Слiнги, Ерго, Кенгуру...

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Останнє редагування: 17 Травень 2011
    • Подобається Подобається x 1
  2. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    А в кенгурушці дитина може спати? І чи зручно в ній годувати?
     
  3. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    От і я про нього задумуюся, дуже болить спина і поясниця. у мене є наплічник з ортопедичною спиною, коли вже дуже болить, пакую наплічник і хожу з ним по хаті :) мені так легше. То краще з малим ходити в кенгуру? Крім того мені дуже важко в таку погоду як зараз витягувати коляску з хати. Чи поміститься малий в комбінезоні в ньому?
    А ще кенгуру чіковське має хороші відгуки і ціну...
     
  4. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Можу дати тільки свої враження про Чікко- кенгуру. Дуже зручно. Ця модель не дешева, точно не пам"ятаю, десь 400 з лишком, чи 370. Є простіша модель 170 десь, але для спини там нічого нема. МИ довго з чоловіком в інтернеті копалися. Можете глянути інфу на чікковському сайті. www.chicco.com.ua
     
  5. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Я користуюся цією фірмою від -9міс і до сьогодні :) Дуже якісні товари.
    Мені просто цікаво як цей кенгуру зимою? Тобто, я в пуховику, малий в комбінезоні... а розмір того кенгуру тільки один. Він якось регулюється?
    Мені просто до них далеко їхати, я б по інету замовила....
     
  6. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Я і чоловік одягаємо під куртку. Розміри там є на вирост маляти. На перший погляд там система як в парашута. Стільки лямок і все регулюється. Але я б всеж таки порадила побачити і приміряти.

    Додано через 8 хвилин
    Klen, а яка темература води? Можливо вода загаряча. В мене була така інформація, що дитину треба купати в воді температури тіля малятка. В нас спочатку була Т 37. Поступово понижували. Починайте потроху, поступово збільшуючи час купання. Для цього вам потрібне терпіння. Тому що це справа не декількох днів.
     
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    А в мене така халепа з кенгурушкою, до 4 мiсяцiв я троха боялась малу там носити i ще їй там не подобалось, якось в 4 мiсяцi я не мала часу тим бавитись, та й не було куди носити, а потiм в 5-6 мiсяцiв вона вже була задовга на нього, по вазi нормально, а по довжинi задовга. Я побоялась що їй ноги перетисне. Бо раз її там тримала в шортах то бобачила як посинiли ноги. :sad: А кенгуру хороший, дорогий, дуже шкода. Може буде лiпше з наступним масiком.
    http://www.babybungalow.com/babjairca.html

    Додано через 5 хвилин
    ****************************************************
    А менi приємно носити мою дiвчинку на руках, я коли таскаю її то усвiдомлюю що це все таке минуче, i колисання i носiння iтд, її вже 8 мiсяцiв (от от буде), як вона виросла i змiнилась. Я вже цi моменти нiколи не поверну. Хiба що їх ще раз переживу завдяки iншiй дитинi, але з нею вже нi. Тому я дуже не гризуся на рахунок розбалуваностi. Коли вона рученятка тягне "мама вiзьми мене" то як я її не вiзьму. Я вже стала спец по робленню всього однiєю рукою, наловчилась, i менi не погано. I лiва рука теж тренується, бо тримає мою свинку вгодовану :)
    Ми доречi вже махаємо па-па, особливо до себе самої в зеркало. Тiльки побачить, вже махає. I не знаю чи то спiвпадiння але деколи чула що вона каже "Hi" ("Хай" - по англ.) Може це я собi уявляю, але най менi буде :)
     
    • Подобається Подобається x 22
  8. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Гарний візочок.:) Ми свій скоро віддаруємо, бо таки не користаємо з нього взагалі. А те, що я хочу купити - прототип май-слінга, тільки май-слінг на зав*язки, а тут кріплення на фастфіксах. Я вже давно планувала, що з 6 місяців перейдемо на май-слінг, але цей ерго більше подобається.:)
     
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    І в нас такий період був! Малому минуло 5 місяців як він почав собі фокуси показувати. Я після другої прогулянки купила кенгуру. Чим дала привід сусідам полихословити. Тепер як беру меншого у слінг, то з двору намагаюся швиденько вибігти, щоб на шквал емоцій не нарватися.
     
  10. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Таку?
    [​IMG]

    Додано через 10 хвилин
    Не беріть в голову. Ви для своєї дитинки найкраща мама і вам вирішувати, що для вас з мацьопкою краще.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    слінг не пробувала, але в кенгуру носилися дійсно пару разів, дуже незручна в нас була кенгурушка, на одне плече.
     
  12. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Супер!!!:clapping: :clapping: :clapping:


    Та ні, то так здається. :)

    І я так кажу.

