Соціальні мережі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Редвумен, 7 Квітень 2010.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    прогляньте, скільки один блогер-мільйонник в день в сторіз дає реклами. 3-4 позиції. Мінімум. Дехто- більше. Запис на рекламу - на 2-3 тижні наперід. Вартість реклами - інколи в сотнях і навіть більше тисячі у.о. Є різниця в кількості де буде реклама - в пості чи сторіз , чи і там і там. Скільки показів... От і рахуйте. Чим більша аудиторія в блогера- тим вищий прайс. Але цю аудиторію треба було спочатку отримати, а потім- утримати. Без вкладень - ніяк.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ого, як то все закручено! Відчуваю себе давньою пенсіонеркою :girl_crazy:, бо наразі тільки ФБ, і то заради подивитись на знайомих та підтримати свої продажі рослин.
    Ще два тижні не пройшло, як я активізувалась в ІГ (зареєстрована там невідомо коли... може колись на когось хотіла подивитись, вже не пам’ятаю). Два дні аж себе мучила як то бізнес-сторінку вести, прив’язка до ФБ та інші SEO-питання (це ж сео? :girl_crazy:), але толком не знайшла, просто веду через свою сторінку.

    Ще зимою консультувалась у двоюрідної сестри, як вона починала і що робить в ІГ. Десь аналогічно і я йду, пробую, шукаю ідеї.
    А сестра за 3 роки вийшла на дохід середньомісячноі зарплати в Москві. Робить ляльки, продає по всьому світу, не вкладала ніц в розкрутку і реклами нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Питання щодо Інстаграму:
    - в чому різниця між "читачі" і "стежать"? Якщо в мене є сторінка і я хочу, щоб певні люди бачили оновлення в ній, вони мають стежити чи підписатись?
    - якщо в дописах ставити хештеги, пошук буде видавати їх користувачам? Якщо не ставити, то, відповідно, їх не буде видно у результатах пошуку?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а розкажіть якщо не секрет. я пра зараз не шию. і ляльки то не мойо) . але в планах розвиватись в тому напрямку.. я про пошиття і продаж
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Читачі за вами стежать, а пунк «відстежуються» - це сторінки, на які ви підписані.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Тут секрету нема: робити свою справу, виставляти щодня фото с хештегами, підписуватись починаючи з локальних (районних :)) на користувачів.

    Сестра починала з ляльок, в яких голова пошита (я не розбираюсь в цій тематиці, певно таким лялькам є назва і вони модні і комусь популярні (я б в житті їх не купила, ще й за дорого... але що я розумію в трендах :girl_crazy: ), а зараз - виготовляє голову з якихось твердих матеріалів, вирізає очі-губи, вставляє кольорове волосся... І в завершеному вигляді ці ляльки нагадують або майбутню власницю (це під замовлення) або відомого персонажа або просто стильну дівчину.

    Періодично в неї є замовлення на десятки однакових ляльок для клієнток басейнів, фітнес-клубів і тому подібне. Також, розвитку сприяли рекомендації (ніяких гівів). І зараз в неї підписників до 7000. Тобто, це не вау, але реальні потенційні чи дійсні клієнти.

    Тобто, якщо Вам потрібна інформація професійних просувачів :) про шлях розкрутки профілю чи бізнесу - це не та історія. Це приклад, що заробляти *вдома, в декреті, з двома дітьми* можливо і що хоббі можна монетизувати.
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    читачі- ті, хто підписався на вас. стежать - ті, на кого підписалися ви. Ваші дописи бачать ті, хто підписаний на вас. а не ті, на кого ви. Хештеги відображають фото по пошуку слів у Інсті. Вони потрапляють в загальну "базу" Інсти по ключевикам. Якщо проствите хештег "море", то фото з цього допису( ну і допис) потрапляє в 1млн ( умовно) фото з таким же хештегом
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В кожного різна динаміка в сім‘ї. Якщо людина і так сидить в ІГ цілими днями, то можна і щось толкове там робити. А якщо в туалет не завжди встигаєте, то яка вже робота.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    з усіх методів розкрутки зараз +- ще дієвим є таргет. Інші рекламодавці прекрасно розуміють, що блогери свою аудиторію набрали накрутками. І реально реклама вже перестала окупатися. У блогера-мільйонника захід в рекламу вартує від 6000 грн і вище. Наприклад, у Петрайчук реклама вартує 6500-20 тис. грн. І це може бути буквально одне стріз чи пост Пости вартують дорожче. І це у неї ще дійсно доросла платоспроможна аудиторія. У більшості блогерів там накрутка ботами і дітьми. І то рекламодавці жаліються, що заходить потім слабо їх товар. У інших блогерів ще печальтніше, бо реклама вартує, аудиторія- мільйонна, а переходів з реклами - мінімум, продажу- інколи 0. Рекламодавці жаліються на блогерів, що вони дають розцінки на рекламу ,але з умовою "самі визначатимуть, коли її поставлять". А це може бути і за 2-3 тижні ,і в незручний для рекламодавця час. Для того, щоб реклама вийшла швидще чи, скажімо, в обумовлений час , а не пізно увечері чи вночі- блогери вимагають доплату, яка теж в кілька тисяч грн. Нерідко блогери проводять іменні гіви. Спонсорам гарантують певний прихід. По факту - в останній момент наганяють прихід армією ботів. Мертвих, спеціально створених аккаунтів, оскільки прихід живою аудиторією неможливо виконати. Зараз в Інсті популярно викуповувати старі аккаунти, які давно не діяли або банально їх "взламувати" і викрадати. ЦІ аккаунти використовуються як для мертвої аудиторії, так і для "переможців Гівів". Ну коли авто чи велика сума грошей ніби-то чесно іде в одні руки. І переможці- реальні випадкові люди з Інсти. Тільки коли відкриваєш аккаунт, то там видно: його рік як не вели, лиш в останній тиждень-два з'явилося якесь фото. Рекламодавці зараз жаліються на багатьох відомих блогерів: Саша Бо, Маріна Річі , Литвин , інші мільйонники - після реклами у них зараз просто нема продаж або мінімальні, які не окуповують навіть рекламу. Хоча ще рік-два назад в них чудово заходила ця ж реклама. Блогери з малою кількістю підписників - вони більше мають живої аудиторії, але і прихід від реклами у них всього по 30-40 осіб. А продаж і того менше. Тому вони цікаві хіба дрібним недорогим рекламодавцям, і вартість послуг-відповідна. Найчастіше- просто бартер любого товару, якість якого вони не особливо перевіряють.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Тобто в ІГ заробляють тільки на рекламі, а не на кількості переглядів, лайків і збережень?
     
