Солодкі миті материнства

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем allja, 21 Листопад 2012.

  1. allja

    allja Well-Known Member

    Ніколи не сумнівалась в тому, що материнство - справжнє щастя, а після народження синочка ще раз в цьому переконалась:girl_in_love: І навіть недоспані ночі не можуть затьмарити такі солодкі миті материнства...

    Отже, давайте ділитися своїми солодкими митями:)
    Такими найсолодшими митями для мене є: беззуба посмішка синочка у відповідь на мою посмішку; його щасливі оченятка, коли з ним бавимось; те, як синочок повертає голову до циці і розкриває свій ротик в очікуванні циці, коли ми лягаємо, щоб погамати; те, як посміхається до мами, коли гамає, або як тримається за цицю ручками (неначе тримає її, щоб нікуди не втікла:girl_tender:);а на те, як малеча спить можу дивитись годинами:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Яка безмежна насолода,
    Пройти той шлях: зачаття… роди.
    Ти пронеси ті відчуття
    Як Божий дар крізь все життя!

    Хіба передаси словами,
    Чарівне, ніжне слово – «Мама»?
    В тобі закладено з дитинства:
    Любов, турбота, материнство!
     
  3. melodijavesny

    melodijavesny New Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    В соц.мережах зустрічаю гарні вірші, але вони на російській мові. Я проти російської нічого не маю, але так приємно відчути мелодику української мови. Дякую за гарний вірш.:girl_tender:
     
  4. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    один з таких моментів - усмішка широко відкритим беззубим ротиком коли я обціловую його пухкенькі щічки :girl_in_love:
     
  5. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    А мене зараз заворожує, як мала сміється голосно, коли полоскочу її, або піднімаю над собою:girl_in_love:
     
  6. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    А я завжди балдію від солоденького молочного запаху немовлят :girl_in_love:
     
  7. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Ага, наш татко казав : "Наша булочка з молоком...":d25: А ще так зачаровує погляд малятка, коли просинаєшся, а на тебе дивляться пара найдорожчих оченят, солодка усмішка й наче говорить погляд :"Мама, вставай і давай мені насмачнішу в світі цицюю":)
     
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Люблю такі солодкі моменти:
    Як махає у віконечко, зустрічаючи мене.
    Момент як засинає і відпускає цицю. Таке рідне і беззахисне)
    Як нашкодила, стоїть тримається за голову і каже ой-йой-йой. так би взяла і зацьомала)))
     
  9. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    От сьогодні : цицялись і доня розглядала мене, я ходжу в окулярах, та й вона тикала пальчиком в скло , я зняла, щоб роздивилась очі. Мацала мацала і тут почала так ніжно гладити очі, наче кажучи, що вони гарні:) І недавно вкладалась на сон з цицею, а в неї насморк. Я й Питаю :"Як ти будеш ту цицю їсти як в тебе сопельки:", вона відірвалась і погладила цицю ніжно й усміхнулась й продовжила нямати....:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  10. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    коли тягне ручки до мене, ніби хоче щоб я його взяла, а потім хитро сміється, розвертається і швидко-швидко чимчикує навкарачки геть, крутячи веселою попою. А потім зупиняється, розвертається і сміється, і знову тягне ручки:girl_tender:
     
  11. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    На даний час найсолодша мить коли беру свого бурмосика на руки і він зразу міцно обіймає мене за шию, кладе голову на плечі і робить "мій-мій-мій"...
     
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    я просто таю, коли мала показує, що вона хоче цицю...так губками плямкає і до циці.
    А ще ми вміємо любатися, кажу: Євуся. давай любатися і вона кладе голову мені на груди і ми обіймаємося. Кажу - дай цьом і вона тягне до мене свій дзьобик.

    ---------- Додано в 23:49 ---------- Попередній допис був написаний в 22:53 ----------

    за ще одну дитину забула:girl_impossible: так приємно отримувати компліменти від такого маенького кавалєра і ще досі проситься спати зі мною. Солодкі цьомики вже треба випрошувати:) Подобається випитувати про симпатії перші, такі по-дорослому розумні речі.
     
  13. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Моя завжди як щось вчудить, то потім біжить обніматись. Я візьму на руки, вона обніме тими ручками, а цілується так смішно, торкається губами так сильно і каже "Мі".
    Коли сідає на коліна, хоче достати цицю і каже :"Циця мягеееека(циця м"якенька), гладить цицю. Коли їсть то тими пальчиками-подушечками тримає другу цицю, а ще я обожнюю коли доня трогає мені ніс, це в неї теж улюблене заняття під час цицяння.
     
  14. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Сиджу тут і плачу:) не знаю, чому, але я така вразлива стала останнім часом. Я не можу передати слів свого щастя, таке враження, що я не жила до народження доці. Життя починається тільки тепер, коли в тебе є твоя найрідніша в світі людинка:) недавно підходжу до чоловіка і кажу: а ти знаєш як пахне щастя? Він : ні, не знаю. Я кажу: понюхай щиєчку доці ззаді:) там такий запашок молочний і ніжний:) я обожнюю, коли вона " готується" гамати: лягає на бочок і широко відкриває ротик і посміхається, це моі найщасливіші миті. А ще, коли усміхається у відповідь на мою усмішку, я ладна віддати все для тоі найдорожчоі в світі усмішки:) материнство- то таке щастя, що словами передати це важко, це треба відчувати і відчути це може тільки жінка, яка стала мамою...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Я кажу Дми:" я тебе сильно люблю". А він мені:" А я тебе - ще сильніше". І кожен раз, як він то каже, я плачу. А ще деколи він каже мені: "мама, погладь мені спинку, потім ще вушко, а потім животик". То таке щастя, і він так пахне бджілкою...
    А Сергійчик каже: мама ,мама, мама, мама, мама!!! Мені так бракувало того мамкання колись, і я так слухаю ту солодку музику...
     
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Люблю як наша хитрунка вже погамала, (а вона сидить в кухні між нами) і підходить, обнімає, каже любу маму. а потім дивиться на чоловіка і біжить до нього - любу тата)
    то таке солодке)
     
  17. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    обожнюю, коли тримаю доню на руках, а вона міцно-міцно обіймає мене і каже: "блюблю-блюблю-блюблю маму", потім повертає голівку в сторону чоловіка і додає: "блюблю тятя калютього" :girl_tender:
     
  18. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Я кажу Ромі: "Я тебе любаю". А він: "добре":girl_crazy:
    і теж просить як засинає, щоб я його погласяла по спинці.
    А ще, Євуся як гамає цицю, то одночасно дає мені пальчики цьомати...
    такі солодкі миті!
     
  19. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Для мене останні найсолодші моменти, коли синочок обнімає і каже "моя-моя" (я відповідаю "мій-мій" :)) Або просто прибіжить мені назустріч і тулиться до ніг... Два роки так швидко пролетіли, а ніби ще вчора принесли з пологового малюсінький зверточок, такий пахнючий..
    + 100
     
  20. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    А я люблю дивитись як синочок спить... Він часто усміхається у сні, а інколи навпаки так скривиться і набере жалю, що зразу хочеться його обійняти і захистити...