Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Початок цієї гілки читайте тут. і тут

    дам декілька
    посилань, які варто почитати перед тим, як починати вибирати і носити слінги та інші переноски для дітей


    посилання на інструкціїдевайси, які роблять комфортним слінгоносіння
    для тих, хто думає в сторону пошитих майстринями рюкзаків, раджу переглянути порівняння
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2014
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    ну я тому їх малим не купувала поки малі
    а як підросли - то перейшли на легінси
     
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Нам було зручно. Колготи ж тягнуться, то не штани. Ну і я ніколи не брала так, щоб впритик, і брала з якісних, які не тиснули ніде. Вдівала коротеньку спідничку чи сарафанчик і так носила. Я от не люблю, якщо дитина в колготах без нічого, мені воно неестетично виглядає. А маленьких дівчаток в спідничках-парасольках дуже люблю.
     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    я Марту носила мало, бо не було якось потреби
    малу-малу марту взагалі носила в слінгу в боді онлі, потім носила мало, більше по хаті, ніж на дворі
    а Софію носила в лєггінсах і шкарпетках, а коли в колготах, то брала сарафанчик чи спідничку з собою, бо естетично чи неестетично, я завжди виходжу з того, шо дитині має бути в першу чергу зручно, а примотаній в слінгу чи в ерго то і так не видно як та дитина одягнена:)
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Картина Рєпіна:)
    Мама візьми на руки, мама пусти з рук, мама візьми, пусти... І мама як вар"ятка вдіває-знімає спідницю дитині:connie_pull-pigtail
    Ми теж переважно носили легінси і туніки, але коли мамі приспічувало вдіти колготи дитині, то я не зауважувала, щоб їй незручно було. Ніде слідів від натискання нема, пальці на ніжках не тягнуло, спідничка в ерго ставала швидше подобою пояса, бо дуже коротенька. Я вірю, що іншій мамі і дитині то може бути незручно, але нам було добре.
     
  7. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Я малому теж колготи одягала в слінг, було нормально. Якщо колготки гарної якості, добре тягнуться, а ще як розмір чуть з запасом, то все ок.
     
  8. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    та то ж зі всім в житті так;)
    одним одне добре, іншим інше
    мені, натореллі і наттсольці видаються колготки незручними в слінгу, а є мамусі, яким зручно, то чого ж, будь-ласка:)
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Мені дуже зручно, особливо взимку під курткою. Пробували в штанцях і шкарпетках, малий шкарпетки губив. А в мороз з голими ногами якось не феншуйно, а під куртку таки добре завівало. Мала троха більші колготки махрові, поверх одягала ще в"язані шерстяні гетри.
     
  10. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    А з якого віку дитинку можна мотати так, щоб тканина йшла під ручками, а не до шийки? Як тільки почне добре голову тримати чи пізніше?
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    про колготи і слінг. Моя дитина майже постійно в колготках. Якісь вони в нас такі модні чи що, але гарно тягнуться ну і розмір носимо на 2-3 роки :) Нікому нічого не заважає.

    І про платтячка, я щойно відчула себе інопланетянкою. Жодного разу не задумалась про те що платтячко може зім"ятись. Зараз були зимові, то вони досить штивні, а далі теж заморочуватись не буду. Помнеться то помнеться.

    В слінгу платтячко не заважає гарно по попці лягає, і всі щасливі. Я особливо :)

    ---------- Додано в 13:51 ---------- Попередній допис був написаний в 13:47 ----------

    шойто ви поспішаєте, я би казала пізніше - 5-6 міс.
     
  12. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    оскільки в назві теми є слово ЕРГО, хочу розпитати про ерго-рюкзачки. Значить, цікавить таке:
    - які з популярних/поширених тм варті уваги? Тобто якісне пошиття, правильна "посадка" дитини і т.д. (але ціна в межах 500-700грн, оте поза тисячу на разі не розглядаю)
    - що краще - пошиті фабричні моделі чи те, що шиють зі слінгової тканини (десь зустрічала ім' Віра Петрова, здається)?
    - чи можна в таких рюкзачках носити 4-5місячну дитину чи ранувато?
    Для чого мені то потрібно? Для прогулянок. Як альтернатива шарфові (шоб легше виймати/садити дитину для годування, висаджування, "провітритись" і т.д.). Щоб влітку не так душно як в шарфі (чи то я помиляюсь?).
     
  13. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Ранувато.

    Я не мала поньє ( в них сіточка на попі), але я б не сказала, що в рюкзаку сильно інакше як в шарфі. Це залежить ще і від товщини шарфа і намотки. Але коли на вулиці +30, то жарко у всьому.
    Але рюкзак в хазяйстві корисна річ, особливо коли і тато носить. Ну і особисті вподобання грають роль. Хтось любить шарфи, хтось рюкзаки.
    Шиті відомими кравчинями - хороші. Я вже 2-х відносила в пошитому Ленешею, ще й для третього буде.
     
  14. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    от-от! Може хоч так. Бо замотати себе в "штору" :) не погодиться навіть під дулом пістолета :) :) :)
    шарф мені подобається, але туди-сюди витягати-запихати дитину напевно зручніше і швидше в рюкзаку (на той період, коли починає ходити, наприклад). Тому і думаю про рюкзак.
    А фабричні і шиті майстринями чимось ПРИНЦИПОВО відрізняються? Чому шиють, якщо можна купити готовий?.........
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    можна розглядати б/у
    б/у ерго можна знайти в районі 600 грн в дуже хорошому стані
    шити можна в Лєнеші чи Віри Петрової в Одесі, або в Мурки (з Донецька?) - зверніться до natorella
    я носила Софію з 6,5 місяців і Марту ношу з такого ж віку
    раніше не бажано, хоч люди носять
    ще можете попитати Ligymunka - про лав енд кері, теж непогані і кольори в них тепер дуже кльові
     
  16. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Богданко! А чому, власне, в рюкзаку, а не в слінгу? В яких ситуаціях надаєте перевагу рюкзаку?
     
  17. masjaka

    masjaka Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    А Лєнеша і Мурка це звідки майстрині, хто з тих трьох вважається кращим? може хтось може дати посилпння на їх роботи (рюкзачки Петрової бачила).

    І ще чи справді навантаження йде більше на бедра і спина не втомлюється?

    ---------- Додано в 11:36 ---------- Попередній допис був написаний в 11:27 ----------

    Знайшла ще якусь таку майстриню, ану гляньте професійним оком

    http://www.kidstaff.com.ua/tema-977125.html - подобається рюкзачок як на фото1

    І допоможіть визначитись з комплектацією

    Наскільки потрібні:
    - Кишенька
    - Накладки на лямки (ті що дитина гризе)
    Як краще, щоб шлейки перехрещувались чи йшли прямо?
     
  18. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3)

    зараз шарфа не маю, не маю потреби поки
    на літо дуже хочу аугурі джемеллі дідимос
    рюкзак маю, бо чоловік носить на відпочинках і на вихах дітей
    рюкзак зручно, коли дитина починає топати - тобто 5 хв ножкам - 10 на мамі і такий період доволі немалий
    рюкзак зручно мені для хворої дитини, котра вимагає частої їди/питття, хоча в такій ситуації найчастіше користуюсь слінгом з кільцями
    і я взагалі найбільше користувалась слінгом з кільцями, але в мене не є важкі діти, в кого важкі - то троха так не пройдешся як я з Мартою - Марта важить прибл 8,5 кг, у порівнянні з її ровесником - сусідом, який вже важить 11:girl_cool:

    LENESHA
    Lenesha

    Петрова

    Мурка - не знаю, спитайте в наторелли
     
  19. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3)

    Як правильно вибрати ерго-рюкзак?


    Поради на що звернути увагу при виборі ерго-рюкзака для дитинки :

    1. Зверніть увагу на те, скільки часу марка знаходиться на ринку.

    З вигляду однакова конструкція рюкзака - це багаторічний досвід і перевірена роками виробництва викрійка.


    2. Зверніть увагу на наявність сертифікатів якості.

    Фірми, які мають сертифікати, забезпечують високий контроль якості на всіх етапах виробництва, їх матеріали відповідають суворим європейським стандартам, а до виробництва залучаються медичні фахівці.


    3. Переконайтеся в правильності конструкції

    Подивіться фотографії. Чи правильна посадка мацьопи в ерго-рюкзаку.
    Визначити це можна легко. Правильна посадка повинна нагадувати букву М.
    Верхній край пояса не впирається дитині в промежину, дитина не повинна на ньому сидіти. Попа дитини як би нависає над поясом, трохи перекриваючи його.
    Коліна дитинки, яка ще не вміє ходити, обов'язково повинні бути підняті вище попи.

    4. Обов'язково почитайте відгуки батьків.

    Відгуки власників ерго-рюкзаків допоможуть вам у цьому нелегкому виборі.


    5. Зверніть увагу на матеріали

    З яких тканин пошитий ерго-рюкзак? Чи пройшов рюкзак сертифікацію за європейськими стандартами якості тканини?
    Від того, яка тканина застосовується в пошитті ерго-рюкзака, безпосередньо залежить комфорт вашого малюка при перебуванні в ерго-рюкзаку.
    Якісні рюкзаки шиються з бавовни. В такому рюкзаку не жарко влітку, але він досить щільний, щоб захистити спинку дитинки від вітру в міжсезоння.



    6. додаткові переваги

    Зверніть увагу на те, які додаткові переваги має ерго-рюкзак. Чи є накладки для смоктання, капюшон ?



    7. Дизайн ерго-рюкзака

    Ерго-рюкзак - це щоденний атрибут молодих і активних батьків. І вам він повинен подобатися зовні, підходити під ваш стиль і просто бути привабливим, адже ерго-рюкзак - частина вашого гардеробу. В ньому ви з мацьопою маєте виглядати дуже файно за будь-якої погоди :girl_claping:
     
  20. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3)

    як то кажуть, на колір і смак... :)
    я маю рюкзак від Мурки (до речі, її вироби тут), підкупила викрійка подібна до Мандуки :)