Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Lastivka_Rivne, 12 Червень 2009.

?

Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

  1. 1 дитину

    28 голосів
    7,7%
  2. 2 дитини

    133 голосів
    36,4%
  3. 3 дитини

    172 голосів
    47,1%
  4. 4 дитини

    19 голосів
    5,2%
  5. 5 дітей

    7 голосів
    1,9%
  6. 6 дітей

    1 голосів
    0,3%
  7. 7 і більше дітей

    4 голосів
    1,1%
  8. не хочу мати дітей

    1 голосів
    0,3%
  1. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    то є ще й інший вислів на ту тему: одна дитина за маму, друга за тата, а третя щоб доброї нації стало більше:girl_curtsey: Коли писала дипломну, то опитувала одну жіночку, яка була 5 разів у шлюбі і від кожного чоловіка мала по дитині:girl_crazy: Незважаючи на це, казала що ще хоче діток до 7.
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Хочу як мінімум трьох. Навіть буду дуже рада, якщо першими будуть двійнята :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Ми наразі маємо дві донечки, хотілося б ще 2 синочків :o
    На днях мені навіть сон приснився, де крім моїх пташок ще мала одного синочка:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Я хотіла 3-4 діток. Тепер малий так мене замучив, що наразі думаю про 2. Ще доцю хочу! Але через пару років.
    А потім може ще ...
    А ще сьогодні приснилося, що ми всиновили двох діток. Може і наважусь на таке, але пізніше.
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    До теми додане голосування. Приєднуйтесь і голосуйте!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    А я хочу щоб була СІМ'я
    Тому п'ять діток мусить бути обов'язково)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Якби я була на 3-4 роки молодша, то може б ще зважилася на третю дитину. А так:no:, бачу, що трохи пізно, не маю я вже на то моральних сил, терпіння і т.д.
    Але знали б ви, як я вам по-доброму заздрю, бо у вас ще будуть моменти, коли будете розглядати вперше кожну складочку, кожну війку :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:!
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Хочу трьох. Одну вже маю :girl_smile: Ще одну хочу народити і одну дитинку усиновити. Залишилось вмовити чоловіка :girl_smile::girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    В мого дядька 6 лапочок дочок і 1 синочок !!!! :girl_tender:...
    Дуже дружні між собою. В хаті завжди сміх, хороший настрій, багато подій новин. Кожне зі школи(інституту, роботи) прийде щось розкаже, старша дочка вже й внуків приводить...
    Але я не знаю чи змогла б ТАК.:8:
    Маю одну доцю... і думаю, що на тому найблищих років 4-5 зупинюся(страшно все знову починати:eek:). Буду до своїх з донею заходити, позитивної енергетики набиратися:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Хотела бы 3-4, но смотрю, 2-е уже есть хотелось, чтоб разниза была лет 5, а третего еще успею родить, а с 4м не знаю уже по возрасту, как бог даст :girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Колись уявляла, що матиму двох діточок - до пари (так і ділити все легше, я виросла з двома братами, то добре знаю, що на три ділиться складніше ;) ).
    Одну дитину - донечку - вже маю. Хочеться ще - хоча б одну..... :girl_in_dreams:
    А час минає......
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Всім привіт від новенької! Читаю дописи кобіт і не можу не вставити своїх 5 копійок :) Я маю вже двох діточок - донечку Соломійку і синочка Северина. Я жартую, що в нас вдома - своя дивізія СС Галичина :))) Малій - у вересні буде 5, малому - 3 роки. 4 міс. Півтора роки різниця. СУПЕРОВО! Мої батьки якось розповідали, що старші люди кажуть: одна дитина - то не дитина, дві дитини - то півдитини, а три дитини - то ДИТИНА! :haha:) Тому я дуже хочу народити ще й третю дитинку. І чоловік не проти :girl_in_love: Я вже й ім'я придумала, так і кажу йому: от народимо Ярему чи Єву.... А він хоче, але щоб не Єву - йому то ім'я не подобається, а мені - капець як... А в нас у районі живе мама - має 5 дітей. Успішна сім'я, а та жінка для мене - героїня! Хоча, як подумати, то колись так і народжували - 8-10 дітей :girl_in_dreams: У моєї бабці було 11 дітей! Правда, 3 померло :sad: Моя мама - найстарша серед своїх 8 братів та сестер.
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    я вже маю все про що мріяла. Але якщо колись(не в найближчі правда років 8-10) хтось захоче скласти їм компанію, то теж буде нормально
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Маю одну, друга вже "в дорозi" i хочу ще третього синочка :)

    Коли я почала зустрiчатись з чоловiком своїм вiн казав що мрiє про п'ятьох. Я собi подумала "послє дождiчька в четверг..." Тепер вiн всеодно хоче трьох, ну i я також. Про п'ятьох вже не мрiє :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  15. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Маю двох хлопчиків і ще би пасувало дівчинку...бантики, платтячка:girl_spruce_up:
    Але є кволі підозри що може бути третій синочок і тому мабуть утримаюсь:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Я хочу ще дитятка. Коли Дмитрикові було місяці два і доводилося колисати цілодобово думала, що більше не зважуся. А тепер забулося і хочеться ще дітей. І не так мені й важливо: хлопчика чи дівчинку.
     
    • Подобається Подобається x 14
  17. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Завжди писала і відповідала, що хочу трьох, але зважаючи на стан здоров"я і всі останні перепетії, то наразі двох..другу бажано Данусю, але і другого синочка (ім"я???????), як казала Юстина, в пологовому не залишимо....
     
    • Подобається Подобається x 11
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    А мій коханих нещодавно заявив, що невпевнений що хоче другу дитину зараз, отакої, нє таки би забила. А я хочу другу лялю за рік-півтора. Хіба другого тата шукати... ;)
     
    • Подобається Подобається x 13
  19. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Я особисто хочу 3-ьох і більше :),але то час покаже...То зараз на майбутнє щось плануємо-плануємо,а там як Бозя скаже :) ,чоловіка такий садочок дома не дуже захоплює :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Як була мала, то всім казала, що буду мати двоє діток - хлопчика і дівчинку :girl_haha: Зараз мені б хотілося трійко діточок. Чоловік каже, що то наша програма мінімум :girl_haha: Поки у нас тіко одна манюня-солодуня :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: Вчора ввечері було таке відчуття, що всередині є ще хтось :girl_in_dreams:, мені навіть здалось, що я чую рухи... (зранку - негативний тест, я щось не знала, чи то радіти, чи сумувати, то би було певно трошки важко зараз і я то розумію, але я відчула такий трепет в тому 5-хвилинному очікуванні...і трошки пустоти опісля... сорі за офтоп)
     
    • Подобається Подобається x 6