Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Свого сина я носила в трикотажному слінг-шарфі Лав Енд Кері від народження, мені було дуже зручно і мацьопі добре. Особливістю трикотажного слінг-шарфа є намотка Хрес під кишенею, яка дає можливість класти дитинку у вже намотаний шарф і виймати не розмотуючи. Ця намотка перші місяці мене рятувала, бо річна дитина, яка тільки почала ходити + новонароджена- то було непросто. Трикотажний слінг-шарф частіше радять для початківців слінгобатьків. Його еластичність допомагає згладити похибки в намотуванні, мамі нескладно освоїти різні намотки. :connie_pull-pigtail
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Бренда, врахуйте, що в трикотажному ви поносити лише кілька місяців. Якщо маєте намір мати багато слінгів, то трикотажний можна брати спокійно, а потім купите щось для важчої дитини. якщо ж з коштами дуже не розженешся - то беріть тканий - це універсальний варіант.
     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    а для чого ви його плануєте придбати?
     
  4. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    то вам Наталя, напевно, найкомпетентніше відповість, але я знайшла відео-інструкцію від Слінгопарку, де в одному ролику показано намотку і шарфа, і сзк - цікааво подивитись і порівняти, особливо тим, хто шарфа "боїться" (як я буквально 2міс тому :) ).


    ---------- Додано в 11:36 ---------- Попередній допис був написаний в 11:30 ----------

    особисто мені в шарфі зручніше (обидві руки вільні, на спину рівномірне навантаження) і спокійніше за дитину (намотка симетрична відносно хребта дитини - не страшно, що викривиться в сторону).
     
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    В мене на ноутбуку не завантажується, пише для мобільних пристроїв, але наскільки я зрозуміла, то ви мали на увазі це відео

    http://www.youtube.com/watch?v=47TD9yE1BgU
     
  6. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    так, саме це! Дякую!
     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    скажу так, я (ну я правда лось і тупак) не зовсім згідна з дечим в тому відео
    тому я його і не пропоную
    сзк швидше мотається, бо не треба постійно просовувати тканину в кільця, вона завжди просунута
    треба одягти на плече, дитину посадити і затягнути
    але шарф легший для розуміння правильного положення дитини і його освоєня

    все-таки Brenda не відповіла - куди, скільки ви плануєте користати слінг???

    ---------- Додано в 16:42 ---------- Попередній допис був написаний в 16:36 ----------

    +++
    та й в трикотажі жарко коли на вулиці +15,+18 в вище
     
  8. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    скажіть для заг.розвитку :) - трикотажний шарф тягнеться ще в якомусь напрямку окрім діагонального? Чи по діагоналі якраз і не тягнеться? То СПЕЦІАЛЬНИЙ "слінговий" матеріал чи звичайний трикотаж? Чому не підходить для жаркої погоди - дуже товстий/щільний?
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    трикотаж не може тягнутись виключно по діагоналі
    то трикотаж, котрий виткано спеціально для слінгів
    не весь трикотаж підійде для цього
    шоб не розтягувався як кишка, трикотаж має бути щільним - тому уявіть 3 щільних футболки на собі і дитині
     
  10. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Мені подобається носити дитину в слінгу - зручно і універсально. Але - малий вже важить 9 кг, а нам тільки 4,5 міс. Тобто, я його ще не саджу, в ерго напевно ще заскоро. І моя спина от-от не витримає. Коли носимося більше години - то вже добре чую спину. Це нормально?
    Мотаю простий хрест і ХНК.
    Може, якісь ще намотки для особливої підтримки спини порадите?
     
  11. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Я думала після 6-ти місяців купити кенгурушку... а до 6-ти користуватись або сзк або сш...

    ---------- Додано в 19:08 ---------- Попередній допис був написаний в 19:06 ----------

    Ну як для чого?;-) Щоб носити малечу, щоб вона була постійно з мамою:) Зараз мушу постійно лежати біля неї, бо постійне цицяння в нас, а так буду більш розкована і зможу то на кухню піти, то щось зробити...
     
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    та Ви що? може ерго рюкзак? ніяких кенгуру, то кака!
     
  13. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Тільки ерго-рюкзак!

    Наторелла мабуть мала на увазі - носити вдома чи на вулиці, на короткі дистанції чи на довгі прогулянки. Наскільки я читала, вдома і для коротких перебіжок буде добрий і СЗК (щоб постійно не мотати шарф туди-сюди), а для довгих прогулянок найкраще шарф. Нехай мене спеціалісти поправлять, якщо не так.
     
  14. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Хочу почати з дому і з коротких дистанцій, а якщо нам сподобається, то можна і серйозніше:) Я просто сама поки що не знаю... на разі, я хочу якось мати змогу щось зробити, коли дитина цицяється або не спить...
     
  15. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Я до вас трохи похвастатись
    Мало того що погода така весняна-весняна нарешті, і ми по справах по місту в слінгу погуляли Так ми ще й погодуватись в слінгу змогли Приспічіло, а то б все Метро знало як ми їсти хочемо поки б розмотала :) Правда добре б було як би намотала дитину на якийсь 1-2 см нижче, але....
     
  16. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    В мене також синочок активно набирав вагу, то ми в 4 місяці почали носитися в ерго , малий тоді важив 9 кг 700 г . Якщо Дитинка здорова і добре розвивається, має зріст 65 см ( це як правило діти 4-5 місяців), вагу 7,5 кг, то при правильній посадці носіння в ергорюкзаку є безпечним. Кожна дитинка
    до року має індивідуальний розвиток, по-своєму набирає вагу, одні дітки самостійно сидять в 5 місяців, інші в 7-8 місяців.
    Також носити в ергорюкзаку можна в положенні спереду (тобто животом до живота), а на бедрі не рекомендується носити до того часу поки дитинка самостійно не почне сидіти. За спиною можна носити, коли мацьопа вже має вік більше 8 місяців.

    При ношении в слинге-рюкзаке следует учитывать, что это наименее пластичная конструкция из всех физиологичных переносок. Она не может обеспечить правильность позы новорожденного или ребенка, не достигшего веса 7,5 кг и не способного заполнить своим телом объем рюкзака. Поэтому рекомендации по ношению в ней с рождения или с двух недель Ассоциация слингоконсультантов дать не может.
    Допускается ношение в эргономичном рюкзаке с возраста, когда ребенок уверенно держит голову и в положении лёжа на животе может приподняться с опорой на предплечья. Как правило, это возраст 4 месяца. В этом возрасте допускается ношение животом к животу. Ношение в этом возрасте в рюкзаке на бедре не рекомендуется из-за выраженной асимметрии в этом положении в рюкзаке. Ношение за спиной в этом возрасте в рюкзаке не рекомендуется, поскольку маловероятно, что взрослый в случае такого ношения сможет в достаточной мере контролировать положение ребенка, просаженность попы, скругленность спинки.

    Рекомендованный возраст для начала ношения в эргономичном рюкзаке - возраст самостоятельного сидения (вы сажаете ребенка БЕЗ ОПОРЫ, отпускаете руки, а он не падает и продолжает сидеть какое-то время). Как правило, это возраст 6-9 месяцев. С этого возраста Ассоциация слингоконсультантов может рекомендовать ношение в рюкзаке во всех положениях - животом к животу, на бедре и за спиной.
    При ношении в рюкзаке следует обращать внимание на следующие моменты:

    1. Верхний край пояса не упирается ребенку в промежность, ребенок не должен на нем сидеть. Попа ребенка как бы нависает над поясом, немного перекрывая его.

    2. Колени ребенка, еще не умеющего ходить, обязательно подняты выше попы и поддерживаются боковыми краями спинки в подколенной области на нужной высоте. Если ребенок умеет ходить, боковые края спинки могут не достигать подколенной области.

    3. Спинка рюкзака хорошо натянута по спинке ребенка, под попой не образуется "пузырь" из ткани. Попа просажена вниз, таз подвёрнут. Верх спинки проходит по плечам ребенка, ручки спрятаны внутрь. Либо - под мышками, ручки снаружи. Следите за тем, чтобы верх спинки не опускался на уровень поясницы ребенка.

    4. Лямки проходят по плечам у мамы параллельно и соединяются специальной дополнительной стропой либо перекрещиваются у мамы на спине без перекрутов и стропой не соединяются.

    5. Лямки затянуты плотно, но не перетянуты. В области поясницы спинка ребенка в расслабленном состоянии (во время сна) скруглена, прогиба в пояснице нет.
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Одлі, Маркіян десь важить в р-ні 8,5кг. Маю СШ, сзк і понье(В поньє наразі не ношу, тільки спробувала для порівняння). То найлегше носити в шарфі. Вага мало що відчувається. Може шарф тре інший?
    І питання - як вдягнути малого на таку як нині погода в сш. Під НЕ слінгокуртку, тобто куртка буде розстебнута
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    а який слінг у вас?
    ХНК витримує вагу і 18 кг, то не є намотка незручна

    ---------- Додано в 22:02 ---------- Попередній допис був написаний в 21:33 ----------

    а може вам спочатку взяти на тиждень попробувати??? шоб знати шо і до чого
    так будете знати чим він пахне той слінг)
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Дівчата, а до якого віку(ваги) розрахований трикотажний СШ, якщо конкретні проблеми з хребтом? Він демісезонний, чи на літо варта щось інше думати?
     
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Трикотажний слінг-шарф ідеально підходить для новонароджених діток. Він витримує вагу мацьопи до 15 кг, але коли дитинка важить вже більше 10 кг, то мамі важко буде носити. Якщо у вас конкретні проблеми з хребтом + плануєте носити влітку, то вартує розглядати май-слінг, як варіант. Бо слінг-шарф, це три шари тканини і влітку в будь-якому буде спекотно. На літо вартує брати світлі тони. :connie_pull-pigtail
     
Статус теми:
Закрита.