Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Lastivka_Rivne, 12 Червень 2009.

?

Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

  1. 1 дитину

    28 голосів
    7,7%
  2. 2 дитини

    133 голосів
    36,4%
  3. 3 дитини

    172 голосів
    47,1%
  4. 4 дитини

    19 голосів
    5,2%
  5. 5 дітей

    7 голосів
    1,9%
  6. 6 дітей

    1 голосів
    0,3%
  7. 7 і більше дітей

    4 голосів
    1,1%
  8. не хочу мати дітей

    1 голосів
    0,3%
  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Також сорі за офтоп...
    Златка, я і досі деколи відчуваю ніби рухи всередині :girl_in_love:. Розумію що нічого там нема але відчуття присутні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Дуже хочу двох діточок - хлопчика і дівчинку:girl_in_dreams::girl_in_dreams:Старшенького синочка - захисника і помічника і меншеньку лапочку - дочку...Але то все мрії...Треба ще знайти того, хто ті мрії здійснить.....
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Маю синочка. Хочу ще двох. Донечок хочеться. Часу вдосталь. Мені ж тільки 20.:girl_in_dreams: А може і більше, як не залінюсь.:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    А я хочу ще одну дитину!

    А я хочу, дуже хочу :sad: Донечку-красуню :sad: Але питання щодо окремого проживання від батьків ще вирішиться дуже не скоро.....залишається мені тільки марити донечкою :sad:
     
    • Подобається Подобається x 30
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    А я хочу другу, вже хочу, хлопчика, хоча дівчинка нам теж підійде :) І наразі в нас питання теж лише в квартирі. Бо в 1 кімнатній нам вже тіснувато, а ще собака, і чоловік сказав що поки мине розширимось - це питання можна не піднімати, і я сама розумію що дітям треба зхоч трошки простору. Тому наразі на найближчі роки компанію для Юлясі не плануєм. Але від того другу лялю хочу не меньше.
     
    • Подобається Подобається x 24
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    А я вже думку змінила. Хоч і страшнувато, коли твоїй дитині скоро 7, а тобі знову за пелюшки братися... Ну ніц, зате план такий, аби зразу двох підряд, щоби не встигнути відвикнути. :xaxa:
    Тільки то оффтоп уже...
     
    • Подобається Подобається x 21
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    Може через 7 років і я зміню,але наразі тема другої дитини у нас не обговорюється. Вона закрита.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    Я таке чула від куми майже три роки. А тепер вони вагітніють. Квартирне питання не вирішилося і не вирішиться найближчим часом (живуть в малосімейці), просто час настав. Дозріли.
     
    • Подобається Подобається x 21
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    Повірте, що 7 забагато. Старшу дитину пожалійте... Я бачила, що треба другу, коли малому було 4, але можливостей було нуль! Та й жили ми в таких умовах, що не було куди другу дитину приносити...
    У мене з братом різниця 6 років. Ніц спільного не мали до певного часу. А шкода...
     
    • Подобається Подобається x 18
  11. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    А я хочу, хочу другу лялю,дуже...дівчинку...або і синочка)))І теж з квартирним питанням проблема - орендуємо(можливо не вирішиться найближчим часом), але і мій Ігорчик народився теж не у нашій власній домівці, що робити...Затримка на разі у нас з тим, що чоловік без роботи, а утримання сім"ї ляже на його руки, коли я буду з дитиною)))Ну хіба якщо я знов вийду швидко з декрету, що я би не дуже хотіла, і проти чого вже виступає чоловік!!!Але поки ми думаємо- вигадуємо, а час іде, відповідно і різниця між дітками теж!
     
    • Подобається Подобається x 22
  12. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    Тема перетворилася з "я не хочу..." в "а я хочу другу дитинку" і це тішить, я теж до того оффтопу приєднуюсь, бо ми з чоловіком вирішили, що кращого моменту для другої дитинки, ніж зараз, не буде, бо надто велика різниця між дітьми - то не все добре, тим більше наша Катя марить братиком, вона навіть витягує вої брязкальця і над ліжечком їх крутить, каже, що так буде братика бавити.
    Я навіть через те не шукала нової роботи, щоб не втягнутися в неї і не було шкода її залишати, а вернулась на стару, де нудьга і мало роботи, і тільки переконалася, що краще таки з дитинкою. Зараз я хочу дитину всім серцем!
     
    • Подобається Подобається x 32
  13. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    Прикол..читаю і насолоджуюсь...
     
    • Подобається Подобається x 13
  14. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    ага, я написала, потім думаю, але ж тема "я не хочу"....

    Питаю свого Ігорчика - кого ти хочеш братчика чи сестричку? - Сестричку!(цікаво чому так відповів,може тому, що в садочку дівчаток більше, хм)Але мене це так потішило в ту мить:girl_in_love:))))
     
    • Подобається Подобається x 13
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    +1.
    Тільки не пойму, в чому проблема.
    Скажу як завжди: я спосіб знаю...

    [​IMG]
    (один снайперський вистріл...)
     
    Останнє редагування: 8 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  16. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    Я б також дуже хотіла другу дитинку, дівчинку...:girl_in_love: Чоловік марить, бо вже б хотів. Але ще не час, Юльчику ще зарано мати сестричку, та й на наші питання: "Чи хочеш ти сестричку?", чуємо: "А що то таке?" Знаю, що великої різниці робити не можна, бо з сестрою в нас різниця 5 років, а поговорити інколи не можемо разом. Тому ще трішки почекаємо.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    І я дуже дуже хочу другу дитинку.Бажаним буде як синочок так і донечка(або двійня).Сподіваюсь найблищим часом та мрія здійсниться:):)
     
    • Подобається Подобається x 18
  18. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    І я, і я дуже хочу другу дитинку!!!! В нас поки це питання часу, чекаю поки дитина піде в садочок, а то я не розірвуся сама на дітей, чоловіка і хату, реально нема кому помогти.....:girl_sad: Ще б почекари з 1,5 роки і вперед..... Була б моя мама тут, я б не тягнула і вже согодні приступила до планування!!!!
     
    • Подобається Подобається x 15
  19. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    В часі війни був дуже популярним такий вислів: людина стріляє, а Бог кулі носить.
     
    • Подобається Подобається x 11
  20. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: А я хочу другу дитину!

    Аналогічно.. Це справді називається дозріли, бо коли нашій доці було 2-3 рочки, мені правда кажучи не дуже хотілося (хоча я завжди знала що у мене буде двоє дітей, просто це питання часу) Але коли малій 6 рочків - то в мене в душі просто таки розбушувався материнський інстинкт.. І ось зараз ми з дня на день чекаємо на другу донечку.. Батьків в мене нема, допомогти нема кому, а квартирне питання - обзавидуєшся.. (Нас зараз 8 чоловік в трьохкімнатній квартирі - дві сімї - три покоління..) Квартирне питання стояло ще коли ми тільки надумали одружуватися і якщо б я на це зважала - то зараз була одинокою і нікому потрібною. А так - в мене люблячий чоловік, красуня-доця і ось ось зявится ше одне дитятко. Я найщасливіша. І нехай йдуть в баню ті квартирні питання, в житті є інші цінності, окрім матеріальних.
     
    • Подобається Подобається x 20