    100% :)

    Моя Анжеліка 10 кг ще не має, десь близько 8, маємо слінг з кільцями. Годину можу носити, а потім починає боліти плечко (він же ж на одне плечко іде). Тому, ми купили Ерго. ВЧОРА ПРИЇХАВ!:radist: :radist: :radist: І ми вже його випробували. :p Красота. Набагато зручніше, там майже вся нагрузка іде на бедра. Зроблю кілька фоток, то покажуся.:)

    Додано через 4 хвилини
    Льогко! :D Можу показати.:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    А скільки той Ерго коштує і що то за штука?
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    ну в мене такий був немовлячий кар-сіт, базу як вчепиш, то потім гойдалку легко туди-сюди носити, але базу вже не знімеш.

    а я власне говорю про такі кар-сіти з системою ісо-фікс, які легко (базу) кріпляться до машини і при потребі їх можна разом з базою в іншу машину переставити. Бо в мене то була реальна проблема - через то що карсіт один, то їздили здебільшого тою машиною, де він вчеплений... а так би легенько раз-два і до тата перечипила б :)

    Додано через 4 хвилини
    дафайте швидше, може і ми б такий Ерго собі придбали б... реклама - сильна штука ;)
     
    Останнє редагування модератором: 21 Лютий 2009
  15. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Це слінг-рюкзак, якщо можна так сказати. :)



    американський сайт, брала тут

    Ходили 2 год. Болять тільки ноги.:) Я вирішила худнути, використовуючи фізичні нагрузки - ходьбу.:D Шкода, що швидше про нього не знала, його можна використовувати з народження, особливо мамочки хвалять позицію на спині. Мені сподобалось.:)

    Додано через 14 хвилин
    Тепер, як підтирати дупцю на колінах:

    висаджуємо малечу над горшком

    кладемо на коліно, тримаємо лівою рукою праву нозю, (лівою малеча може тарабанити; голова деколи лежить на дивані, деколи заглядає на свої нозі, деколи на те, як папір рветься; руцями або стукає по дивані, або пробує нозі зловити...), правою рукою відриваємо кусок туалетного паперу, нозі піднімаємо, дупцю витираємо. ВСЕ!:)

    Я так роблю з 10 дня від народження. :) Не тяжко, пеленального столика не потребую, памперс одягаю на дивані один раз вдень на прогулянку. :)
     
    Останнє редагування модератором: 18 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 19
  16. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    А ми важимо десь коло 12 кг (точно не знаю бо важилась на простій вазі з ним і без нього). Кенгуру вже більше ніж півгодини я не витримую.

    Додано через 2 хвилини
    Ну от. А я вже думала зекономити.
     
  17. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Дякую.:)
    Та так і гуляємо. :) Дитина навчилась давати раду з вітром - або відвертається в другу сторону (якщо вітер в лице), або ховається лицем до мене і засинає. На початках, то було, як Ума про свого Тимофійчика казала - вітер подує в лице, вона затримує дихання, не пам*ятаю скільки то часу так було, може місяць-два, навіть не замітила, коли вона перестала затримувати дихання від вітру. Але ми з народження так гуляємо, постійно, був час пристосуватися.:)

    Коли був мороз, то ми були трохи на вулиці, потім заходили в Арсен під хатою на пару хвилин погрітися, і знов на вулицю. Щоки червоніли, як яблучка. :) Зараз в Ерго накриваю її тим капішоном, але вона не дуже його любить, то чекаю, поки засне. :)

    Додано через 7 хвилин
    Он сьогодні теж, пішки з Левандівки до дому, йшли десь півтора години. Ще сніг не падав але вітер сильний. Притулилась до мене і спала. :) Не можу з коляскою, мені все здається, що їй холодно, а так гріємо одна другу. :) Я в любий момент можу поцьомати її носика, розказати, що "то дерево, то машина поїхала, ляля пішла..." :), зайти в любе приміщення, поїхати в інший кінець міста (маршруткою, грипу не боїмось :))...

    Одним словом, я просто в захваті від носіння своєї манюні. :) Головне починати з народження, коли 3.800 кг, а не 8 кг зразу. :)
     
    • Подобається Подобається x 14
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Дівчата, а хтось користується кенгуру від народження? Чи краще слінг купити?
     
  19. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    вчора бачила маму і татка, мама везла у візочку малюка десь до 1,5 рочки, а тато ніс на руках новонародженого в кенгуру.
    як бідна мама справляється з двома діточками малими невідомо, а щойно надибала такий от візочок.
    Для тої мами він би дуже знадобився

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 22
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Улянко, я свого старшого в 4,5 в кенгуру посадила (слінга не мала) і лікарка наче не була проти... Основне мати міру. Не думаю, що кенгуру сильно зашкодити маляті, котре вже саме намагається сидіти.
    А ми вчора заснули в слінгу і мама від лікарні на Топольній до Арсену на Чорновола пішки притьопала. Добре, що знаю як додому дворами добиратися :).

    Щойно повернулася з прогулянки. Гуляли в кенгуру. Ледве додому дотьопала. В слінгу мені легше. Як я старшого рік в кенгуру носила?!
    А ще виявляється мене вчора в маршрутці почистили. Гроші тримала в кишені (защіпнутій на замок), ніби прикрила слінгом. І так мені від того сумно. Їхала з малою дитиною, невже зовсім совість втратили... Десяти хвилин вистарчило.
     
    Останнє редагування модератором: 21 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.