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А коли найкраще виставляти допис? :girl_blush2:
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А як ви собі це уявляєте? Який хосен від просто лайків і чого там ще?
    --- дописи об"єднано, 27 Липень 2020 ---
    Тоді коли ваша цільова аудиторія дивиться ІГ.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Freedom UK
    В мене в профілі в IGTV є серіал «Інстаграм зсередини», так що заходьте кому треба.


    Instagram post by Maria Pavelko • Oct 14, 2019 at 8:15am UTC

    Це одна з серій, якщо заблукаєте - питайте, я скажу де що шукати.
    --- дописи об"єднано, 27 Липень 2020 ---
    Ну на продажах заробляють, якщо щось продають, чи пропонують послуги (як я), і ще ІГ обіцяв зробити рекламу в IGTV.
    Рекламами заробляють лайфстайл блогери, які продають красивий спосіб життя.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    щодо лайків і чому за них "просяться" - налаштування в Інсті зараз таке, що чим менше лайків і переглядів, тим рідше блогер з'являється в показах, в т.ч. і у потенційних рекламодавців. Тобто він "губиться" для показів. Чим більше в нього лайків і коментарів, тим вище він піднімаєься в показах+ викликає більшу зацікавленість у потеційних рекламодавців ( вони бачать "жива чи ні" аудиторія в блогера. Саме тому при всякий "лайктаймах"за розігрування коштів в умовах вказується " свідомі коментарі не менше 3-4 слів". На самиих лайках не заробляється. Це лише механізм бути цікавим для потенційних рекламодавців.
    Збереження - теж нічого не означають. Це лише сигнал, що можливо, колись людина щось замовить , а можливо і ні. Чому рекламодавці зараз так шумлять? Бо після виходу реклами багато в кого в "збережених", замовлень-мінімум, а через тиждень-два- відписка.
    Перегляди - це теж просто статистика, що вас дивиться "жива аудиторія", що не означає, що саме так і є. Деякі блогери проводять своєрідні гіви з рзігуванням якихось 500-2000 грн за виконання певних умов. Наприклад, переглянути список певних вказаних блогерів в сторіз по 3-4 рази. Це все є способами не заробітку, а утримання показів свого аккаунту в мережі Інсти + фейкової статистики по живій аудиторії для потенційних рекламодавців.
    залежить від того, що ви просуваєте і яка ваша аудиторія. Реклама сумок, взуття, одягу "погано заходить" після 22 год Для рекламодавця , який має свій магазин, важливо, щоб в момент показу реклами і надання ссилки потенційний покупець тут же перейшов за ссилкою. І або зробив покупку, або, принаймні, додав собі в збережені. Так є шанс, що пізніше прийде за покупкою. Хоча, за статистикою, основний покупець той,хто на протязі кількох год після виходу реклами написав і зацікавився. "Збережені" - це вже менші шанси. Для цього показ реклами не має бути опівночі.
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2020
    • Корисно Корисно x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Хник. Поясніть мені чому картинка є доброї якості, коли публікую її в ІГ (з андроїда), а потім відкриваю на ноутбуці все виглядає жахливо? :sad:
    Щойно тричі зносила і знову публікувала допис: міняла формат на jpg, обрізала до 1080 пікселів (бо десь вичитала що інакше ІГ сам стискає) на ноутбуці виглядає добре, закидаю на телефон, публікую, а воно знов виглядає жахливо :girl_cray:
     
  17. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А як скидаєте з компа на тедлефон? Якщо через вайбер, телеграм чи месенджер то вони обрізають якість. Скидайте через пошту або Гугл диск і тоді публікуйте.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 30 Липень 2020
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так і роблю :) Я знаю, що месенджери псують якість. В підсумку все одно жахлива картинка :sad:
     
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Писала дівчата в одному смм чаті, що то така проблема зараз, якщо закидати через андроїд. Казали що, якщо через айфон то все ок

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну от андроїд я точно люблю більше за інстаграм. І шо ти зробиш? :girl_crazy: