Сонцезахисні креми

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Kasia, 7 Липень 2009.

  1. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    Не перший вже рік користуємося ось такими продуктами захисту від сонця: http://www.larocheposay.hu/termekeink_fenyvedelem.html
    Ці креми у нас продаються тільки в аптеці! (наскільки мені відомо)
    Таяк мої діти білошкірі від народження, на сонце їм бути заборонено і "засмагають" зазвичай в тіні...Щопівроку обовязково перевіряємо стан їх чутливої шкіри у дитячого шкірника.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    А я позаминулого року мала Лореаль із захистом 25 (я смажусь на сонці як дурна - цілий день, люблю ту справу, хоч і знаю, що не можна і знаю те саме, що Богомолець на конференції говорила, але) намазалась ним цілий день сиділа на сонці (перший) не згоріла та і засмага не була потім такого вже інтенсивного кольору як зазвичай. Того літа користувалась Біоконом 15 масло спрей впитувався скоро і не такий вже і жирний, то згоріла (в обід не сиділа втікала в 11.00 годині) і не допоміг після загару Біокон. Для мене краще після загару користуватись молочком до тіла по своїй структурі маю і так суху шкіру, то для мене був кращий варіант. Мені троха запізно передала молочко чи навіть то і є крем від Ревлон 24 години зволоження, то він просто супер, бо почала облазити в дома "лаптями", а ним намазалась то до 3 - ох днів була зволожена і не було тої шкірки облізлої видно.
     
  3. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    Якщо точніше то такий крем незнаю чи вийде http://ai.pricegrabber.com/pi/8/93/41/89341650_125.jpg він наспрвді мені ну дуже добре зволожую шкіру, бо перепробувала і авен і невтроджіну і нівею і лореаль, шкода, що немала його там, ле просте молочко дав було краще за ті креми після загару (хоч і не маю білосніжної шкіри). Для губ можна навіть просту гігієнічну помаду. На морі мали все і молочко і креми після і пантенол, але нічого не допомогло коли згоріли.
     
  4. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    Я користуюсь лосьйоном для засмаги з сонцезахиснтм фільтром SPF 15(є ще SPF 30) PETER ISLAND, а також лосьйоном після засмаги цієї ж серії. На натуральних складниках. Просто супер!!!!!!!!!!
     
  5. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    а я того року купила від мері кей до сасмаги і після,поїхали віддихати а його забула дома,такшо незнаю який по якості на другийріквже певно термін вийде:girl_haha:
    а так то користувалась Гарнєром,такий принципі нічого :girl_in_dreams:я принципі ніколи на сонці незгораю бо сама смугла,але як то кажуть добіди багато нетреба,!!:girl_curtsey:
     
  6. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    не памятаю, як називався крем, але якийсь американський, завядки якому ми цього року мали шалену висипку на морі і свербіж (добре, що я не згораю і мазала ним лише шию, а Коханий мазався весь...)... Після того дійшла висновку, що краще спалитись, облізти і мати спокій або просто берегтись від сонечка (й так береглись доволі)...
     
  7. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    Я минулого року вирішила таки спробувати Avene 50+. Він на літо - ідеальний! Я завжди згораю за перші ж півгодини сонця, а минулого літа була в горах і вийшло так, що просто заснула під сонцем в розпал дня на 2 години. Ані сліду не було - красива легесенька засмага. Авену великий плюс :girl_smile:
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    Дівчатка, рятуйте!!!
    В мене куперозна шкіра, засмагати нізя, треба захистити обличчя, причому кремчиком з високим фактором захисту, гіпоалергенним, порадьте щось будь ласка!!!
     
  9. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    Мала Vishi 60+ -класно захищає. Та Avene 50+ теж добрий ;)
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    а які за консистенцію?
    дуже жирна структура?
     
  11. Stella

    Stella New Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    якщо не помиляюся, на сьогоднішний день найкращими сонцезахисними кремами є La Roche-Posay (з Mexoryl SX) i Neutrogena (з Helioplex) бо захищають від обох променів UVA/UVB.
    [​IMG] [​IMG]
    Більшість кремів мають тільки захист UVB - захищають шкіру від почервоніння, згорання. Але більш шкідливими є промені UVA, які проникають глибше i можуть викликати старіння шкіри і рак.
    Для повного захисту, в складниках має бути присутній хоча б один з інгредієнтів: avobenzone (Parsol 1780 або butyl methoxydibenzoylmethane), titanium dioxide, zinc oxide, Mexoryl SX, octocrylene, oxybenzone. Така собі маленька лекція:)

    Минулого літа користувалась Neutrogena, сподобався бо не жирни і добре захищає.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    та ну практично всі креми, навіть середньої цінової категорії мають UVA\UVB
     
  13. Stella

    Stella New Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    правильно, на упаковці пишуть, але насправді більшість тому не відповідають... навіть дорогі марки...
    читала багато на цю тему, тому перед покупкою завжди дивлюсь в складники
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    а як це по складниках має бути видно? Мені дійсно цікаво, бо ви ж знаєте, що сонцезахисні складники бувають різними як хімічними (речовини, які нейтралізують дію сонячних променів через хім. реакцію), так і фізичними (відбиваючі часточки). В теорії я це знаю, а які самі складники ...
     
  15. Stella

    Stella New Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    правильно, так і є... основні складники писала вище:girl_smile:

    до мене прошу звертатись на "ти", ще не така стара:xaxa:
     
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Я минулого літа малому купувала Бюбхен 50, сама ним обличчя мастила, то супер, не згорів на морі, а я користувалась тільки закріплювачем загару і теж не згоріла)
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    ой, дякую я щось зразу не додивилась

     
  18. Stella

    Stella New Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

     
  19. Bunya

    Bunya New Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Профанация все эти жуткие цифры SPF. 40,50,55,100 - больше 100% все равно не бывает.
    Для сведения:SPFфактор 2 блокирует около 50% UVB лучей;
    SPF фактор 10 блокирует порядка 85% UVB лучей;
    SPF фактор 15 блокирует 95% UVB лучей;
    SPF фактор 30 блокирует 97% UVB лучей.
    Простая формула объясняет функцию SPF:Уровень SPF (например, SPF 30) умножаем количество минут, за которые вы сгораете на солнце без защиты и получаем количество минут, в течение которых вы обеспечены защитой от солнечного воздействия без угрозы ожога. То есть, если обычно вы сгораете после 10 минут пребывания на солнце без защиты, то с SPF 30 период относительно безопасного пребывания на солнце увеличивается до 300 минут. То есть, повышая фактор защиты (SPF), вы повышаете не степень защиты, а время защиты.
    Я в городе пользуюсь Мирровским Гелиосом - 8 и увлажняет, и питает и на 2 часа хватает и внутри растительные фильтры.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    і що? Ви щось не розібралися для чого крем подовжує рівень безпечного перебування - для того щоб у шкірі встиг виробитися меланін, який сам і захищає шкіру -це його функція відприроди, а не просто так заради самого подовження.

    ви ще забули вказати, що може впливати на к-ть хвилин за які ви згораєте - час доби, географічна широта, висота над рівнем моря, день цикла зрештою ...