Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Початок цієї гілки читайте тут. і тут

    дам декілька
    посилань, які варто почитати перед тим, як починати вибирати і носити слінги та інші переноски для дітей


    посилання на інструкціїдевайси, які роблять комфортним слінгоносіння
    для тих, хто думає в сторону пошитих майстринями рюкзаків, раджу переглянути порівняння
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2014
  2. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    @tinkaKris , вітаю в рядах слінгоматусь !!!
    У всіх слінгах дитина буде гризькати лямки або полотно май-слінгу чи лямки ерго-рюкзака , тобто все до чого може дотягнутися і попробувати на смак , то це нормально . Для май-слінгу на лямки можна докупити накладки , які швидко сохнуть і тоді непотрібно його часто прати.
    накладки для смоктання.jpg
    Для вашого віку вже непотрібно підгортати май-слінг . Ручки поверх спинки носять приблизно з 7- 8 місяців, коли малеча вже впевнено сидить + має відповідний зріст вищий за спинку май-слінга чи ерго-рюкзака.
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2017 ---
    Ще такі важливі моменти слінгоносіння
    1. Зручний одяг - еластичні колготки, штанці , які добре тягнуться+ шкарпеточки . Не можна повзунки чи чоловічки, які будуть тиснути на великий палець і малеча буде плакати .
    2. Коли намотуєтеся і малеча починає капризувати, то старайтеся рухатися. Для дитини слінг-це рух , особливо перші тижні слінгоносіння
    3. Перевіряєте , чи добра намотка - М-Позиція, симетричність ніжок, округлість спинки. Між вами і малечею має поміщатися рука долонею на маминому животі . Якщо між рукою і слінгом ще є простір , то намотка завільна і не буде добре фіксувати мацьопу.
    ФАЙНИХ СЛІНГОПРОГУЛЯНОК !!!:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В мене точно така дитина
    Тому моя порада - продайте візок і за ті гроші купіть нормальний слінг і сходіть на консультацію до Наталі Орел!
    П.с.З відгуків, то маї від дав енд кері нездалі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Згідна, навіиь по фото це видно, є май в Hoppediz, Didymos, то це зовсім інша пісня
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    А що саме ви побачили по фото ?
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Він не облягає спинку дитини так гарно, як слінг, чи як маї від наприклад Дідімос. От фото Лав енд Керрі
    361240.jpg 956.750x0.jpg 361243.jpg
    І Дідимос
    lisca-azzurro-maj-sling-didymos.jpg wellen-holunder-maj-sling-didymos.jpg
    І Хоппедіз
    31580.970.jpg

    Чи варто щось говорити? Різницю і на фото видно, бо поперше- дідімос і хоппедіз зі слінгової тканини і якесь пошиття інше, тканина огортає дитину гарно. Я мала май Дідімос, знаю, що кажу.

    Ну і М позиція, в маях Лав енд Керрі я їі не бачу, напевно іі важко зробити в ньому
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Для того , щоб це стверджувати , потрібно спробувати намотатися вживу ... Всі фото Лав Енд Кері, які ви вибрали є фото спереду, а для того, щоб побачити на фото М-позицію фото має бути в профіль , тобто збоку
    мокко.jpg
    13329088_1725614024321388_1590622996_n(1).jpg
    14540628_375760966098449_3075183737688817664_n.jpg
    Май-слінги в цілому світі шиються не лише з шарфової тканини, але й з льону та бавовни . При розробці моделі виробник неодноразово консультувався з провідними київськими ортопедами і прислухався до їхніх рекомендацій .
    З шарфової тканини дідімос і хоппедіз можна намотувати від народження, але це не означає , що інші моделі май-слінгів не з шарфової тканини є недобрими чи шкідливими для малечі .... Май-слінги Лав Енд Кері колекції 2016 і 2017 року підходять дітям з 2 - 3 місяців май-слінг 1.jpg
    май-слінг фото.jpg
    15542169_1034246773388033_7412693898786462852_n.jpg
    Носимо малечу з любов"ю !!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2017
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Ligymunka ну але відгуки мам практикуючих такі твердять, що вони є незручні. Я розумію, що ви іх продаєте і це нормально хвалити такий продукт.Але тут тема не комерційна, а для порад мамам.
    --- дописи об"єднано, 13 Травень 2017 ---
    І він таки незручний. Ну я ж сама у вас його брала для сестри. Єдиний його плюс це ціна. І тоді я просто хотіла хоч якось їй допомогти, а фінансово подарувати щось дорожче я б не змогла. Але їм той май не пішов..
    --- дописи об"єднано, 13 Травень 2017 ---
    І щ оті тонкі паси, як вони можуть бути зручні??? Ніяк...
     
