Соціальні мережі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Редвумен, 7 Квітень 2010.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    в мене "нульова" сторіночка, нічого немає, і не буде, напевно)))я мала на увазі, що я в пошуку акаунтів, які мені сподобаються. Але як щось почну діяти в себе, то скину вам посилання)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ще скажіть, що ви на мене не підписані...

    а про інфоюенсерів, які по факту - ніхто. По-перше - перших 30 тис підписників можна купити, і це не дуже дорого навіть. По-друге, якщо наповнення не зовсім вже какашка по якості фото, то всіляке лайфстайл «отут я поїла», «отут я малюю очі», «а це мій милий песик/чоловік/дитина», люди дивляться, бо вони взагалі люблять підглядати за життям інших [замість займатись своїм], а далі всілякі регулярні роздачі айфонів роблять свою справу. Ну і одні одних хвалять.

    а дійсно змістовних тематичних блогерів є досить багато, але в кожного з них навіть не по 100 тис. В декого і не 10 тис. Підписників, і, якщо чесно, 10 тис - це хороша цифра. Чим менша кількість підписників, тим більша залученість. В мене залученість - 70%, а прихід клієнтів 60% це фантастично хороша конвертація для ІГ, хоча в абсолютних цифрах вона мала, і рекламу мені пропонували аж один раз (аде зважаючи що підписників навіть не 500 в робочому профілі, то і це велике досягнення).

    оп‘ять же, якщо працювати в телефоні повний робочий день, то ситуація буде краща. Ну але то вже питання пріоритетів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я взагалі в шоці, що ви всі пишете якісь прізвища і всіх їх знаєте...я дуже фільтрую всіх людей, на яких підписана, тільки є якась реклама, або мене хтось просто нервує, то відписуюсь зразу. Реально в мене ну дуже мало популярних людей. А так щоб по прізвищу знала, то взагалі одиниці... але в мене так всюди і ФБ і в телефонній книзі: не спілкуюсь, не цікаво-видаляю, і так з періодичністю раз в пів року)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я теж раніше так робила. Але оскільки я не пересуваюсь громадським транспортом, не ходжу на базар, чи супермаркет, а в ТЦ тільки в суботу зранку коли нікого нема, то я почала втрачати зв‘язок з реальністю. Всі навколо прекрасні люди ))) а реальність вона трохи не така.


    Тому підписана на кількох людей «для покути». Щоб не забувати в якому світі я живу.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Зустрічали і навіть досить близько були знайомі..
     
  6. Masja

    Masja Well-Known Member

    Ви б бачили очі моєї знайомої,коли на весіллі вона мене спитала:"Як,ти не знаєш супер-пупер модного блогера з Тернополя?(Він там тамадою був,чи то ведучим,сорі). А я не знала:girl_crazy:І не знаю,темінь така. Але те,що всі сліпо копіюють блогерів,факт.
    Не сприйміть за рекламу,але, може, сподобається
    Дуже весела дівчина,часто її відео"гуляють" по ФБ.
     
  7. New look

    New look Well-Known Member

    І що? У житті це зовсім не такі люди, як у мережах? Підозрюю, що так, бо на публіку лише одна сторона)))
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та якраз такі, просто складніші і нормальніші.

    ну і я не очікую, що все буде як на картинці. В блогерів бувають синяки під очима, пронос, токсикоз, їх нервують власні діти і чоловік, і пес, який так гарно виходить на фото. Те що вони це не показують і не пишуть, не мало б позбавляти шановну публіку критичного мислення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я лиш Мартинчика одного разу бачила, він якраз ходив туди-сюди - селфився, виглядало то трохи дивно, ну але він в принципі специфічний дуже, не на мій смак ні разу, і якось так зверхньо дивився на оточуючих. Ну і якби я не знала, що він був одружений, то точно б подумала, що він нетрадиційної орієнтації.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. New look

    New look Well-Known Member

    Оу, то у нього є дружина? Бо я завжди думала він нетрадиційний:girl_blush2::girl_in_dreams:
    Я зі всіх наших тільки на Клопотенка підписуюсь час від часу)) рецепти, готовка цікаво...але інколи його кривляння і деякі дописи піднімають руку відписатись, передихнути і знову підпишусь:girl_crazy:
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    вже немає дружини, розлучились за пів року після весілля, в 2016 році ще. Дівчину звати Христина, пластунка, зараз заміжня за блогером відомим.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Почитала я вас тут і теж подумала - ого, всі знають якісь прізвища і шо там вони пишуть!!
    Я в інста зареєструвалася дааавно, але тільки недавно почала там трохи засиджуватися, і то ... всьо через Марію Вікторівну ;)
    Пошукала собі там ще Юлію Сливку, про яку колись чула, зразу було мені класно, а тепер вже трохи таке собі... Підписалася на Гончарову, Петрановську, навіть на Валяєву (мені її сукенки дууже подобаються).
    Ще маю дві мамочки , яким до 30 і я недавно подумки їх бакланила своїм консервативним розумом - обоє живуть на орендованих квартирах, в кадрі вічно нові лашки і дорога косметика, сніданки з дітьми чи просто сидження при каві в різних кафешках і при тому якісь мрії про свій дім (власне будинок, не квартиру). Ну я незнаю коли і як то можна доробитися до будинку , якщо отак широко жити. Чи то все в них таке спонсороване чи які то там заробітки в тих чоловіків?! (Ну бо по опису дамочки явно не працюють). Чи то я така заздрісна, бо прожила 30 років свого життя в 1кімн.квартирі і знаю чого коштувало моїм батькам добитися більшого і також тепер нам з чоловіком нарешті вибратися у щось більше і краще...


