Слiнги, Ерго, Кенгуру...

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. hobbyhorse

    hobbyhorse Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    ;) ми у Вашому районі, коли до маркету прямуємо.. А у нас не хвалять.. максимум бабуся якась посміхнеться. а так.. такими нерозуміючими поглядами проводять. Окрема історія діти. В наших дітей з малечку вселяють стереотип, що щасливе материнство це - дорога коляска, дитина в ній, бажано з соскою. Всі щасливі, все прекрасно. Тому всі навколишні дітлахи округлими очима проводжають та перешіптуються (або голосно коментують) : вона просто бідна, вона -циганка, та нє не циганка, просто вона не має каляски..
    От так. Такі стеріотипи вже з малечку.
     
  2. Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Скажіть, будь ласка, наскільки "сумісні" слінг-шарф 4,2 м. і мама 46 розміру (без досвіду) :scratch_one-s_head: Чи достатньо буде цієї довжини для основних намоток?
     
  3. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    ну не знаю, не знаю. у нас діти переважно захоплено заглядають, інколи аж підстрибують, дуже тішаться і діляться тим з батьками. батьки при цьому рідко коли в захваті, бо в половині випадків "а чо ти мене так не носила?" або "візьми мене теж на ручки" :)

    ---------- Додано в 23:27 ---------- Попередній допис був написаний в 23:25 ----------

    в мене приблизно 46-48й розмір. мені б вистарчило на простий хрест (намотка спереду), на ХНК спереду навряд би було достатньо, на шось на бедрі, на рюкзак за спину. а скільки дитині?
     
  4. Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    дитина ще в животику :)
     
  5. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    оу, ну тоді взагалі все супер :) якщо дитина ще в животику, то новонародженій мабуть навіть на ХНК вистарчить, а то одна з основних тримучих і нескладних намоток :) якраз маєте час вивчити матчасть і потренуватися на ведмедиках )
     
  6. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    сумісні :) Я 46, сама зручна і найбільш популярна намотка Хрест Над Кишенею, виходить в мене на ура, хвости позаду на 30-40 см висять, або ж на самих кінчиках вперед можу вивести!
     
  7. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Я би взяла 6-ку, тобто довжину 4,6м. Люблю хвости вперед виводити :) І люблю гарні довгі хвости, а не куці. Але то субєктивно. Якщо є вибір, краще взяти розмір 6, а не 5. А якщо вибору немає, і є тільки 5, то тоді беріть 5.
    І ще дуже від конкретного шалика залежить. Тому що 6ки Елевілей мені вистачає з головою на ХНК і хвости вперед вивести, а 6ки Необуля чи Дідімоса (Гірасол і Наті напевно туди ж) виводяться вперед з хвостиками по 5 см :)
    В мене 46 розмір, якщо розмір - це ОГ розділений навпіл.
     
  8. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Це я недавно пояснювала одній мамі, як вибирати слінг (правда, побіжно, бо інтересу вона особливого не виявила, не розпитувала). А за пару тижнів бачу - уже йде в поролоновому СЗК, дитина тримісячна вільно бовтається на стегні, вона її рукою притримує. Питаю, чи зручно - каже, так :)
     
  9. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    На ХНК і ззаду зав'язати кінці супер якраз довжина. В мене теж 46-48.
    Тепер 5-ки навіть більше люблю ніж 6-ки, або вже 7-ки - як на то пішло, щоб нормально зав'язати спереду. Ще від фірми залежить. В дідіків хвости недовгі, а в елевілях, ватанаях довші- там і 6-ки має хватати..

    ---------- Додано в 10:24 ---------- Попередній допис був написаний в 10:08 ----------

    До слова 5-ка ваша якраз добра, щоб не запутатися на початках, меншими хвостами махати. Якщо вам вузол ззаді не мішатиме - то тоді має бути якраз всамраз :) Мотати 5-ку мені легше всього іншого.
     
