Слiнги, Ерго, Кенгуру...

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    вже і не порахую скільки таких лекцій мала... Все добре, поки не доходимо до розділу "ціни"...
     
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Ну так, особливо коли я в свої шовки мотаю, а вслід чую: "дивися, примотала дитину в шмату" Обраааазливооооо
     
  3. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    муж вчора в тещі в гостях сказав що я собі купила-" таке подібне як в них доріжка в коридорі, але ще довше ". як перший раз мотала - йшли всі в поліклініку, то казав що я якась смішна. а тепер вже ніц не каже - привик. тай баче що малому добре.
    але в нього позиція проста - хоч разом з каляскою шторами примотайся, лиш мене не чіпай.:girl_haha:
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    А мені смішно :)

    На днях бачила слінгобабусю на Стуса, шкода , що не встигла фото зробити. Бабуня зав*язала щось типу простирадла в колиску і поклала туди пса, і то такого немаленького, виглядало на великого чорного шнауцера.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

     
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    ага. власне, що голову вона підтримувала рукою, в кращих традиціях слінгоносіння. Ну і вона така бабуня "в тєлє".
    точно
     
  7. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    А я бачила слінгодідуся на В. Великого, ще й оберталась, бо не могла повірити :)
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    А ми від суботи знову в слінгу! То такий кайф! Завтра вперше піду по Дарка до школи.
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    а я слінгобабусю, котра гуляла з малям і з дідусем. А кілька днів перед тим olena казала,що бачила слінгодідуся. Думаю то одна сім"я.
     
  10. Anyaroz

    Anyaroz New Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Я ніколи не носила у слінгу, мені здається дитині йде лишня нагрузка на хребет (моя особиста думка) і собі тоже. Ну хіба якщо не надовго десь вибігти, щось купити і то...
     
  11. hobbyhorse

    hobbyhorse Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    ключове слово. Для того , щоб знати напевне, треба поцікавитись темою.
    А чому Вам так здається? ;)
     
  12. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    обов"язково перед тим як дописувати в темі в якій нічого не розумієте треба почитати трохи інформації ( це як мінімум ). або зробити так як я зробила в свій час: просто тут запитати.:girl_yes2:
    фсьо пішла шукати тапки...
     
  13. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Мій чоловік в черговий раз зацінив слінг. Ми в суботу вийшли на Говерлу. Можу сказати що без слінга ми б цього 100% не зробили. Вгору то примотувала трохи до чоловіка трохи до себе, а коли йшли назад то малий гамав цицю і всю дорогу спав.
     
  14. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Коли здається - хреститися потрібно. Народна мудрість :)

    А чим аргументована Ваша особиста думка?
     
  15. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Щойно повернулись з ринку. Я собі спокійно примотала молодшого, старшого за руку та й вперед... Малий тихо сопе, я ся тішу.
    Але ж скільки навколо "добрих" людей пожаліли мою дитину... Ну, до просто дивування або вигуків "як так можна?!" я вже звикаю по-трохи. Але сьогодні почула в спину: "Я б її за таке вбила!"
    В мене відняло мову. Для чого такими словами кидати в спину? Ну що не можна закрити свого рота і не рятувати мою дитину? щось я досі відійти не можу від такої агресії.
    А з хорошого, маємо слінготатка, який гордо носив синочка у себе на пузі!
     
  16. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Дівчата, може Anyaroz ще не встигла прочитати попередні 309 сторінок. Або хоча б перший допис. :) Малолі.

    Anyaroz, у цій темі є дуже інформативний перший допис, який прикріплений до початку кожної сторінки. Там небагато посилань, але Ви перегляньте їх у вільний час, хоч по діагоналі. А будуть додаткові питання - задавайте, ми з радістю відповімо, допоможемо, порадимо.

    Я погоджуюсь з Вами, що кожна думка має право на існування, навіть якщо вона хибна. Так само колись вважалось, що Сонце навколо Землі крутиться... Також чиясь авторитетна думка :) Але кожна думка має властивість змінюватись.

    Давайте з Вами поговоримо після прочитання отих посилань?
     
  17. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Придивляюсь до слінга для малявочки.Поки що зупинилась на СЗК.От хочу дещо уточнити,дівчата, допоможіть будь-ласка.Поправте,що правильно,а що ні :)
    -він підходить для немовлят (новонароджених)
    -зручний на недовгий період носіння (кудись перебігтись)
    -має декілька варіантів носіння дитини
    -в правильному слінгу не повинно бути бортиків і т.д.
    Ну і на якому варіанті варто зупинитись на період літо-осінь?
     
  18. hobbyhorse

    hobbyhorse Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    - для немовлят, і не тільки. для підростаючого покоління теж зручно (дитину легко і швидко посадити-вийняти, якщо дитина вже ходить)
    - зручний перебігтись, вдома, тривалість носіння від ваги дитини залежить і Вашої витривалості )))) бо ж навантаження лише на одне плече.
    - так. колиска (зручно заколисати, погодувати) на бедрі/животі(вертикально) - коли дитина спати явно не збирається
    - правильний слінг пошитий з тканини "правильного" плетіння та метал. кілець (тканий шарф)
    На рахунок конкретних порад, зверніться до нашої Наторелли, вона - чудовий слінгоконсультант. ))) Все покаже, розскаже. Ну і на слінгозустрічи приходьте, зможете все пощупати )))
     
  19. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Не дивуйтеся,бо на базарі в більшості селяни торгують,зі слінгами і культурою часом не обізнані) В нас на базарі так само завжди купу коментарів можна почути,я вже звикла але нині мене здивувало як одна сільська бабка другій пояснювала,шо то раніше з циганів сміялися,шо вони дітей в шматах носять,а тепер користь того носіння доведена,та й мамі,дивіться,зручно ше й сумки може нести і старшу дитину за руку вести(то вони так про нас балакала) Так шо до ближніх сіл прогрес вже йде)
     
  20. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Цікаво чи з форуму мамочка, що їхала сьогодні у маршрутці №5 з синочком за руку і мацьопою у шарфі ЛенніЛамб (здається Шоколад). Зайшла на Шуварі, вийшла за мостом на Новому Львові :)



    *******************
    Продовження цієї гілки читайте тут.
     
    Останнє редагування модератором: 23 Жовтень 2011
Статус теми:
Закрита.