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Retaret хтось вище скидував профіль сімї, що займається продажем аксесуарів в іг. продаючи свій досвід дівчина заробила близько 5000$, за один раз і в неї не мільйон підписників, а десь 20 000. тобто, роблю висновок, що іг дуже недооцінений в плані заробітків. ще трохи читала, що ціна за рекламу в укр блогерів залежить, тільки від їх наглості. навіть якщо закласти суму за рекламу 5000 грн, 1 реклама різного товару в день, то в місяць можна спокійно сидячи в кафешках попиваючи каву, роблячи рекламу заробити більше 5000$.
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2020
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    кожного разу як я читаю десь історію про якусь там суму, яку блогер заробив на інсті я згадую анекдот:
    - Ізя, ти чув шо Мойша розказував, що може два рази за ніч?
    - Да?!! Тю, я тоже так можу.
    - Що? Два рази за ніч?
    - Ні, розказувати, що я можу два рази за ніч.
    От мені зразу здається, що просто якісь агенції, які займаються просуванням блогерів, запускають в маси легенду, що такий-то заробляє страшні гроші на тому всьому, ну і все, далі діло само вже йде...рекламодавці думають, що блогер сильно крутий, читачі думають, що блогер сильно багатий, а десь між ними потирає собі ручки промоутер блогерів.
    якби я була відомим блогером, я б вмерла з голоду, напевно. Я б хотіла рекламувати якісь цікаві речі - порцелянові сервізи, хустинки носові з ініціалами, гільйотини для сигар, холодильники для винниго погребу, ручки Паркер і т.д.:girl_crazy:а не оці всі соки-йогурти-сиропи від кашлю і , не дай Боже, айкоси, щоби не значило це слово.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну є блогери, які таке рекламують.
    І так, маючи навіть 10тис лояльних підписників можна жити за рекламу. Але на квартиру такими об’ємами не заробите. Там далі вже зовсім інші схеми.
    --- дописи об"єднано, 23 Грудень 2020 ---
    А про те що «і ви кажіть», я постійно це повторюю - казати можна все що завгодно. І коли це каже лбдина зацікавлена, то сміло ділити на 10.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Креативно Креативно x 1
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Сьогодні спитала в іг продавця скільки коштує ікра, що продає. Була просто здивована. Ціна без фірми виробника, дати придатності в два рази вижча ніж в магазині. Не скажу, що дуже багато відгуків, але кілька було. Ціна в іг продавця за 250 г = 150 зл, в магазі 300 г = 88 зл. Якось звикла, що в інтернеті ціни нижчі ніж в стаціонарних магазин. Тай таке...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Basyanya а яка ікра в інсті- заморожена? Бо якщо так, то вона буде дорожча ніж той самий об'єм в консерві.
    Мене найбільше дратує ота вселенська таємниця щодо ціни на якийсь товар...та напиши в пості ціну, нє, "Відписала в дірект.. " і сотні таких коментів під фото. Принципово нічого не купую в таких.
    До ре, про рекламні розцінки. Ось стаття про ціни франківських блогерів.
    «Місячна зарплата за кілька секунд»: скільки заробляють на рекламі популярні франківські блогери - PRAVDA.IF.UA: Новини твого міста
    --- дописи об"єднано, 26 Грудень 2020 ---
    Схоже час "нє пайті лі мнє в айті" замінити на "чи не податись в блогери". Що там з нішею для віку 40+, є мільйонники чи є шанс закріпитись?))) Акції в АТБ, пояс з собачої шерсті, " поступились місцем в транспорті- я бабушка чи богиня, біля якої чоловіки не сидять, а тільки лежать біля ніг"...непахане поле роботи, одним словом.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  18. New look

    New look Well-Known Member

    О, у мене ідентично. А зараз ще почади писати "не можемо Вам написати в дірект, напишіть Ви нам"... Бісять страшенно, я так розумію вони таким чином собі збільшують активність сторінки.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Аааа, пишіть-пишіть я б таке читала!
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Dominika ось така
    Найбільше в описі мені подобається, ікринки має 5-6мм)))
    Я ще недавно довідувалась ціни на тижневий гів, тієї панянки що вище скидувала, то 4000 грн, якщо оплата частинами і 3500 грн, якщо оплата одним платежем , обіцяють прихід 15 000 підписників.
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2020