають канцерогенну дію, особливо під дією ультрафіолету, а тут якраз для ходіння під сонцем...:confused:
     
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    дівчата, хто має Віши сонцезахисний крем, у вас теж шкіра блистить після нього як дзеркальна??? я цілий день така ходила :girl_haha: і от думаю, чи то на мені він такий, чи то у всіх так
     
  5. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    вони там мусять бути, бо крем має зберігатись і не цвісти пліснявою, не зіпсутись під жарким сонцем. На тему чи вони такі вже шкідливі є дуже багато суперечок. Але краще так ніж на себе намастити заражений якимись мікроорганізмами крем.
    Як інакше від сонця оберігатись, вести нічний спосіб життя не варіант, природні засоби не дають такого ефекту .
     
  6. atma

    atma New Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    В сонцезахісних кремах не розбираюсь, бо не користуюсь.

    Хочу дитині щось купити може згодиться. Порадьте для дитини три рочки.

    ---------- Додано в 15:33 ---------- Попередній допис був написаний в 15:17 ----------

    Я на сонці до 9-ї з ранку та після 5-ї вечері, а коли загориш то соце не страшне.
     
  7. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Дивіться щоб не було парфюму в складі і купуйте. Чим більший фактор захисту тим краще. Але старайтеся мазати лише видимі частини шкіри, так як діти в основному дихають шкірою, а решту прикривайте одягом.
    В аптечних лінійках Avene та La Roche Posay є дитячі серії.
     
  8. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Шкіра блищить після кремів з мінеральними (фізичними) фільтрами. Креми з хімічними фільтрами не блищать, але є шкідливими.
     
  9. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Купив чоловік в Метро сонцезахисний крем, фактор 30. Вказано,що вироблений в Німеччині, але фірма невідома, під "метрівською" маркою Fine Dreaming. От і думаю, чи можна мастити ним 2-х річну дитину, якщо жодних рекомендацій чи застережень щодо дитячого віку на ньому не зазначено? Чи повернути,і купити спеціальний дитячий крем?
     
  10. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Краще повернути, або залишити для себе. А для дитини купити дитячий.
    В дитячу косметику все ж таки входять більш м"які ПАРи, немає барвників і агресивних консервантів. І ще одне, якщо в засіб входить вітамін Е - це самий правильний крем для дітей. Вітамін Е послаблює чутливість шкіри до дії УФ променів.
     
  11. atma

    atma New Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Кокосове масло також захищае від ультрафіолету та зволожуе шкіру.
     
  12. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Та й не тільки кокосова олійка, але й олія ши (каріте), буріті, насіння малини, авокадо, жожоба, зеленої кави, лісового горіха, кунжутна олія. Але фактор сонцезахисний у них мізерний 3-4 одиниці, а середній має бути хоча б 15-20 SPF а для дітей взагалі рекомендують 50
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Кокосову олію більше рекомендують використовувати після засмаги, наскільки я знаю.

    ---------- Додано в 07:38 ---------- Попередній допис був написаний в 07:30 ----------

    НЕдавно був прикол: перед тим, як йти в гори купили сонцезахисний крем від нівеї, у них СПФ 30 - то вже дитячий, але вирішили саме його купити, бо хлопець мій дуже згоряє на сонці і нижче фактор його не захищає. Так от купили і не звернули уваги, що на кришці була лейба "кольоровий". Одним словом, як прийшлось ним маститись , бризнула на руку, а крем зелений ...:girl_haha:
    такщо раджу уважно читати етикетки сонцезахисних засобів :)
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    А якщо користуватись кремом з SPF 50+, то взагалі не загориш чи як ?
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Загориш, тільки коли перший загар почне злазити, під низом виявиться біленька зовсім незагоріла шкірочка.
     
  16. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Дівчатка, хто користувався сонцезахисними кремами Біодерма. Чи дуже жирні вони?
     
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    мене цікавялть такі дитячі - який варто брати, щоб дійсно хороший?
     
  18. Kosmetychka

    Kosmetychka New Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Привіт! Минулого року я вирішила зекономити і купила сонцезахисний спрей Біокон SPF 50 і чемно мастила ним всю свою родину. Згоріли всі! А у мене ще й виникла жахлива реакція: після використання на обличчі, з'явилась сльозотеча, гіперчутливість очей до сонця, набряки попід очі:sad:, я мусила відсиджуватися в номері з півгодини, щоб вийти надвір знову. (Правду кажучи, я довго не пов'язувала цю реакцію з кремом, все спирала на інтенсивне сонце, солену воду і т.д.)
    Цього року замовила собі сонцезахисний крем Bergasol SPF 50, а дітям спрей Vichy capital soleil enfants SPF 50 200ml, як випробую - розкажу:)
     
  19. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    я таким користуюсь вже 4 літа підряд. але фактор захисту 25. не згораю зовсім, тільки треба мазатись кожні 1-2 години. на обличчя я його теж мажу влітку (коли не використовую декоративну косметику)

    що мені найбільше подобається в цьому спреї : його запах, легко впитується і не робить липкої плівки на шкірі, ціна доступна.

    п.с.. в мене дуже світла шкіра. я практично не піддаюсь загару, зате згораю легко.
     
  20. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    30, взяла дитячий з думкою, що він мабуть менш хімічний.
    Чоловік влітку на сонці проводить багато часу, то умудряється таки добре засмагнути, іноді згоріти. Мені ступінь захисту підійшов, бо загалом категорично не буваю на відкритому сонці. Але через деякий час помітила алергічну реакцію, щось на зразок маленьких прищиків, котрі свербіли. Перестала користуватися - усе минуло.