Сни під час вагітності

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем classic, 1 Жовтень 2010.

  1. Мамин зайчик

    Мамин зайчик Well-Known Member

    Відколи я завагітніла, то мені щоночі сняться сни, раніше таке нечасто було. Але сняться переважно якісь жахи, наприклад сьогодні снились експерименти над людьми. Я загалом люблю дивитись ужастики, але це трохи перебір :girl_mad:
     
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Снився мені сьогодні дідусь мій покійний.
    Сниться, що прийшов до своєї хати (зараз ми з чоловіком тут живемо), ліг на ліжко і лежить. Зібрались всі: бабця, мама, тато і дивимось на нього. А дідусь періодично то помирав, то прокидався. Я, пам'ятаю, стою біля дивану і уявляю як обіймаю його, як тішусь, що він з нами. А потім це все ніби переноситься в реальність.
    В дитинстві я була дуже прив'язана до дідуся, він завжди гуляв зі мною, вчив мене всьому, ми з ним дурачились. Після його смерті, мені рідко сняться сни з ним, але завжди вони сповнені любов'ю та тими відчуттями щастя, що були в дитинстві. Бракує мені його, дуже...
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ох, ці сни мої :connie_pull-pigtail
    Сьогодні снились мені форумлянки, amaretto та GONE BABY GONE.
    А знаєте які? Пузатенькі :d25: Такий сон милий був, ммм... amaretto ми всім форумом вітаємо з донечкою, а з GONE BABY GONE декілька форумлянок (в т.ч. і я) пішли у "Вероніку" на торт з полуницями і там вона призналась, що очікує друге малятко.
    І все б нічого, але якщо прочитати постскриптум цього допису http://posydenky.lvivport.com/threads/vitaju-z-vagitnistju.48704/page-99#post-2184370 мимоволі починаєш думати: а може? :girl_wink:
     
  4. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Ще би я Вам приснилась)))
     
  5. Tanya_SUN

    Tanya_SUN Well-Known Member

    А мені сьогодні Надія Савченко снилась :girl_crazy::girl_crazy: до чого то??))) причому що я новини взагалі не дивлюсь))гг
     
  6. Anasko

    Anasko В очікуванні чуда...

    А мені і дитятка, і дитятко, ....хлопчики й дівчатка, навіть кошенята снились. І пологи, і після пологів. Інколи як прокинусь ранком, ох думаю, це ж треба такому наснитись. Думаю, що це все емоційно і психологічно. Бувають, звичайно і самі звичайні сни...
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Останнім часом нехороші сни сняться. То потоп, то змія, то хвороба, то сьогодні я якомусь дядькові горло перерізала (та-та, сама в шоці о_О). Брр... страшно. Надіюсь, кошмари скоро закінчаться.
     
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    і мені. сьогодні наснився похорон(((
     
  9. Melinda

    Melinda Active Member

    Мені сьогодні снилися дівчатка - одна ще манюня, а інша трішки більша)
     
  10. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Мені в принципі запам"ятовуються по житті чомусь тільки страшнуваті сни..або напружені. Он були на дачі (там будиночок на 2 поверхи), то мені наснилось, що другий поверх валитися почав, прямо під ногами - досі "бачу", як розсипається бетонне перекриття :girl_nea:
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В мене кожної ночі інше життя. Реально, щоночі сни-сни-сни і часто по декілька. В більшості запам'ятовую, але різниці нема: чи позитивний сон чи негативний.
    Вчора снилось мені, що я 4-х своїх знайомих та друзів запроторила в тюрму і усілякі катавасії, пов'язані з цим. Сьогодні снилось, що ми з друзями пограбували IT-фірму (в них багато готівки було в офісі), а потім дуже по-дурному "спалились" правоохоронним органам.
    Цікаво, який серіал я переглядатиму сьогодні :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Знову я зі своїм "нічним життям" :girl_haha:
    Не хотілось сьогодні прокидатись, чесне слово. Такий солодкий сон переглядала: народила я дівчинку, гарнюню таку, а вона таааааак пахла дитинством :girl_in_love:. Крихітка відразу сиділа, вовтузилась, була дуже активною. Потім ми з нею пішли гуляти, і вона солодко спала в мене на плечі. А потім ми були вдома і я кайфувала, від того, що годую грудьми :girl_dance:
    Дівчата, сон був настільки приємний та радісний!! Давно таких не переглядала :)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 3
  13. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Мені теж постійно жахи сняться.Плачу уві сні,якась напружена.І досить часто сниться, що народжую дитятко, то хлопчика,то дівчинку
     
  14. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Мені вперше приснилось мале, дівчинка, звісно. Ніби я щойно народила, а вона вреднуля ну ніяк не хоче груди смоктати, навіть не реагує. І отак вже пару днів нічого собі не їсть і прекрасно при тому чується.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    ну й сон мені нині снився... ніби в мене зуби порожні всередині, лиш оболонки і все, і я так розглядаю і думаю, ну шо то таке, як так може бути... Малеча мені снилась, а якої статі чи то я не запамятала чи то не бачила у сні, але обстригала нігтики ножничками з круглими кінчиками і годувала грудьми, а ще то Чудо мале так спало! :) то я вже начиталась всього на купу чи що...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Йой дівки, на свою голову я вчора ввечері так легенько поцікавилась, що обговорюють на ДП в темі про статистику жіночих оргазмів :girl_crazy:....які мені сни нині снилися!:girl_crazy::girl_crazy: Фсьо тільки для 18+ :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 3
  17. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Ну й сни сьогодні були... По-перше, ніби малюк (саме хлопчик, а не дівчинка, вже сниться) якось так випирає з живота, що я його по півдня практично вже на ручках ношу, а потім він знову ховається в мій животик, бо ж народжуватись по-справжньому нам ще зарано.
    По-друге, вже і пологи висинались сьогодні. І нібито приймає дуже красивий мужчина (а я в реалі у жінки планую, вже й приблизно знаю у кого, а тут - чоловік), ну практично один в один як рос.актор, той, що муж Лізи Боярської. Матвєєв чи як то його...
     
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Сьогодні снилось мені, що сестра чоловіка вагітна (а вона ще точно не планує, бо неодружена). Потім снилось, що ми на морі в Одесі. І хоч на дворі жовтень, але вода тепла-тепла, купа відпочиваючих і дуже багато кораблів (я дуже люблю милуватись ними). А я б так поплавала в морі "по-справжньому"... :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    а ми сьогодні в моєму сні з чоловіком підбирали костюми на Хеловін чи то карнавал, міряли різні перуки, прибамбаси. було весело!))
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Сьогодні снилось мені, що я на родах, переймів не чути, води відійшли, прийшла сама, залізла на крісло в родзалі, а ще дзвонила лікарю Слободі, щоб приїхав роди приймати, відкриття на 5 пальців, потім бачила як пуповину обрізали і про себе говорила, це ж зовсім не боляче, нічого не відчуваю. Дитятка не бачила в сні, а головне я цього лікаря Слободу в очі не бачила, а тут таке наснилось.

    Sent from my 7040N using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1