Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Початок цієї гілки читайте тут. і тут

    дам декілька
    посилань, які варто почитати перед тим, як починати вибирати і носити слінги та інші переноски для дітей


    посилання на інструкціїдевайси, які роблять комфортним слінгоносіння
    для тих, хто думає в сторону пошитих майстринями рюкзаків, раджу переглянути порівняння
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2014
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Якраз сьогодні мотала немовлятко у Діслінг, це укр.виробник, мені дуже сподобався, мякенький, ніжний, гарно тягнеться. Якщо шукаєте бюджетний варіант, то це саме те, новий на сайті близько 1000грн коштує. Щодо розміру, думаю, вам 5 достатньо
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    На фб є сдінгомани Львова, там порекомендують і допоможуть з вибором.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Дівчата маю питання) вирішила купити ерго love&carry. Побачила їх в антошці, і якраз маю туди сертифікат подарунковий. Який краще взяти air чи dlight?
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А Ви дивилися-розглядали інші варіанти? Я особисто ним була не дуже задоволена (та й знайомі, судячи з відгуків, теж) - у мене був з паралельними лямками (air), незважаючи на мої дооосить широкі плечі, увесь час сповзав хоч як я не регулювала туди-сюди довжину лямок і поперечну стропу. Ну і графітовий колір вигорів на сонці досить швидко :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А для чого цей? Зараз ж стільки можливостей є, поший краще в майстрині з якогось гарного слінгу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Хотіла зекономити, бо маю сертифікат в антошку:girl_haha:а тепер бачу, що таки треба шити) а якщо б/у, то теж по своїх мірках шукати? Питаю, бо з старшим не мала:girl_blush2:
     
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я пробувала лав енд керрі разок і зрозуміла, що треба шити :) Дуже задоволена, активно носилися від 9 міс до 2.4 десь. Там треба заміри ширини і висоти спинки, відповідно висоти малечі від попи до шиї і від коліна до коліна в м позиції. Пошукай на фб в темах, є статті і картинки, як міряти
     
    Останнє редагування: 4 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А я от цей момент не дуже розумію з шитими - то вони розраховані на який період носіння? З 9 міс до 2 років - то ж параметри суттєво змінюються.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А з готовими хіба інакше? То саме.. Я наприклад шила один на початок носіння в ерго, а другий потім тоддлер розмір
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я мала 2 поки що, один з 9міс до 1,3 десь, потім стало важко носити, пошила більший. Маю від Наді Рожок і Каті Грищук обидва добрі
    На готових пишуть чуть не з народження і до безкінечності, так само і на трикотажних пишуть
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Польська ффрма Ленні Ламб має два види ерго, бейбі сайз і тоддлер сайз. А з шитими якраз в тому плані кразе, бо можна таке щось середнє пошити. Бо я мала Ленні Ламб обидва розміри, бейбі сайз був малий дуже. Меласі мала 8 місяці і вже було тісно. А тоддлер був дуууже великий і Меласі він підійшоввєе десь після двох років. А шитий в Петрової був супер
     
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Теоретично так. Але в нас якось вийшло так. Було комфортно, як на початку, так і вкінці. Але в мене малий просто досі невеликого росту, може тому. А шила Віра на 8 місячного, але мабуть з запасом шиють.
     
    Останнє редагування: 4 Березень 2018
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дякую, дівчата, бо я от думаю шити якраз, але не знаю, чи чекати хоч до 7 міс, щоб заміряти, чи то вже якийсь такий універсальний розмір замовляти, майстриня ж знає. Бо, боюсь, як шити під точні заміри зараз (5 міс) навіть з запасом, то дуже скоро малий буде. У Грищук планувала.
    Але і тягнути не хочу, бо зараз на весну-літо будуть черги з замовлень.
     
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я замовляла в січні, записалася в чергу, і хоч говорила параметри тоді 7 місячного, майстриня пошила з розрахунком своїм, коли підійшла черга моя. Навіть не перепитувала параметрів. В березні якраз отримала і почали носитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Siania

    Siania Love Life

    А покидайте контакти майстринь, які шиють, будь ласка. Я хочу в слінгу носити, а чоловік сказав що то мотати не буде на себе :girl_sad: і хоче рюкзак
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Шитий рюкзак, про який йде мова, з віку самостійного сидіння, приблизно 7міс. Шарф, який і є слінг, з народження.
    Для чоловіків добре підходить майслінг, хороший, шарфовий. Але ці питання краще вирішувати з натореллою, бо в курсі всіх новинок.
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    @Siania, гляньте на діслінг адапт. Він для меншеньких підійде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Siania

    Siania Love Life

    Нам якраз на тепло, вже буде 7 місяців :)
    Хочу ерго, вже для сидячих діток)
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Це ерго, підходить і для несидячих.
     
  21. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Дівчата, дякую за поради! Буду таки брати шитий) і скиньте мені будь ласка теж контакти майстринь:girl_tender: