Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Початок цієї гілки читайте тут. і тут

    дам декілька
    посилань, які варто почитати перед тим, як починати вибирати і носити слінги та інші переноски для дітей


    посилання на інструкціїдевайси, які роблять комфортним слінгоносіння
    для тих, хто думає в сторону пошитих майстринями рюкзаків, раджу переглянути порівняння
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2014
  2. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    По різному буває. Вчора за півгодини, попередні дні довше, десь за годину. Як менший був, то не будився. Іноді думаю, що будиться через вітер, але часом є вітер, а він спить їсть би що, чи то може міцно спить, тому й не реагує. Часом думаю, що голодний. Єдине, чому ж так одразу з плачем? То трохи важко отак одразу розмотуватись і годувати, бо ж є ще старший синок, якого пильную та й тепло тільки настало, щоб могти на вулиці погодувати. Коротше, ще мені треба прислухатись до потреб малюка і відшліфовувати наші слінгопрогулянки :)
     
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    ще може бути бажання попісяти - малюки ніби чують, що на мамі пісяти не пасує, вириваються того
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    В мене малий після 6 місяців, як прокидався, то поки циця не опинялася в ротику , зупинити плач було нереально, особливо чутливо спав , коли зубчики формувалися ..... В мене на прогулянці деколи руки трусилися поки звикла до такої сирени , перейшло аж десь після 8 місяців .... Це власне отак після сну, бо якщо не спав то просто тягнувся ротиком в сторону циці ....
     
  5. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ой, дівчата, не знаю чи вийде з мене слінгомама :sad: Малий далі крізь сон викручується, видирається з слінгу і плаче, плаче, плаче. Сьогодні вже не могла заспокоїти, тому через півгодини пішли додому. Старший синок теж образився, бо ж не так давно вийшли гуляти. Найцікавіше, що прийшли додому, розмотала з слінгу і він спить, вже ніц йому не заважає.
    Не можу я знайти причину такої поведінки. І легше вдягала, і від вітру захищала, і все рівно кожна наша прогулянка скпроводжується диким плачем.
    Пробувати йти з віком чи що? :sad:

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Моя в слінгу практично не спала, а в візку - нормально. В слінг пересіли, коли остаточно перестали спати на вулиці.
     
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    @Fiancee зверніться до Наталі Орел, вона знає всі можливі причини плачу. Напишіть їй на фб або подзвоніть, якщо не зареєстровані на фб
     
  8. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Вже так зробила, дякую.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  9. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Справа в тому, що він замотуватись став спокійно, через хвилин 10-15 засинає, а ще через хвилин 20 починає крізь сон викручуватись, плакати, отак з закритими очима.
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    А що ви перед цим плачем робите найчастіше? Йдете, чи стоїте.
     
  11. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Вчора стояла, а нині йшла.

    От пишуть дівчата у фб, що може на вітер так реагує. Я теж про це думала. А як тут бути?
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Або пісяти хоче.
     
  13. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    То хай би попісяв і заспокоївся :) А він заспокоюється і через трошки по новій плаче-видирається і так моооре разів.
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мокро і неприємно. це якщо попісяв все. а буває, по трошки видають)
     
  15. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    В памперсі одноразовому не мало би бути мокро, ні?
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    не знаю) він все одно досить щільно притиснутий до тіла)
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Fiancee я вже писала не раз, дитині просто може бути не комфортно примотаній пісяти, сам той процес. Я свою в такі моменти зі слінга витягала і вона одразу пісяла. А в слінгу крутилась, плакала, але не пісяла
    --- дописи об"єднано, 29 Березень 2017 ---
    То не в мокроті справа, а в тому, що так тісно дитина примотана і їй не добре так пісяти
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Йой, якась халепа. Поки я його розмотаю, він попісяє, тоді назад примотаю, а старший 2 річний шибеник тим часом гонить по гірках, під качелями...

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Я просто згадую наші носіння в такому віці, то я не мала права стояти, хіба колихаючись з ноги на ногу, як в повільному танці. Я дуже до того звикла тоді, а потім, як почала донечка все розглядати і не спати в слінгу, то тоді лише змогла стояти просто.

    А з вітром - я личко закривала слінго вставкою, коли та засинала. Вона собі заривалася носиком мені в манішку м'яку, а просто в шию без манішку досі не хоче. Видно тіло до тіла дуже жарко.

    З пісянням було так - виходили з хати, перед тим висаджувала, під час сну в слінгу вона ніколи не пісяє, але як за 40хв-1 год прокидалася, то в мене було рівно 10-15 хв, щоб дійти додому, розмотати, дати цицю і висадити. Інакше теж плач, бо пісяти в слінгу не зручно їй.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дівчата слінгознавці потребую допомоги :)
    Подарували нам май
    І щось не можу розібратись з намоткою.
    Дано: дитьо 8кг, вік 4+міс.
    Дивилась відео від Лав енд Кері, так от там де для діток 0+, низ двічі підгортають у нас тоді ще голова і плечі вилазять зверху
    Більше чим на цьому фото
    IMG_4662.JPG

    Один раз підгорнути якось не так мотається, поганенько.

    А якщо роблю намотку та що для віку 4+ (якраз наш вік), то впринципі голова ніби як тут:
    IMG_4661.JPG

    Але як повертає голову в бік то може дотягнутись до лямки і гризе їх, це вона на нормальному рівні виходить чи ні??
    І ще, в одних відео ручки виводять по боках в інших ховають, то як правильно??

    ХЕЛП, бо голова обертом у візочку не хоче лежати, а пересуватись якось треба
    :facepalm::girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce:
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Не експерт, але думаю, що нормально))). Моя теж постійно їх гризе.
     
    • Подобається Подобається x 2