Сни під час вагітності

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем classic, 1 Жовтень 2010.

  1. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    а я думала, що то в мене щось не то...я ніколи не мала настільки писемістичних снів, як під час вагітності, постійно якісь негатив, або щось що мені взагалі байдуже...через це я просинаюся... а головне така втомлена що то жах(((
     
  2. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Останні три дні сняться пологи і на щастя чудові сни. То снився лікар, який ідеально підійшов, то сниться, що двійня народилася. Ех ще так далеко, а я вже не можу дочекатися тої зустрічі з карапузом.

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    А мені сьогодні снилось, що годую малюка грудьми, а там такі жахливо величезні тріщини, нереальні. Та і загалом сон щось не дуже добрий по настрою був...
     
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    В ніч на вчора мені снилось, що чоловікова сестра народила малюка, і вчора ввечері таки народила :girl_in_love:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Ой, ну що мені висинається! Ніби ми гуляємо всієї сім'єю і тут я починаю народжувати. Чоловік з малим побігли по машину, щоб завезти мене в пологовий, і десь пропали, довго їх нема. То я сама по дорозі народжую (ця сцена була поза кадром і без нюансів) і йду з дитинкою в пологовий, приходжу благополучно і прошу, щоб мене оформили, бо я вже народила.
    І тут же в сні я роздумую: звідки я взяла для дитини одяг? Бо ж принесла її з собою вже повністю одягнену...

    Я вже явно перечиталась інформації.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Цілими днями дивлюсь Хауса і читаю про пологи, протоколи, догляд за малюком і т.д., нині сниться: йду по вулиці, зустрічаю свекруху і та розповідає, що її донька поїхала з переймами в пологовий, а там родова діяльність припинилась і Хаус відправив її назад додому (увага! Не колов окситоцин:girl_haha:), і що ви думаєте? Решту півночі я думала в якому то пологовому Хаус приймає і як то до нього потрапити:connie_pull-pigtail:girl_impossible::girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  7. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    з моїми снами можна хіба фільми жахів знімати :wacko: Як не якась містика там, то я мушу своїх дітей рятувати, то ще якась брєдятіна, я вже втомилась від тих снів. Вже перед сном і телевізор стараюсь не дивитись((( Ех і то так кожної вагітності. І постійна якась тривога за дітей уві сні. То сниться, що я народжую, а потім шукаю своє дитятко. Короче якийсь караул :wacko:
     
  8. enigma

    enigma Well-Known Member

    Мені сьогодні такі жахи снились, що дитинка народилась і якісь судоми і я в паніці шукаю лікаря, брррррр. Розумію, що то лише мої переживання, але після того кошмару ледь заснула (((
     
  9. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Сьогодні мені снилось, як я їла канапку з ковбасою і ще чимось, причому, я вже м'ясо три місяця не можу їсти через токсикоз. А ще в холодильнику мене чекала ціла смажена риба, на потім.
     
  10. катенок

    катенок Well-Known Member

    А в мене вже другий день еротичні сни...то капєц.......аж самій смішно...але так все реально.:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Перший сон сьогодні був такий:
    Я на руках колисала маленького дельфінчика чт акулку( не розберу), а потім хлопчик чіплявся мені за ногу, коли побачив, що я дельфіна колишу.
    Після пробудження заснула і далі:
    Заходжу у воду,а вода прозора і багато маленьких рибок плаває, дуже багато. А після нього приснились місячні, що я вся в крові,((((
    Минулого разу акула приснилась, нажаль, полоска була, але не вижила(((

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    З кров'ю, то може страх якийсь тих місячних. Мені так зараз сниться, що я народжую заскоро і вся в крові від того. Не сприймаю серйозно, просто підсвідомість "пошаліваєт" з моїми думками і страхами. А коли тільки завагітніла і ще не знала, то в одну ніч снилися два кошенятка, а в наступну два маленьких крілика. Після того закралися підозри. Я вже думала, може двоє ляльок, але ні - на цей раз одненька:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    В мене і другий раз був сон з рибою, але не пам'ятаю точно... Чоловіку снилось, що смажену рибу їв... Мамі снилось, що я вагітна, потім полуниці снились, як і перед першою вагітністю)). Ну і кольорові сни почались, особливо еротика буває і то таааака... :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Мені ще снилось пару днів тому, що я боялась йти народжувати вдруге, бо знала, як то болить

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  15. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Ооо, мені дуже часто таке снилось... точно вже не пам`ятаю, але, здається, в кожну вагітність. Все було нормально... видно, просто в голові якісь переживання крутились..
     
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Ну я ще не вагітна, але ще до ділов 9 днів

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  17. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    І мені на перших тижнях вагітності снилась риба)

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    А мені кожну вагітність снилося, що до ПБ не добігаю... ну десь так в принципі і було)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Мені снилась акула, що я з нею граюсь, але я під одіялом, щоб часом вона мене не вкусила.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Акула позаминулий цикл снилась, але ...полоски стекли(((

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk