Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Початок цієї гілки читайте тут.

    дам декілька
    посилань, які варто почитати перед тим, як починати вибирати і носити слінги та інші переноски для дітей


    посилання на інструкціїдевайси, які роблять комфортним слінгоносіння
     
    Останнє редагування модератором: 3 Грудень 2011
  2. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Та то ж ми і були -- їхали з поля бою :girl_yes2:
     
  3. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    :) ви так солодко спали!!!!! І вам пасує ленні! Любувалася вами!
     
  4. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

     
  5. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...


    Я як за слінг своїй родині заїкнулась, бабуся моя каже:"Я як бачу тих дітей примотаних, то так мені їх шкода".. Я не встигла рот відкрити, як моя тітка провела бабусі довгу лекцію про користь та зручність слінгів і заодно про користь та зручність довгого ГВ. Я була в шоці, які в мене родичі продвінуті.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Не розумію того. Дитини, що по бруківці у візку трясеться, не шкода? Тільки примотаних шкода? Чи всіх шкода?

    У неділю тримала малого на вечірні в сзк. Він собі так солодко там задрімав. Де би дитина спала, якби їй було зле?
    А нині ми в автобусі їхали, то теж у сзк були. Людей - хмара. Хоч тут для візка можна крісла підняти й стояти з возиком, все-таки зі слінгом зручніше. Малий також солодко заснув, то школярки, котрі навпроти мене сиділи, не могли наохатися від того, "який він солодкий". :xaxa:

    І ще виявила кілька днів тому, що я не єдина з сзк у нашому районі. Закуповувалася в овочевому магазині одна пані, то мала дитятко в синьому сзк примотане. :girl_tender:
    Проте найпришпильніша картина була тиждень тому в іншому магазині, коли в черзі до каси стояли два тати із дітками: наш із Натанчиком у поньє, і ще один за ними - із малюком в ерго. Так було забавно бачити, як вони поглядами обмінялися схвальними. :girl_claping:

    От до слінгів я нашого татка так і не привчила, тому він завжди поньє зі собою бере. Каже, що йому слінги незручні. Що я роблю не так? :dntknw:

     
  7. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    чесно кажучи, не бачу нічого кумедного. У нас в ходу і візок, і СЗК, і тепер уже й поньє, і все це нам дуже потрібне та доречне залежно від ситуації. А тим, хто так залив в'їзд, треба б надавати по шиї.
     
  8. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Ой, та з тими перемовками за спиною, то треба змиритись ....мені от раза зо три каляску від внуків, дітей подарувати намагались..:) Правда, я коли мась маленький був ще й любила влітку "циганську" спідницю вдіти , ну і довге чорне волосся додавало ефекту:)))

    А зараз лише дивляться, питають....я з радістю відповідаю:)

    Щодо сіл і містечок. В мене чоловік з Мостиськ, то свекруха кожен раз просила не носити дитину по вулицях в рядні, бо люди подумають, що вже бідося повна:)


    А тепер щодо кенгуру. УВАГА! Нещодавно йшла біля Медику, то там мама несла дитину в кенгуру : лицем до людей, при тому попа дитини була десь на рівні нижче пупка...а епогеєм того всього було те, що дитина спала і мама тримала долоню під шиєю, щоб голова не теліпалась...Я дужжжеее спішила, тому не мала змоги поговорити з мамочкою...але якщо хтось її побачить---поговоріть, то мені той жах досі перед очима стоїть
     
  9. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    І що,думаєте ту дитину так само всі шкодують? Чомусь в кенгуру людям виглядає нормально, а в слінгу то вже бідна дитина, скручена, спина викривляється. Я недавно теж знайому зустріла, то вона з таким співчуттям питала як малий то терпить (в слінгу спати), я кажу "ну бачиш, виховую терпеливість - йому тяжко,незручно, але він посміхається через силу і тихенько засинає :), а твоя мала в півроку вміла так терпіти?". А щодо школярів, то одного разу чула, як одна дівчинка пояснювала своїм однокласникам (клас 6-7), що то напевно в дитини щось з ніжками і я мушу отак носити, бо він не може сам ходити :).
    Але вдома вже маю чистий спокій, всі звикли, ніхто не капає, бо бачать,що без слінга часом як без рук.
    Маю подругу за кордоном,її донечці зараз 4 місяці, то їй подарували кенгуру і вона недавно купила собі мандука, то каже, що в кнгуру носять зараз, бо воно з народження, а мандука планують після року носити, коли спина зміцніє, я намагалась трохи їй пояснити, що якраз в кенгуру навантаження на спину, а мандука пасує з дуже раннього віку, то вже на останніх знимках бачила її з мацьопкою в мандука :).
     
