Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Lastivka_Rivne, 12 Червень 2009.

?

Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

  1. 1 дитину

    28 голосів
    7,7%
  2. 2 дитини

    133 голосів
    36,4%
  3. 3 дитини

    172 голосів
    47,1%
  4. 4 дитини

    19 голосів
    5,2%
  5. 5 дітей

    7 голосів
    1,9%
  6. 6 дітей

    1 голосів
    0,3%
  7. 7 і більше дітей

    4 голосів
    1,1%
  8. не хочу мати дітей

    1 голосів
    0,3%
  1. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Ми хочемо мінімум трьох, але я собі думала про чотирьох:) Ну але Богу видніше!
     
  2. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Я маю двох козаків і з мене досить:girl_spruce_up:
     
  3. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Зараз хочу двох діток. Маю лише одну золоту доцю. Я росла одна, тому дуже хочу, щоб Христинка мала молодшого братика або сестичку.
    Хоча, не виключено, що після народження другої дитини мені не захочеться ще ;)
    P.S. Чоловік також не хоче зупинятися на досягнутому. Але питання "коли?" залишається відкритим
     
  4. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Нас є троє сестер.Колись я жаліла,що троє,хотіла бути одиначкою...А зараз ненатішуся з того...уявіть собі:живемо всі в одній хаті,двоє діток-в мене і сестри.,Весело!!! Правда бувають свої ньюанси,але то таке...
    Зараз коли залишаюсь одна вдома,то так не звично,якось сумно навіть.
    Я б не хотіла щоб моя дитина росла одна.З чоловіком мріємо про трьох діточок.Але Бозі все видніше.
     
  5. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    хочу двох!
    хлопчиків!
    але ще треба буде з чоловіком домовлятися:girl_haha:
     
  6. Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    ой,хотіла б хоча б чотирьох! але поки до того далеко.
     
  7. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Я думаю, що в цьому плані я вже повністю реалізувалась :girl_curtsey:-маю синочка і донечку!!!!!Про таку "парочку" мріяла ще дитиною. :girl_in_love:
     
  8. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Хотіла б троьх, а там скільки Бог дасть. і чомусь хочу дівчаток)))
     
  9. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Я мінімум трьох:) Двох дівчаток двійнят і синочка!:) І чоловік хотів би побільше:)
     
  10. mazyr

    mazyr Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Я сама з багатодітної сім’ї - нас 5, 4 дівчини і 1 хлопець. Тому ніби закономірно - я хочу ТРЬОХ І БІЛЬШЕ ДІТОК. Це настільки заворожує, коли у батьківській хаті збирається велика родина, коли всі один за одного "би горло перегризли". Завжди є ским порадитись,поговорити,поплакати. Багато діток - це супер!!!!!
     
  11. Anel

    Anel New Member

    Милі дітки!

    Дівчата,хочу поділитись своїми думами!:girl_in_dreams:Вмене дві донечки 15 і 10 років. Так захотілось манюню. Малі просять братика. Але весь час сумніви,страх:не справлюсь, обділю старших в увазі та й фінансово!Що думаете?

    ---------- Додано в 11:30 ---------- Попередній допис був написаний в 10:50 ----------

    вже маю двох хочу щеодну манюню
     
  12. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Зараз маю двох - і як кажуть, чим більше маєш тим більше хочеться,:girl_crazy:.
    Поки діток не було - думали що одне то достатньо, коли завагітніли вдруге - теж нормально - вже компанія. Але третє то було, щось таке не сусвітнє.
    Зараз коли друга доця вже підросла - заходить мова і про третє - точно знаємо що буде, правда розуміємо, що і про їхнє майбутнє теж треба подумати - принаймі про право на власний простір. Але відступати не збираємось - велика сімя і багато дітей - це кльово.
    Та ви вже маєте дві няньки готові! Маю коліжанку - її старшій доні 12, молодшій 1,5рочки - то уваги їм обом вона приділяє зараз більше, аніж коли в неї одна дитина була.
    Фінанси - це питання відносне. Ми теж не багачі - але в прийняті рішення про мати чи не мати дитину - гроші стоять на останньому місці.
    Наважуйтесь, як маєте до того бажання!
     
  13. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    А ми з чоловіком вирішили, що будемо мати трьох діток: перші дві дівчинки, а третій хлопчик! І ще це віришили, ще коли дітей не мали. Зараз маємо одну доцю, хочемо щоб через кілька років була ще одна доця, а потім вже синочок! Ми навіть вже імена придумали всім!:girl_smile: Але то наші мрії, а як Бог пошле так і буде!!!
     
  14. Anel

    Anel New Member

    Скільки ви хочете мати діток у сім"ї?

    Ви праві , але ні з першою ,ні з другою дитиною в мене не було сумнівів ,страхів.А тепер одні сумніви . :connie:
     
  15. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    А ми вже теж починаємо потрошки задумуватись над братиком...хоча ще не дуже впевнена,ща саме зараз хочу,бо чоловік хоче ВЖЕ)),не знаю. Але на другу ляльку точно наважимось,питання в часі скоріш за все. А ще мені дуже подобається,коли між дітками дуже маленька різниця-і їм веселіше між собою,й у мами поміж з тими заботами час швидше йде!
     
  16. Anel

    Anel New Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Це правда!Між моїми дівчатами різниця 5 років,то як тільки меншій виповнилось 2рочки вони цілими днями бавились!
     
  17. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Нашому синочку зараз 2,3 рочки, а я так хочу ще маленьку ляльку!!! У візочки на вулиці заглядаю, сама не знаю чого читаю статті про вагітність і немовлят... Відчуття такі ж самі, як тоді коли вперше планували дитинку. Але мовчу, не наполягаю. Чоловік також не раз вже казав про сестричку для Святусика, і малий видав одного разу: "мама, купи лялю". Але як подумаю, що те недороблене, того нема... Не знаю... Сил, любові і терпіння мені точно вистачить на двох і більше, і квартира власна. Краще нехай друга вагітність стане сюрпризом, бо як планувати, то вічно щось не так буде.
     
  18. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Я мала на увазі різницю 1-2 роки між дітками...
     
  19. puma

    puma Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Спочатку хотіла двох. А зараз коли маю 2 донечок 4.5років і 2міс. хочу ще синочка:)
     
  20. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Сумніви мабуть від того, що старші дітки вже досягли того рівня самостійності, коли круглодобова опіка не потрібна, а маленька дитина почне ту круговерть спочатку.
    У моїх старших діток невелика різниця - я не встигла все забути, відвикнути від нічних вставань-годувань-забавлянь etc. А зараз, як подумаю собі, що знову все оте "добре забуте старе" стане новим, то навіть трошки моторошно.
    Ми ніколи не виключали появи третьої дитинки в нашій сім"ї, коли старша мала йти до школи, то ми подумали, що то було би чудово піти у декрет, коли вона закінчить перший клас - відпаде проблема літніх канікул, і на три роки буде знята проблема групи продовженого дня :) З вересня у нас буде вже дві школярки і немовля.
    Я впевнена, що багатьох шокує наш вибір, багато хто думає, що ми вар"яти, але ми впевнені, що наша сім"я від того вибору тільки виграє. Діти, то потужний стимул рухатися вперед і здобувати нові вершини.