Сколіоз у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем ELEGANCE, 4 Жовтень 2012.

  1. Luika

    Luika Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    Дуже цікавить, що сказали в Еліті?
     
  2. Tilda Angel

    Tilda Angel New Member

    Доброго дня! Якщо можна, скиньте в пп координати лікаря. Дякую!
     
  3. niamlyk

    niamlyk Member

    Скажіть будь ласка, а де вони приймають?
     
  4. Olga Pasternak

    Olga Pasternak New Member

    Вирішила зареєструватись на форумі, щоб поділитися власним досвідом. Сподіваюсь комусь це допоможе не проходити через ті розчарування, через які ми пройшли самі з моєю донечкою. Моїй доці поставили діагноз сколіозу в 9 років, зараз їй 12. Все почалося з S-подібної деформації з кутами 7 і 10 градусів. Ми почали з масажів, плавання і ЛФК, спочатку- в держустанові ( майже безкоштовно!), а потім в приватному "реабілітаційному центрі". Мені здавалось. що я роблю для дитини все можливе, але сколіоз швидко прогресував, і вже через рік в нас було 10 і 17 гр, а ще через 6міс-20 і 29!! Більше того, нам накачали ще третю дугу деформації в шийному відділі. Отака в нас ЛФК! То ж я кинулась шукати інформацію світової практики, і виявилось у нас немає спеціалістів, які володіють визнаними в світі методиками лікування сколіозу. А методик є 5 або 6: методика SCHROTH, DOBOMED, FITS, SEAS(ін. не знаю). В Україні є спеціалісти з SCHROTH в Києві і Харкові І ВСЕ!! Mетодика FITS є поширена в Польщі (В авторів методики ми і лікуємось, в малої спинка виглядає дуже гарно, навіть не видно нічого). Все що називається ЛФК в класичному ( часто радянському) понятті в жодному разі не підходить дітям з ідіопатичним сколіозом. Крім того дітям з сколіозом категорично протипоказана мануальна терапія!!! Після неї дитина гарантовано стає кандитатом на операцію. Тому, Дорогі мамочки, НЕ ДАВАЙТЕ СВОЇХ ДІТЕЙ МАНУАЛЬЩИКАМ, бо буде біда!!! І ніякі масажі самі по собі не допоможуть, і плавання теж просто помагає укріпити м'язовий корсет. Без адекватних індивідуальних вправ і корсета неможливо боротись з цим. А випадки повного вилікування я бачила на власні очі, шкода ми поки що не дотягуємо до ідеалу. Боріться за красу і здоров'я своїх дітей! Не довіряйте словам, тільки доказовим методам. Вся медична література є доступна в англомовних виданнях (я знайшла все в Scoliosis Journal).
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  5. Mihal

    Mihal New Member

    Добрий день! Прочитав Ваш коментар в неті. В нас таж проблема про яку Ви описуєте. В доньки сколіоз (з 6 років зараз 13р.). Весь час з самого початку лікуємось (ЛФКА кожен день, 2р./тиждень - плавання, періодично масажі) і на обстеження їздимо (на Орлика) але результату мало. Доброго спеціаліста не можемо найти. Ортопедів, хірургів, травматологів, мануаль.терапевтів багато а доброго спеціаліста по даній проблемі найти не можимо. Таке враження що на Львівщинні їх немає. Вже чесно кажучи "руки опускаються". Не маю право на помилку - це ж дівчинка. Підскажіть до кого звернутися. Якщо можна дайте всю інформацію яку знаєте будь-ласка.
    --- дописи об"єднано, 19 Вересень 2016 ---
    киньте інформацію на mihal_g@ukr.net
     
  6. Mihal

    Mihal New Member

    Доброго дня! В дівчинки сколіоз! Вже 7 років лікуємось. Результатів мало. Якщо вам не важко будь-ласка дайте інформацію про доброго спеціаліста на мейл:
    mihal_g@ukr.net
     
  7. Oksana Kos

    Oksana Kos New Member

    Ольга, у нас така ж проблема. Велике прохання, дайте будь-ласка інформацію де ви лікуєтесь, і контакти лікаря. Наперед дякую!
     
    Останнє редагування: 5 Жовтень 2016
  8. Olga Pasternak

    Olga Pasternak New Member

    Мій телефон 0983484078 Оля. так буде легше все розказати.
     
  9. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Прочитала Ваш допис, і згадала свою однокласницю. Її ісоорія якийсь жах. Я точно не скажу, но діагноз їй поставили чи в 2 чи 3 класі. Потім її батьки почали лікувати. Масажі, лфк, навіть підішували її, плавання...
    Результат, сколіоз прогресував, навіть утворився горб. Потім вона перенесла операцію в Курільця. Останні класи до школи не ходила. Хребет їй вирівняли. Вона вийшла заміж, народила дитину.
    Мені все життя здавалося що то із того всього неправильного лікування, що Ви і підтвердили своїм дописом...
     
  10. Angry Birbs

    Angry Birbs New Member

    Дівчата, потрібна ваша допомога, хто знає номер телефону дитячого масажиста-реабілітолога Фолюш Ігоря Івановича.Хто знає номер, скиньте в приват, терміново. Заздалегідь вдячна.
     
  11. LadyEva

    LadyEva Member

    Говорять, що сколіоз може
    утворитися при не правильному зубному прикусу. Чула від лікаря ортопеда а та стоматолога-ортодонта.