Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Lastivka_Rivne, 12 Червень 2009.

?

Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

  1. 1 дитину

    28 голосів
    7,7%
  2. 2 дитини

    133 голосів
    36,4%
  3. 3 дитини

    172 голосів
    47,1%
  4. 4 дитини

    19 голосів
    5,2%
  5. 5 дітей

    7 голосів
    1,9%
  6. 6 дітей

    1 голосів
    0,3%
  7. 7 і більше дітей

    4 голосів
    1,1%
  8. не хочу мати дітей

    1 голосів
    0,3%
  1. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: ЧОМУ??? Питання один до одного

    В мене між дітьми різниця два роки. Ми з чоловіком планували двох дітей, щоб різниця була 3-4 роки, але сталось трішки не так, з чого я дуже тішусь. Ніколи не хотіла мати дітей з різницею у віці більше 5 років. Я думаю, що тоді їм важко знайти спільну мову між собою.
     
  2. olena

    olena New Member

    Відповідь: ЧОМУ??? Питання один до одного

    Знаєте,після народження першої дитини,я навіть не могла подумати,що наважусь колись на третю дитину,я була дуже категорично настроєна,що максимум двоє.Та минув час, і після того як народила синочка зрозуміла,що хочу ще одну дитинку,спочатку сама боялась собі в тому зізнатись,а потім це бажання потрохи почало озвучуватись і чоловік мій,який з самого початку хотів не менше трьох, додав мені впевненості,що ми впораємось і ,що саме це рішення і буде правильним.І от поки ми це все роздумували ,все вирішилось саме собою-я завагітніла.Різниця у віці між двома останніми у нас теж буде невелика,але і тягнути нам уже далі не було як,я ж і малого народжувала коли мені було 30 років.Скажу вам так ,що рішення про народження третьої дититнки було виплекане довгими роздумами,та й приклад мамочок на ДП теж надихнув мене і додав певної впевненості.
     
  3. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: ЧОМУ??? Питання один до одного

    і не тільки вашими, бачила ж сама ,що ніхто ( в родині) не був здивований. Пам"ятаю як ми з мужом натякнули,що пора вам про третє подумати,поки ми на вихіні Улянку заберем, а ви так загадково переглянулись, бо ти вже була вагітна:girl_tender:
    мій чоловік теж настроєний мінімум на трьох, ми про то десь через тиждень після знайомства домовились....мені зараз з одним важко буває:d25: але як Бог дасть так і буде:) в мене з братом велика різниця (9 років) зараз практично не помічається,раніше було важко. Думаю менша різниця в віці краща, як для дітей так і для батьків.:)
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2010
  4. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: ЧОМУ??? Питання один до одного

    Друга дитина, як і перша була запланована, це не просто так сталося, а ми так хотіли і, коли взнали, то дуже раділи. Що надихнуло? Діти це ж радість, от вони нас і надихнули. Плануємо потім і третю дитину, але трохи пізніше. Я ще хочу всиновити дитину, але чоловікові ця ідея не подобається, тому чекаю, може колись дозріє.
    А взагалі хотіла би мати багато дітей, хоча б 5, але фінансово навряд чи потягнемо, принаймі поки що. Я трохи не розумію людей які мають 1 дитину і більше не хочуть мати дітей....діти це наше багатство, радість...
     
  5. orki

    orki New Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    У нас двоє дівчаток, і ми з чоловіком хочемо ще третю (дитину), за якийсь час.... Зупиняють тільки спогади про токсикоз. Тому роздумуємо також про всиновлення.
     
  6. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    а я ще хочу маленького хлопчика.... :girl_tender: так хочу, що аж не можу.... але Ксюня ще замаленька, от підросте!!!! :girl_yes2:
    а чоловік каже, що третє має бути знову дівчатко! :girl_crazy: бо він донечок обожнює і хоче ще одну маленьку принцесу... свекруха сміється і каже йому, що без штанів лишиться... скажений.... :girl_haha:
     
  7. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Ми з коханим хочемо двох діток:girl_tender: при чому я кажу, що першою буде дівчинка, а він-навпаки, хлопчик) але то вже не настільки важливо…я в принципі не проти і двох красунечок, але він каже, що не витримає:girl_spruce_up:
    А взагалі буде все так, як Бозя вирішить, йому видніше:girl_yes:
     
  8. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Зрозуміло, що радість і щастя :) але це ще й матеріальні витрати (як не крути). І можливо, в людей просто не має вибору або ж вони бояться ризикувати чи жити за принципом "якось воно буде...".
    Чужа сім"я - темний ліс...
    Я також люблю багатодітні сім"ї. Але коли подивлюсь на родини, де народили купу дітей і на старших повністю скидають менших діток, забирають у них дитинство... мені стає прикро... і мова не йде про старших 14-15 рр., а про малят 7-8 рр.
    Це, звісно моя думка.
    Стосовно нашої сім"ї, поки що у нас є одна дитина. Іншу ще не плануємо... Але на все Божа воля.
     