  10. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Угу, регулярно :) ще й переважно не мамі а бабусі :) Так що бабуськи мене в районі оминають. Інколи діти справді пальцями тицяють, один раз навіть довелося гаркнути, бо неприємно страшно, коли невиховано тицяє на тебе пальцем і кричить колєзі подивися, але циганкою ніколи не називали (було колись, зайшла в автобус то бабульки гроші діставали, але то окрема історія :))
    Мамашки з візочками мене стороняться, деякі прямо питають чи не збираюся возика купувати, деякі шушукаються за спиною в стилі ойойой як то те бідне дитинча спить в такі позі :) Найбільше вразила вагітна мамочка, котра мене хвилин десять про візочки розпитувала, я їй все товкла що не користуюсяя возиком, бо мені незручно, ну видно зле товкла :)
    Хоча є такі котрі підходять, питають де таке можна купити (Наталю, звиняй звичайно, але даю інколи твій номер телефону :)), питають як носити слінг, бо купили\подарували\віддали і треба навчитися, це ж зручно.

    Про слінги з бортиками, хто не може порівняти той справді вважає що це зручно (особливо після кенгуру скажу я вам), ну а хто вже відчув різницю той спокійно перейде на хороші слінги, тут мабуть найкраща агітація - тестдрайв якісного слінга. Але для цього треба мати бажання, у мене он є сусідка, котра вже сім місяців розпитує мене про переноски і на розпитуванні все закінчується. Вже кілька разів пропонувала дати покористуватися хоча б ерго, але поки що глухо.

    ---------- Додано в 10:32 ---------- Попередній допис був написаний в 10:28 ----------

     
  11. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Підскажіть, допоможіть! :) Де можна взяти на прокат ерго? Мені потрібно на днів 7-10
     
  12. hobbyhorse

    hobbyhorse Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    В продовження теми про адекватність "по обидві сторони слінгу" ))) є стаття гарна на Слінгоконсультанті
     
  13. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    В мене була одна гарна позитивна історія :) Про дитячу безпосередність :)

    Були на вихідних в рідних краях - Дрогобичі. Пішли в неділю до церкви і там зустріли знайому. В неї хлопчик 4,5 роки. Бавився десь там трохи далі, а потім підходить і дивиться на нас з Матвійком(який в той час солодко сопів прикритий одним полотнищем хреста того що на кишені) квадратовими очима, а потім так каже - Мама - то дитинка там в животику??? Мама каже - дитинка але не в животику, а вже на животику.

    Радості моїй не було меж)) Згадалася та гіфка, де дитинка з животика перетворюється в дитинку в слінгу - не можу нажаль знайти її зараз..
     
  14. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Сьогодні вперше вілчула на собі косі погляди збоку і тицяння пальцями в мою сторону, коли з малим в центрі гуляли. А моє маля тихо спало 1,5 години і йому так було добре))), тепло і затишно. І це головне!)
     
  15. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    навіть в центрі? я думала, що таке можливе тільки в спальних районах...
     
  16. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    блін, а я коли пропоную дати свій спробувати, від мене люди мало не втікають. думають, шо я їм хочу продавати, мабуть :) треба значить ніц не розповідати, і як просять дати спробувати - тільки за грубі гроші ))
     
  17. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Ага) Сама здивувалась. В мене на Личаківській такої реакції немає, а тут:eek:))
     
  18. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Нє, я завжди починаю з того, що свої шмати люблю надто сильно аби надовго із ними розлучатися :) а от на тиждень спробувати можу дати. І що? Двічі у мене справді просили спробувати, один раз купили собі кільця (давно було, ще з Дмитром, навіть не пригадую що вони купували і де :)), другий раз по-моєму навіть не розгортали мого слінга.
     
  19. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    нє-нє, треба максимум на день і за гроші, я так бачу :) бо як задурно людям пропонуєш, вони думають шо то або рідкісне фуфло, або хочеш на них заробити :)
     
  20. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Деякі люди думають, що слінги, то просто шмата, якою мотають дітей (на інакше нема грошей) :girl_crazy: Це була зі мною історія. Їду в маршрутці з донею. Сів біля мене якийсь дідусь і уважно розглядає, що ж то я зробила з дитиною, а потім каже: " та то є таке спеціальне для того, щоб дітей носити" (то було не питання :) мав на увазі рюкзачки, мабуть) Я кажу, що це також для носіння діток, він зробив круглі очі і здивовано перепитав. бо бачте думав, що сама собі знайшла якесь сукно і так собі користуюсь :) Топім розказував мені лекції про ГВ, що то дуже важливо, що для дитини кращого нема, щоб берегла груди і не простудила ніде. В тому плані нормальний дідуля попався :) А було, що жінка доганяла і просила розказати що то і як. Може мало, але загалом 3 лекції на тему "Що таке слінг?" уже провела. :)
     
Статус теми:
Закрита.