Сколіоз у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем ELEGANCE, 4 Жовтень 2012.

  1. Galjastas

    Galjastas New Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    Теж маю такі проблеми,ддуже переживаю і спати не можу. Перечитала вже все в інтернеті, але нічого толком не вирішила. Ходимо десь 5 місяців до Слінько (теж перечитала, на сайті всі позитивні відгуки, але так не буває, всім догодити це нереально, напевно вони все самі редагують) підхід там цікавий, пахають ті діти і вправи індивідуальні, але результату не бачу напевно тільки погіршення трошки, я розумію, що дитина росте і хоча б зупинити це вже результат. Не знаю що дальше робити. В інтернеті є реклама різних центрів чи до них звертатися, чи шукати в поліклініках ортопедів, кажуть ще є остеопати, мануальні терапевти. Чи їхади до Києва може там кращі спеціалісти.
     
  2. Улік

    Улік Well-Known Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    В нас теж схожа проблема, малому 5 років. Помітили деформацію грудної клітки - перелякалися страшенно. З того що нам сказали, то скаліозу ще нема - порушена постава, маємо ще проблему з ходьбою: дуже завертає ліву ногу до середини, сказали що можливо це і стало поштовхом до змін в хребті. деформацію виправити навряд чи вдастся, але це не є велика трагедія (я теж таку маю і мене зовсім не турбує). Ми проходили курс лікування в Еліті (клініці Козявкіна), надалі сказали раз в пів року загальний масаж, і обовязково плавання. категорично не можна займатися спортом, який навантажує якусь одну сторону (бальні танці, великий теніс)
     
  3. Galjastas

    Galjastas New Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    То ви пройшли тих 10 занять, що пропонують на сайті і вони кажуть що наступного курсу дитина не потребує?
     
  4. Улік

    Улік Well-Known Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    Так, ми пройшли 10 занять, нам сказали, що обов"язково раз в півроку масаж + плавання, і періодично показуватися, можливо за рік-два треба буде ще пройти курс, але то буде видно пізніше....
     
  5. amazon

    amazon New Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    а нам казав дохтор,що то добре якраз-бальні танці.......в сина теж початки сколіозу.Призначив-сон на жорсткій поверхні,курс масажу і ЛФК.Спати поклала на підлогу(ще тонкий паралон кинула),масажі починаємо з 9 вересня ,ну і танці само собою ніхто кидати не збирається...хоча ви посіяли в мені сумнів
     
  6. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    А ми просто поклали дошку на ліжко, а зверху застелила ковдрою і вділа наматрасник. Син спить так уже рік. Доречі нам ще рекомендували спати без подушки.
     
  7. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Скаліотична постава

    Всім привіт. У малої з раннього віку спостерігаєм сутулість. Діагноз скаліотична постава. На лікувальну фізкультуру почали ходити з 5 років. Що року 2-3 місяці + плавання, потім хворієм, велика пауза і знову ЛФК. Зараз нам 9 років.

    Питання:
    1. У кого є позитивні результати в подоланні такої проблеми? Де , як лікувались?
    2. Цікавлять відгуки про академію Грація, на Сихові. Вони не дешеві, тому хотілось би почути, чи варті вони тих грошей?
     
  8. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    Колись створила таку тему,а тепер можу сміло сказати-ми здорові. Лікарі які колись нас оглядали і ставили діагноз сколіоз 1-2 ст,після недавних наших відвідин просто шковані.Всі у один голос запитують що робили? А що ми тіільки не робили.В першу чергу поставили сину на матрац дошку і забрали подушку, коли сідав за стіл щосьписати вдівали когектор постави,і слідкували щоб ноги при сидінні були на підлозі(бо дуже любив ноги запихати під себе, Їздили у Затоку(там є дитячий сеціалізований санаторій,саме для такихдіток), ЛФК, плавання,акробатика, також ходили до мануального терапевта(костоправа). Впевнено можу сказати якщо прикладати зусилля то про сколіоз (особливо на початкових стадіях) можна забути.
     
  9. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    Всім привіт. У малої з раннього віку спостерігаєм сутулість. Діагноз скаліотична постава. На лікувальну фізкультуру почали ходити з 5 років. Що року 2-3 місяці + плавання, потім хворієм, велика пауза і знову ЛФК. Зараз нам 9 років.

    Питання:
    1. У кого є позитивні результати в подоланні такої проблеми? У кого лікувались?
    2. Цікавлять відгуки про академію Грація, на Сихові. Вони не дешеві, тому хотілось би почути, чи варті вони тих грошей?
     
