Сни під час вагітності

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем classic, 1 Жовтень 2010.

  1. MissCherry

    MissCherry Member

    Читаючи тему трохи заспокоїлась , бо такі жахи сняться , що аж страшно .Вже стараюсь менше себе накручувати , все одно щось тай присниться .
     
  2. crissola

    crissola Well-Known Member

    @MissCherry і не кажіть...жахи або еротичні сни :girl_smile:. В мене вчора два в одному було ....спочатку падав літак підбитий, прямо на наш дім...ми втікали, шукаючи підвал....а потім інший сон і... пішла жара :girl_haha:. І то так все реально...наче наяву.
     
  3. MissCherry

    MissCherry Member

    В мене також на зміну жахам приходять еротичні сни.Я раніше сонники читала тепер навіть боюсь шукати значення тих страхіть )) цікаво всю вагітність так буде :girl_in_dreams:
     
  4. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Думаю, що нема сенсу шукати значення, бо то більше гормони шалять))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. MissCherry

    MissCherry Member

    Нема ради з тими гормонами :connie_pull-pigtail
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Як добре, що є така тема))) я думала, що зі мною щось не те. Стільки яскравих снів кожної ночі! Фільми можна знімати. Триллери і екшн)) а потім попробуй заснути...
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене все життя такі сни )))
    Часом, трохи стомлює.
     
  8. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Мені сни не сняться, бо я просто не сплю!!! Поговоріть зі мною, бо я вже не можу :girl_cray:. Вже десь тижні чотири більше ночей не сплю , ніж сплю. Цілу ніч можу очі не зімкнути, або задрімаю на годинку і все. Засинаю, аж коли чоловік іде на роботу і так як є можливість досипаю вдень. Перепробувала все і медитацію, і чайочок, і спеціальні техніки дихання. Можу пролежати так цілу ніч... До вагітності було час від часу безсоння на фоні стресу, коли накручувала собі якісь проблеми. А тут в голові пусто, навіть читати не можу, і спати теж:dntknw:. Все б було терпимо... Але потім увесь день я почуваю себе як ``їжак в тумані``, погано сприймаю інформацію, тупію, не маю сили щось робити. Кожен день вже боюся настання ночі, бо навіть як хочу спати, коли лягаю - сон кудись тікає від мене:cry:.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  9. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    В мене також був трохи стрес і сон зробив тю-тю, лежала на збереженні і лікарка виписала мені персен, не пити постійно а тільки при потребі. То мені якщо не спиться допомагає.
     
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я проти всяких заспокійливих такого типу взагалі. Думаю це перекладання відповідальності за свій спокій на "пігулку". Не вірю в їх ефективність. Для самозаспокоювання є інші методи. Та й стресу в мене немає. Мені здається це щось фізіологічне... І воно мене страшено напружує, впливає на графік, настрій. От завтра маю іти знову здавати аналізи в жк. І як??? Як я тільки в 7 ранку засинаю... Минулого тижня примусила себе і таки пішла після безсонної ночі. В результаті відправили на перездачу.
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    А якщо не пробувати спати? придумати собі щось приємне але спокійне на ніч - попити чаю з тортиком на балконі під зірками, ванну з пінкою зробити, пов"язати, почитати? не намагатися заснути і не нервувати через те що не вдається? Гляди і захочеться таки спати, ну і дрімати вдень якщо спиться, тим більше поки ще є можливість :)
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Та так і роблю. Але інколи є плани на день , які я не можу проспати чи перенести. От тоді справді дискомфортно. Я просто хочу щоб ви мене пожаліли)))
    П.С. Поліклініка , що по вул. Симоненка завтра працює. І я вже пропустила візит минулого тижня, цього разу треба піти.
     
  13. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Щось мені такі еротичні сни сняться:girl_crazy:, і все би нічого, а живіт потім такий напружений, що я вже і переживати почала щоб скоріше не родити:girl_smile:
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ото мені сьогодні сон снився. Приїхала я в пологовий, там одразу біля входу треба перевдягнутися, всім видають однакові жовтенькі халати Я така, ну ок, давайте тепер якесь обстеження КТГ там, УЗД... Бо приїхала я явно ще не в пологах. Бачу @Orman в коридорі, але вона у свому кольоровому халаті, каже: та я не "здаватися" сюди приїхала, КТГ зроблю і назад додому. А тут всіх в тих жовтих халатах вистроюють рядочком і якийсь вумний лікар іде і всім в ряд укольчик коле, щоб швиденько розродити. Я ж тікати починаю :girl_crazy:Біжу, біжу, вже по вулиці навіть на він за мною слідом, уколом махає і щось кричить. Догнав мене десь аж вдома і далі погрожує "пора, так положено..." Я вже битися з ним реально настроєна, відмахуюся і доказую що нічо мені ще не положено бо всього 40 тижнів і кілька днів, я ще 1,5 тижні буду собі гуляти, зробіть обстеження і відпускайте, колоти нічого не дозволю, досить мені перших таких пологів...
    Той триллер-бойовик-трагікомедію не встигла додивитися бо будильник задзвонив :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 8
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Мені сьогодні цілу ніч снились пологи @cjomcjomka
    Я вже майже перейми відчувала)
     
    • Смішно Смішно x 3
  16. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Ну коли мене відпустить те безсоння? Сьома година ранку , а я ще навіть не дрімала. Мене вже все болить... А заснути не можу. Я вже за два місяці таких важких ночей переходжу в режим зомбі. То вже так буде поки не народжу? Отак якби почалися пологи, навіть сили би на них не мала.
    На днях теж снились пологи. Думала колись, що точно жахи зі страху будуть снитися, а ні. Снилося , що дитинка дуже легко висковзнула , і я ще так здивувалася і раділа, що не так все страшно. І народжувала не лежачи, а якось рачки, дуже мені зручно було. Моя мила підсвідомість мене вже заспокоює.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Те яскраве і насичене життя вночі не дає мені спокою :girl_haha:
    Як не якийсь детектив, то кругосвітня подорож або пологи, чи інтимного характеру сни :girl_blush2:Кожної, кожної ночі у мене інша історія :connie_pull-pigtail Неповторна до того ж :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Ааааааа! Що я тоді знала про режим зомбі? І що це триватиме "вічність "! Або, принаймні, поки дитина не виросте ( надіюся) .
    Все було , і уявлялося що буде, зовсім по іншому ...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ага, в мене те саме(
    І яка ж я була дурна, коли мені всі казали :" спи, поки є як", а я не могла, бо доня в животі товклася. Ага, зараз теж товчеться, тільки по всьому, та ще й з включеною сиреною;))
    Тому вагітні форумлянки - спіть!)) До мене ці поради дійшли вже пізно)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Мені вже дві ночі сниться, що я народжую двійню :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1