  10. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Наш тато почав доню носити!!! Раніше не фанатів від носіння, ухилявся, не проявляв ініціативи, але спроби були... А пару днів тому їхали до родичів і муж сам попросив примотати до нього Дашку - каже, відчув неймовірну потребу!
     
    Останнє редагування: 15 Червень 2011
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Наш татко також гуляє з ерго, намотатися не дається :) І то тільки недавно дався.
     
  12. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Як на мене то всі тати такі...
    Наш давався намотуватись разів тілько 5 від сили, і то було стільки бурчання, шо мені легше було пошити ерго на замовлення з перехрещеними лямками за пиною, щоб можна було носити і мені (то у випадку якшо протягом дня треба було носити обом) ніж переконувати його на слінг...
    А зараз обоє таскаєм Гриця за спиною а Поньє, тому і проблема намотки пропала)
     
  13. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    ходила сьогодні з малим в слінгу в поліклініку і на базар. йшла з чудовим настроєм, але наш народ вміє його швидко спортити. здивевало що обидві лікарки і мед. сестра яких я бачила казали що то добре ( носити так лялю ). а олюди на вулиці ТАК витріщалися, що мені часом хотілося провалитися крізь землю. ще й коментували деякі-" диви як примотала", а одна знайома тьотка спитала-" а то йому скільки що ти його так примотала". мені здається що якби я йшла лиса з зеленою головою, то витріщалися б менше.:girl_blum:
     
  14. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    А я далі з своїми запитаннями.Слінги нашого виробництва погані?Наприклад,Макошь,Лелека,Мамино пузіко і т.д.?
    Ага,ще знайшла такий варіант:"Слинг с кольцами Didymos.Длина 170 см, кольца диаметром 10 см.Ткань индио разработана и запатентована Didymos, состав хлопок.Идеально для новорожденных и деток до трех месяцев." Якась підозріло низька ціна.І чому тільки до з-х місяців?Чи 170 см це закороткий?
     
    Останнє редагування: 15 Червень 2011
  15. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Наша лікарка і медсестра просто в захопленні від слінгу! І кожен раз питають як ми прийшли (інколи ми машиною, то не мотаємось).
    А сьогодні у нас супер позитивний досвід. Сіли ми в маршрутку на дві зупинки, і опинилися сусідами такої старшої пані (років точно 75, не менше). Вона спочатку повернулась до нас, тоді делікатно (!) намагалась пояснити, що від того потім в дітей проблеми -- варикоз і т.д. На що я з посмішкою сказала, що я теж проти тих переносок, де в дітей ноги бовтаються і висять, а от в нас...
    Тоді вона почала придивлятися, мацати де ж там ноги і як то все відбувається. У висновку її вердикт: "То ж, певно, вам з тим дуже зручно! Ви як виносите так свою дитину, то дайте це ще комусь, то для дитини добре. А як вам треба буде, то вони хай потім віддадуть!"
    Від тих приємних зауважень і коментарів таки крила ростуть, і дитину навіть на собі не відчуваєш! :girl_claping:
     
  16. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Я в своєму домі з старими високими сходами, без заїзду, буду виглядати ще кумедніше (якщо таки наважусь на візочок))) :girl_wink:
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    не найкращі. краще леля

    індіо - там таке плетення (залежно який індіо звичайно), шо під вагою більшої/важкої дитини, в плече може тиснути, і тканина вислизати з кілець
     
  18. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    не всі:girl_blum:
    наш вправно мотається і гуляє. Зараз частіше в поньє і з візочком-велосипедом, а коли малому було 4 місяці і ми відпочивали в Трускавці, то вони цілими днями в шарфі гуляли:) і чоловіку і малому то дуже подобалось:)
    зараз як десь йдемо з візком, потім я малого в кишеню саджу то чоловік просить щоб і йому кишеню купила, бо хоче на собі його нести.во:)
     
  19. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    хотіла запитати: а найближчим часом не буде слінгофорумівки, а то із тим універом ніяк не могла попасти, а тепер я вільна птаха, то хочеться придивитися і щось вибрати, ну і слінгомам побачити:)
     
  20. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)



    ---------- Додано в 17:58 ---------- Попередній допис був написаний в 17:51 ----------

    це плетення тканини
    тому що вважається, що зручніше користуватися слінгом з кільцями саме в цей період. Або ж саме цей індіо дуже тоненький і старших/важких діток погано буде тримати.
    та нормальний. Хіба що Ви любите довгий хвіст або ж Ви дууууууже не худенька жіночка і хвостик може вийти маленким - незручно регулювати!
     
Статус теми:
Закрита.