  9. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Мій коханий з самого початку хотів 5, це було ще до народження Вікусі. Коли їй було близько року, сказав , що 4 в сам раз. Нещодавно мали розмову на цю тему, зійшлися на 3. Підозрюю, що ще рік півтора, мала почне нові фокуси показувати і знову буде "-1":girl_yes: Я завжди хотіла мати двох, але якщо "так сі стане" то і від третього(ьої) не відмовлюсь :).Я одна в сім"ї, не можу сказати , що мала дуже скучне дитинство, але завжди хотіла мати старшого братика чи сестричку.
     
    Останнє редагування: 7 Березень 2011
  10. Gydzuk

    Gydzuk New Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    хороша тема)))
    я виросла з молодшими сестрою і братом) в дитинстві по-всякому було: і створювали коАліцію проти сестри, бо троха ябіднічати любила, і з сестрою повчали малого)) і як би не сварились одне з одним, то як хтось інакший когось зачіпав з моїх, то готова була очі видерти, так захищала) а тепер всі дорослі то зовсім інакше все - сварок нема, тільки підтримка рідної людини)):girl_tender:

    тому, спираючись на досвід, хотілося б мати 3 чи й більше, але я з тих, хто хоче дати дитині все найкраще, тому матиму стільки дітей скільки буде можливість поставити на ноги і забезпечити щасливе дитинство

    знаю, що зараз знайдуться ті, хто казатиме що найголовніше то люблячі батьки, то все є так, але погодьтесь, що матеріальне забезпечення то неостання річ :girl_spruce_up:
    якось так))
     
  11. Pilipka

    Pilipka Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Я взагалі ХОТІЛА дітей, а їх дуже довго не було. Так що маю парочку, а мріялось би ще синочка чи донечку, та вже все:) Треба ставити на ноги нашу парочку:)
     
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    завжди хотіла двох діток -хлопчика і дівчинку. Дівчинка вже є, тепер хочемо хлопчика (хоча особисто мені все рівно- може бути і ще одна дівчинка) :blush:
     
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Так, а я маю хлопчика і в майбутньому хочу ще одного хлопчика. Отака я "хлопчача" мама.))
     
  14. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    а ми маєм донечку, і я мрію в майбутньому мати ще одну донечку, а чоловік синочка)
     
  15. gorgosia

    gorgosia New Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Маю дві дівчинки і хлопчика, як на замовлення. Завжди так і хотіла. Хлопчик середній.
     
  16. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    А в мене солодкий синочок! Хотілося б дуже ще діток, бажано двох! Мрію про донечку, але чомусь маю таке пердчуття що будуть хлопці.:girl_crazy:
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    в нас та сама історія
    в мене навіть якесь почуття вини потрошки розвивається при думці що там можливо не хлопчик :)
    а десь глибоко в душі, незважаючи на бажання чоловіка хочу таки ще одну дівчинку:girl_blush2:
     
  18. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    У нас теж парочка. Син і донечка. Коли народила вдруге, ДУЖЕ категорично вже не хотіла більше, а зараз, коли минуло 5 років, вже не така категорична. Зате чоловік - і дальше, дуже проти. Каже - досить, план виконали... (не та держава, не ті умови житла, тре тих на ноги поставити...і т.п....) От. Я, в принципі, з ним згідна, АЛЕ десь глибоко в душі думаю, а раптом...? Хоча маю знайомих, в яких проблеми зі здоров"ям, власне, в діток, і то дуже лякає. Думаю, дякувати Богу, маю здорових дітей, не треба мені ніяких переживань в такому роді... Та й і вік вже, трохи не той....
     
  19. zyma

    zyma New Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Я маю синочка а ще б хотілося донечку(але згодом)
     
  20. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?