Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Lastivka_Rivne, 12 Червень 2009.

?

Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

  1. 1 дитину

    28 голосів
    7,7%
  2. 2 дитини

    133 голосів
    36,4%
  3. 3 дитини

    172 голосів
    47,1%
  4. 4 дитини

    19 голосів
    5,2%
  5. 5 дітей

    7 голосів
    1,9%
  6. 6 дітей

    1 голосів
    0,3%
  7. 7 і більше дітей

    4 голосів
    1,1%
  8. не хочу мати дітей

    1 голосів
    0,3%
  1. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    Ksusha, згідна з вами на 100%. Думаю, справа не в житлових питаннях, не в матеріальних проблемах, а лише у готовності стати матір"ю. В бажанні і, головне, в потребі мати дитя.
    Скорпіоншо, ви швидше, ніж через 7 років зміните свою думку. Коли народився мій старший синочок, ми жили з батьками. Про готування-прибирання навіть не йшлося. Давали і виспатись, і погуляти з дитиною було кому, але попри те, я завжди нила, що змучена-змурдована до краю. А зараз нема кому і 5 хв. з дитиною посидіти, зате скільки всього встигаю, куди тільки не ходжу, до 1.00 на ДП сиджу і вранці щаслива-задоволена...
    Панадолко, хочете дитину?, не зважайте на перешкоди у вигляді квартирного питання, бо воно вічне і не завжди вирішується на нашу користь. Коли народився менший син, то вже 7 років знімали однокімнатну квартиру. Місця бракувало катастрофічно, та вже через пів року все владналось - зараз нарікаю, що замучилась визбирувати іграшки в трьох кімнатах. І дуже хочеться, щоб частіше приїжджала бабуся, яка вчить онуків вредності, проти чого так яро боролась 9 років тому.
    Лілю, хто сказав, що сім років багато? Дозвольте не погодитись. В мене з сестрою різниця 8 і дуже хотіла, щоб у моїх дітей було так само. На мою думку, дитині до років 7-8 потрібно найбільше батьківської уваги та неподільної любові, бо вже після 8 у них з"являються власні інтереси, які відрізняються від дитячих, і дитина не помічає, що менший братик чи сестричка забирають майже весь вільний час батьків. А ще діти з великою різницею це ж подовжена радість для батьків. Якщо створюють свої сім"ї майже одночасно, то батьки залишаються зразу вдвічі самотнішими...
    П.С. І взагалі пора створювати тему "Хочу третю дитину"...
     
    • Подобається Подобається x 17
  2. Мія

    Мія Well-Known Member

    Ми питання садочка зразу відкинули..Для старшої дитини це стрес бо мало того що їй тепер менше уваги, так ще й "позбутися" хочуть.. В мене різниця з сестрою 5 років і я дуже ревнула, то тепер коли буду мати двох дівчат хоч і з меншою різницею, буду намагатися не допустити тих помилок що зробили мої батьки. Старшу дитину потрібно залучати до процесу, не віддавати на бабів з дідами а власне залучати, бо дитина дуже гостро потребує бути потрібною, відчувати увагу, а це можна зробити тільки коли вона поруч з вами.
    Якщо дитина троха старша то їй можна пояснити.. але прикрі випадки теж бувають.. сестра мого чоловіка старша на три роки від нього, колись нагодувала його ковбасою в 3 місці та ще й хлібом допхала.. мало бракувало до біди..Після цього випадку її віддали на опіку бабусі на час.. це потім кардинально відбилося на її відносинах з батьками.. свого брата любила страшенно, але відчуття другорядності читається в ній і зараз..
    Хтось може сказати що все це бздури.. але всі наші комплекси формуються в ранньому дитинстві..

    Як на мене дитину не можна не хотіти, можна просто бути не готовою до її народження. А в цьому випадку треба намагатися себе організувати.. діти приходять тоді коли ми цього потребуємо, гартують нашу витривалість, дарують радість, заставляють розвиватися, як би нам не здавалося інакше..
    На перший погляд дитина забирає весь час на себе, який тут може бути розвиток? Проте власне переступивши через себе той розвиток і починається..
     
