Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Початок цієї гілки читайте тут. і тут

    дам декілька
    посилань, які варто почитати перед тим, як починати вибирати і носити слінги та інші переноски для дітей


    посилання на інструкціїдевайси, які роблять комфортним слінгоносіння
    для тих, хто думає в сторону пошитих майстринями рюкзаків, раджу переглянути порівняння
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2014
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ну фб рулить. Вера петрова шиє норм рюкзаки, і не треба запусуватися в чергу за 3 міс, тільки відправити їй тканину на спинку чи +лямки і ща тиждень готово. Катя грищук чи анна петриченко ніби ок, але чекати треба, пооте в них інколи є шматки слінгу на вибір. Я брала собі ерго з тої тканини, що я пробувала носити і знала, що він буде саме мені ок і відправила петровій. Мене би задовбало чекати, хіба весь той час шукати слінг_свої_мрії
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Петрова взагалі монстр як на мене, дужн швидко шиє рюкзаки. Рука певно набита :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. phobika

    phobika Well-Known Member

    Петрова теж може мати шматки. Я в лютому питала, то було кілька на вибір і за час пошиття казала, що до двох тижнів. Я правда так і не шила, бо мені позичили ерго, до речі, теж її пошиття. З фабричним, мала від Pognae, навіть не зрівняється. Я колись не розуміла чому так кажуть і вважала такі висловлювання певним снобізмом, але то чиста правда. Шитий просто суперзручний.

    Маю ще питання. Малий весь час хоче ручки назовні витягнути. То брати ще один з укороченою спинкою рюкзак чи можна якось викрутитись?
     
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мій весь час мав висунуті, може перші місяці ще вдавалося без висунутих. Рю теж від Петрової, звичайна спинка.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Seppy

    Seppy Active Member

    Вибираю між майстринями і цікавить думка юзерів їхніх ерго. Які нюанси в пошитті між ними? Маю Петриченко то можу сказати, що пояс мені надто м'який, але все решта дуже навіть ок. Гостила Грищук, то мені він більше сподобався, але може через те, що тканини різні. Рожок робить відщіпним капюшон, що мені дуже сподобалось, але лямки на фото вузькуватими виглядають. Грищук запис аж на кінець квітня, Петрова і Рожок - тиждень.
     
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Не знаю чому, але найкращими (і черга найдовша))) вважаються рюкзаки Грищук, в неї викрійка типу мандуки, з виточками-вставками біля ніг і з світловідбивачами, а у решти - пласкіші рюкзаки, як на мене, менш обіймальні.
    Ми минулого року були в Грищук записані на кінець лютого, але Катя справилася на 2-3 тижні швидше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Дівчатка, порадьте, будь ласка, слінг для немовляти на літо
    Який обрати?

    Тканина краще бавовна, вірно?
    Бо бачу і синтетичні є, і змішаного складу
     
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Маю від Рожок і Грищук, обидва добрі
    Рожок теж так шиє. В Грищук була записана на початок грудня, рюкзак був готовий на початку січня
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    бавовна універсальна. Можна льон, шовк, коноплю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ще Віра Петрова гарно шиє, маю від неі самопошив, то дуже задоволена.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Мала зару елевіль 100% коттон, то дуже задоволена, зараз продаю хочу ще щось спробувати.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Отримати поради від консультантів і одразу придбати можна на фб в слінго Україна або слінгомами Львова.

    Надіслано від мого Redmi Note 4X, використовуючи Tapatalk
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Знову я сюди. Маю аж два слінга, навіть майже три). Один тканий шарфовий 6-ка, другий трикотажний, третій май фабричний якийсь там не модний. Усі три дали добрі люди). У цьому маі пару разів носила доню дома, і їй то не дуже було альо). Спочатку було цікаво, а потім може настрій був не дуже, може погано замотала. Решту не мотала.
    Питання:
    1. Чи не пізно починати майже в 6 місяців носитись? Як на то реагуватимуть не привчені діти?
    2. Якщо в мене доня - Дюймовочка), і зараз не важить навіть 6 кг, а в рік навряд матиме 9, то чи нам піде трикотажний? На нашому написано до 15 кг, хоча сумніваюсь що то правда). Ну але я без досвіду. А раптом...
    3. Якщо я 153 см зросту, а шарф має 4,60 метрів, то мені задовгий? Розмір ношу 38. І той тканий слінг мені якийсь вже сам по собі важкий, а ще плюс дитина. Ех, моя спина...
    4. Як то виглядає та консультація зі слінгоносіння? Бо я такий тлумок, що до мене доходить тільки на наступний день. А тут ще є третій учасник - дитина, в якої свої плани. І що тоді? І де ті консультації відбуваються? І хто звертався до Наталі Орел? І цікаво б було хоч приблизно знати скільки така консультація коштує (можна в Пп).
    5. Одяг. Тут я зависла. От якось зовсім не знаю у що вдягати дитину без слінга, а у слінгу взагалі «???». Маю щось там без ніжок, без ручок. Але ні куртки, ні вставки, ні накидки. Може то скоро буде дуже тепло))).
    Просто все лягає мені щоб носитись (і слінга маю, і доня легенька), а страшно). От все думаю: пів години намотуватимусь, а вона раз і розплачеться. То що ж, її розмотувати?
     