  10. Anagramka

    Anagramka Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    В класі 8-9 мій сколіоз дотягнув десь до 3 з 4х ступеня. Чомутак допустили - з дитинства маю татову фігуру-плечі сутулі, тому здавалося, що то просто сутулість, а ивявилося все досить серйозно.
    Але, оскільки в такому віці вже багато чого розумієш, я дуже не хотіла, щоб на моїй спині виріс горб.
    Що робили: масаж довший час на спину і ходила в фізкультурний кабінет при поліклінці, здається 10 занять. А потім - купили гімнастичну палку, і всі ті вправи, яких навчилася в кабінеті-вдома десь півроку щодня. Це десь година часу.
    Плавання - ні, бо не вміла, і не вмію плавати. Через рік-два на медогляді все було ок.
    Але грудна клітка таки не ідеальна, в процесі сколіозу вона деформується, і бачу, що назад не стала на місце. Але наразі проблемив цьому не бачу.
     
  11. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    Ми вже здорові(читайте на один пост вище)
     
  12. kabucha

    kabucha Well-Known Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    коли сідав за стіл щосьписати вдівали когектор постави Ви і зараз одягаєте коректор ,бо нам не радили його одягати
     
  13. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    На даний час ні (бо не бачу вже такої потреби щоб купляти новий-бо з того ми вже виросли). А чому не радили?
     
  14. kabucha

    kabucha Well-Known Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    Бо нібито мязи перестають працювати самостійно ,а перекладають свою роботу на корсет .А скільки часу ви не одягаєте корсет і скільки часу одягали
     
  15. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    Так ви не носите його постійно, а тільки коли дитина сідає за стіл щось писати.

    ---------- Додано в 15:54 ---------- Попередній допис був написаний в 15:52 ----------

    Точно не памятаю, десь майже рік. А зараз вже від початку літа не вдягаєм точно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. dudja

    dudja New Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    І у моєї доці також сколіоз. Малій неповних 6 років. Оглядав і хірург і двоє масажистів (дитячий і дорослий) з поліклініки. Відправили на масаж. В толкового лікаря я ще не була. Поки ходимо на масаж і лікувальну гімнастику. Сьогодні я була у одного доктора(випадково з собою взяла малу), то він сказав що проблема у різній висоті ніг (я так розумію таз трохи викривлений). Каже що потрібно вставляти у взуття коротшої ножки устілку на потрібну висоту. Отже мені потрібно звернутися до хорошого лікаря-оптопеда. Так зразу і не видно, але коли він звернув мені увагу на це, то я також бачу. Невже вони(лікарі) цього не бачили. Навіть нічого мені не сказали. Я така розстроєна з того всього.
    Можна попросити координати хорошого ортопеда, або можливо мануального терапевта (бо я не знаю), такого що не відправляв на рентгени та до інших лікарів, а щоб надав консультацію. Буду вдячна.
     
  17. Svyatoslav Mihailiv

    Svyatoslav Mihailiv New Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    Доброго часу доби!
    Цікавить мене чи можна щось зробити зі сколіозом у 17 років? 2-3 стадія сколіозу ГВХ
    І куди би було краще звернутися?
    Наперед дякую за рекомендації)
     
  18. newlife

    newlife New Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    Пережила проблему на собі. Сколіоз виявили в 10-12 років. До того ми його не бачили. З того часу не зважаючи на корсети, гіпсові ліжечка, плавання, масажі, ЛФК, неодноразові консультації ортопедів та сеанси мануальної терапії у всіх відомих нам костправів Львівщини та суміжних областей сколіоз зпрогресував з 2 до 3-4ст :-( Наростала дихальна недостатність та помітний фізичний дефект. Медики стали рекомендувати хірургічне лікування (на той час про Казявкіна мало що було чути, вони тільки починали свою роботу). Тому батьки стали шукати клініки та хірурга, якому можна було довірити цю справу. Завдяки рекламі в ЗМІ вийшли на Міжнародний центр нейрохірургії і доктора Курільця. Не кажу, що це єдиний вихід і всім відразу треба вдаватись до хірургічного лікування, ні! Консервативної медицини ніхто не відміняв. Але, якщо кут викривлення більший 60градусів доведено, що консервативне лікуваня малоефективне, а хірургічно ще можна все виправити практично до ідеальної спинки. Шкодую тільки що тоді не звернулась до Казявкіна і до Курільця попала так пізно, так як на момент операції кут був більш як 120градусів. Бережіть своїх діток.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  19. Galjastas

    Galjastas New Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    Ви молодець - це дуже добре, що так все пішло, тепер потрібно тільки слідкувати за дитиною. Скажіть вправи для ЛФК вам лікар підбирав, чи просто в поліклініку пішли і ще акробатика не чула що допомагає.

    ---------- Додано в 10:13 ---------- Попередній допис був написаний в 10:09 ----------

    Ми лікуємось у остеопата, каже що проблема тут не в м'язах, і ще на плавання ходимо, але результату не бачу. Пройшов вже цілий рік лікування дитині 14 років і боюсь, що час не на нашу користь. записалась на консультацію у "Еліту" Козявкіна - побачу що скаже
     
  20. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Сколіоз у дітей

    Дівчата, може хто знає чи можна виправити сколіотичну поставу дитини самими вправами вдома? Може хтось має посилання на такий ефективний комплекс?