    Останнє редагування модератором: 9 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  3. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    І я би хотіла другу дитинку але вже вік такий що й бабусею можна бути, хоч це ще нескоро буде, а жаль. А ми все відкладали, то токсікоз срашний мала, про другу дитину слухати не хотіла, потім часи такі непевні були, початок дев'яностих, потім тут обживались. А час йшов... вже 40 стукнуло, хочемо дитинку! син дорослий і ми все частіше самі вдома залишаємось, сумно, а так би радість мали. Дві завмерлі вагітності: 8 неділь, а потім 10 неділь,... а час йде, а мені вже скоро 45.
    Не робіть моїх помилок, родіть другу, третю дитинку і немає значення різниця в віку між дітьми чи це два роки, чи двадцять, це ж ваша радість і щастя.
     
    • Подобається Подобається x 25
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    Нагадало казку про Колобка.
    Ги...
    Мо, дитину собі з дружиною закалатати..?
    Ото, радості буде? (стандартна думка на затримки) :xaxa:

    ЗІ: погоджуюся, що "нема квартири" (/грошей, /диплому,/...) - не причина.
     
    Останнє редагування: 9 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  5. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    Ну і я вже хочу другу дитину, бажано донечку, ну, але це як Бог дасть. Навіть нікому не признаюсь, бо скажуть тільки одну родила, а вже другу хоче. Живу з батьками і двома братами, так що з житлом теж не все гаразд. Хочу з двома дітьми відсидіти в дикреті, а тоді йти на роботу заробляти гроші на житло....і якшо все добре вийде з житлом можна і про решта дітей подумати.
     
    • Подобається Подобається x 14
  6. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    Я дуже хочу другу дитинку, але боюся. Згадую перші пологи і все відкладаю.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    Мія - Ну хіба мами тих діток, що ходять в садочок хочуть їх позбутися? Я страшенно задоволена що моя дитина ходила в садочок, а зараз я її деколи свідомо залишаю на продовженій групі і не тому що менше люблю чи хочу позбутися - просто перед родами накопичилося багато справ, які треба вирішити, і нащо таскати дитину по цілому Львову. А коли народиться друга дитина - то теж планую залишати на групі, і не тому що хочу позбутися, а просто так зручніше і для мами і для дитини..І дитині постійно треба наголошувати, що ви її любите, але ж сестричка (чи братик) такі маленькі і безпомічні, тоді в неї і не виникне такого відчуття..
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    А на мою думку, підкріплену власним досвідом вийшло зовсім не так. Моя сестра у 8 років пережила справжній стрес, коли народилася я. Вона звикла, що до того часу все в сім"ї крутилося довкола неї. Крім того, ми народжуємо дітей не лише для себе, їм мало родинних зв"язків на лінії батьки-діти, а щей брати-сестри. Батьки не вічні, а діти мають триматися разом. Ми з сестрою почали спілкуватись нормально, коли я вже виросла, а до того часу я була набридливою молодшою сестрою.
    Життя зайвий раз підтверджує, що різно воно буває і не завжди все так однозначно.
     