  15. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Подивіться на сайті Слінгопарк, там є дуже хороші відеоуроки. Я спочатку вчилась мотати трикотажний власне по тих відео. Перевага трикотажного в тому, що він тягнеться і його легше відрегулювати. Тому варто починати з нього.
    Стосовно одягу, то можуть бути колготи. Суть в тому, щоб одяг не натягувався на стопах.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Це для новородків добре. Трикотаж максимум 8 кг, якщо навантаження йшло поступово, а зразу 6, то гегнутися можна в ньому.
    Як які. Якщо мама нервується , то дитина фонтанує. Якщо зрозуміє, що так вона бачить більше ніж купол люльки візочка, сидять тихо і не мявкають. Але мотати слінг щоб ходити по хаті і дитина привикла, то певно найгірший варіант..дитині душно, бо ж обовязково треба вдягнути, бо ж ніби вдома, але не гаїті, нудно, вона все це сто раз бпчила, а тут в позі жабки її поставили, в якій 100% ніхто не носить дитину, бо є і горизонтальне положення і на бедрі..
    Ви написали, що маєте тканий, не починайте з копейкі, вам в такому віці вже треба хорошу робочу лошадку.
    Задовгий трошечки . Але то сильно не заважає, хвости просто спереду можна замотати. А стосовно ваги, ваш одяг теж щось важить, слінг так само, ну і на вулицю він заміняє 1 шар того ж одягу.
    Є слінгоздибанки мам. Якщо не все зрозумієте і є питання після практичного намотування вдома, то туди і питати всіх, включно з наталпю. По цінах зараз не орієнтуюся, думаю, що можна спитати її напряму, а не на форумі.
    Всі спеціальні штучки можна позичити на час в добрих людей, взяти в оренду, купити бу чи нові пошити. Стосовно одчгу дитини, то вдягайте як себе, а не як під пеленки і повзунятка.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. ilu

    ilu миється в бані

    На мою думку, слід взяти і спробувати. Прямо зараз. Не святі горшки ліплять. Перш ніж іти на консультацію. Будете краще знати що питати. Нам якось самим пішло і пішло, і носимся і все добре. Пів години не намотується, від сили хвилин 5. То спочатку очам страшно, а потім піде як по маслу - де я тільки не мотала - в кафе, в лікарні, в автобусі, в літаку, в парку. Обоє дітей ніколи не плакали в слінгу, хіба пару секунд на початку, бо засипали відразу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @ruda kishka, @HOPIC, @ilu дякую всім за пояснення!
    Певно сьогодні спробую намотатись, але з хати не висунусь, нема верхнього слою). Просто хочеться намотку спробувати. Доня, в принципі, спокійно і у візочку возиться, але деколи треба й без нього, а тут ще й слінги є. Та й якщо б таки подолала ту наука, то було б вільніше, можна було б з нею хоч куди. У нас тут за вікнами ліс та скелі, мої ходять час від часу. Минулої зими майже щодня там гуляли, а зараз я там вже майже пів року не була. А так би примотала чи собі, чи чоловікові і гайда)!
    Колись дивилась ті відеоуроки, і якби то було без дитини), то я б навчилась, але як то має бути з лялюсьою, то руки певно труситимуться).
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    У всіх так. Станьте біля ліжка чи дивану, хай вам буде спокійніше. Зробіть всю основну роботу без дитини, а потім вже беріть її. Легко і зручно вдягніть. І ні, дитина зі слінгу не випаде, навіть якщо зразу не дуже добре намотати, це я вам кажу як спец по намотках через "ср..у"
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Зі свого досвіду пораджу звернутись до @natorella в фб Наталія Орел. Вона все розкаже покаже. Також приєднайтесь до групи слінгомани Львова там теж можуть допомогти з намоткою.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я вже там від жовтня). Але не мала, що мотати, то просто читала. Дуже мені їхні здибанки подобаються), як навчусь мотати, то теж якось виберусь. То так кльово, коли є в людей щось спільне.