  9. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я знаю багато мам, які не хочуть мотати тканий слінг-шарф чи тканий май-слінг, які також кажуть, що вони їм були незручні, але це не означає , що вони насправді такими є . Я жодного разу не дописую в цій темі, щоб похвалити продукцію з якою працюю . Я даю відповіді тільки , якщо дівчата ставлять конкретні питання щодо конкретного виду слінга Лав Енд Кері . І стверджувати, що май-слінг Лав Енд Кері не дає М-позиції, не мотавши його, не є чесним в темі, де мами читають поради.... Більшість мам не хочуть мотати жоден слінг , бо це " напрягає " ... І саме тому навіть на вулицях Львова можна зустріти мам з дитиною, яка висить в кенгуру лише тому, що там написано, що можна з нуля і не треба мотатися ....
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Ligymunka ну по перше я вже таки око маю трохи набите, бо я мотала багато чого різного. Я не стверджувала, я писала свої враження від фоток, яких я вже бачила купу різних , і в неті, і реальних від дівчат, і жодного разу мені вони не сподобались, чесно. Це не наізд, не просто аби обгадити, це мої особисті враження. Якщо буде питання який май обрати, я завжди буду казати, що краще шарфовий і такого плану як в Дідімос. Я ж не ходжу в вашу комерційну тему і не лишаю там негативних відгуків, я тут в темі для слінгомам висловлюю свою думку. І писати, що є не чесно то трошки дивно, бо ви зацікавлена сторона, я ж просто практик, який любить слінгомотання
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я також практик з активним досвідом слінгоносіння від нуля і до двох років двох активних непосидючих мацьоп . Тому не вважаю доцільним далі продовжувати дискусію....:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    І я до вас не маю жоднісіньких претензій, я лиш висловила думку про май слінг фірми Лав енд Керрі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    І щоб трохи розрядити тему, маємо ось такий Амазонас,
    a407-12-ip-15.jpg
    середня ціна між Лав енд Кері і Дідимос, Хоппедіз.

    П.С. мені якось дивно лежить, та полоска з низу на ногах в дитини в маях від Лав енд кері.
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  14. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Досвідчені та практикуючі слінгомами, прошу поради. Користуємося з донею трикотажним слінгом від нароження. Зручно. З тканим боялася не дати ради через відсутність досвіду. Чоловік носить в ерго.
    Взимку ще планую слінгоносіння, але доні уже 8 міс. Вага 8,5 кг. Знаю, що трикотажний слінг має обмежений час використання, пов'язаний з вагою дитини.
    Які наслідки для мене / дитини матимуть місце якщо слінг не міняти?
     
  15. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    В якісному трикотажному шарфі зручно носити до + 9 кг максимально , при більшій вазі буде сильніше навантаження на вашу спину. Для дитини важливо дивитися чи полотно слінга тримає намотку, якщо дитина добре примотана , то все Ок. Я носила малого до 9 кг 700 , тоді перейшла на ерго, бо в шарфі на спину вже було заважко !!!


    Надіслано від мого ImSmart C501, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    А можливо ерго носити під слінгокурткою. Трохи громіздко.
     
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    В ерго зручно є під слінгокурткою, діток навіть з вагою + 12 кг носять під слінгокурткою і Ок.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Дивлячись, який рюкзак.
    Я носила під слінгокурткою в ерго ще у 1,7 точно, було зручно! Але рюкзачок сам був з льону без зайвих прибамбасів, негабаритний.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В слінгах взагалі нічого не шарю. Абсолютно
    Маю питання: якщо є проблеми зі спиною в мами, чи можна носити дитину в слінгу?
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Залежить які проблеми в якому відділі хребта.
     
  21. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Взагалі-то проблемне місце - тазові кістки. Але зараз ще й поперек дуже болить. І є ще проблема по хребту в районі лопаток.
    Необстежена, тому без медичних висновків).