    • Подобається Подобається x 15
  9. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    Таке враження, що це я писала .Тільки в мене брат. А здається між братом і сестрою ще менше порозуміння. Мама казала, що він дуже агресивно сприйняв моє народження. А потім , як я пішла в 2 клас, мій брат поступив в інститут в Київ. З того часу я його бачу 2 рази на рік. Ось так.
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    А я хочу другу дитину років через 5-10:) Зараз з одною ледве справляюся. Та і відпочити і поїздити кудись хочеться
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    огого...точно захочеш???????
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    Чоловік старший від своєї сестри на 10 років. А мама тепер дивується, чому вони мало спілкуються. У них полярні інтереси. Нічого дивного.
    Жінка яка стала мамою(навіть і одної дитини) відпочине так, як в панєньскі часи певно тоді, коли стане бабцею. :) А їздити і з дітьми можна, що активно демонструють більшість наших форумамок :) ;)
    Такщо, не відтягуйте справи на десятиліття - рік-два і вперед! ;)
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    я хочу так запланувати вагітність, щоб коли моїй донечці буде 3 роки і потрібно буде виходити на роботу, я піду в декрет з другою дитиною (але як кажуть людина планує а Бог руйнує). І можливо коли буду мати двох діток криза менеться, бо дуже відчутна вона в сфері будівництва (в цій сфері працюю). І тоді я вийду на свою попередню роботу бо в данний час підробляю на іншій.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    взагалі мама дитині потрібна до 1 року(може і більше,залежить від того,коли почне ходити)!!! але власне МАМА!!! не бабця,нянька,коліжанка,тато чи дідусь.,а МАМА. вночі і цілими днями! на руцях,біля циці,у слінгу,на ліжку-МАМА!!! Поки мале не навчиться ходити,воно потребуватиме маму завжди і всюди. з початком "ходового періоду" починається самостійне вивчення довколишнього світу і МАМА стає втіхою і розрадою,помічницею і порадницею.але дитина перестає бути залежною на 100 % від мамусі.і як пише Ледлофф,якщо малятко достатньо носили при собі в ручний його період (до того як почне сам повзати) не буде НІКОЛИ ніякої ревності до менших братів чи сестер,бо він отримав маму сповна і тепер хоче все сам. а мама - буде для помочі і розради.
    чесно кажучи,я дууууужжже хотіла другу лялю вже,після року! але от недавно маючи затримку в 2 дні так злякалася і зрозуміла,шо ше не готова до другої дитинки:sad: шо треба ше трошки почекати,хоча б 3-4 місяці.щоб підготувати свій організм і відновити трошки.бо ,чесно кажучи,,ГВ припиняти не хочу і носити малу у слінгу,а з животиком не так і поносиш усюди:) най мацьопство ше повисить на мамі чуть-чуть...і вперьод. я от наїмся всяких-превсяких вітамінів свіженьких і вйо:)
     
    • Подобається Подобається x 14
  15. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    Я теж собі так хотіла ..... :sad:. Краще не зволікайте :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    Ой, дівчатка, перечитала ваші дописи, переглянула перші фото нашої доні і мені другу дитину захотілося, хоча Соломійці лише шість місяців.:girl_smile: Мабуть, трішки почекаємо.:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    Дівчата, мені скоро 31 і як би Ви знали, як мені зараз потрібна мама!. А коли я була маленька, то браку любові чи догляду не відчувала - бабця з дідом мене любили, доглядали, годували і одягали. Чим я ставала старша - тим більше ставали старішими вони (різні покоління, різні погляди) і ось тут і почало виникати відчуття браку маминої уваги, любові, поради і розуміння.. ТОму, моя думка - поки дитина маленька, то варто приймати допомогу від бабусь і дідусів, а потім все таки основне виховання брати на себе..
    П,С. До дитини вночі переважно ставав тато, бо маму (тобто мене) було важко добудитися.. Та й жалів мене чоловік. ТОму стверджувати що вночі потрібна лише мама - не знаю ..
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    то вже пішла якась інша тема,але МАМА потрібна нам буде завжди і всюди. мому чоловікові майже 30,а він ше так сумує за мамою (її нестало,коли йому було 22).


    та допомога,то звичайно так!!! мала на увазі,шо дитина залежна від мами (чи від тої особи,яка замінює маму з причин відсутності мами взагалі,ну різне буває) в основному до року.а потім вже не так сильно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    Ой... коли цілими днями вдома нікого нема, то і мама мусить бути привязана до дитини повністю (не в садочок же ж здавати дитину в 1 рік). І я хочу другу дитину, і третю напевно теж, але трошки пізніше. Бачила в знайомих як старша дівчинка за маленьким братиком дивиться - мамі вже легше, може щось зробити. Як дивитись одразу за двома маленькими, я не уявляю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    Одна жінка мені сказала,що вона сама сиділа з дітьми вдома 5 років! різниця між дітками 2 роки.Вийшла на роботу,щоб диплом не пропав.Діти в садік ходити не хтіли,то самих лишала вдома(5,3 роки).То вона ті роки згадує,як кашмарний сон. То ж я не проти двох дітей..якщо буде поміч...а так...не хочу щоб і я говорила її словами.
     
    • Подобається Подобається x 2