Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Lastivka_Rivne, 12 Червень 2009.

?

Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

  1. 1 дитину

    28 голосів
    7,7%
  2. 2 дитини

    133 голосів
    36,4%
  3. 3 дитини

    172 голосів
    47,1%
  4. 4 дитини

    19 голосів
    5,2%
  5. 5 дітей

    7 голосів
    1,9%
  6. 6 дітей

    1 голосів
    0,3%
  7. 7 і більше дітей

    4 голосів
    1,1%
  8. не хочу мати дітей

    1 голосів
    0,3%
  1. Jersey

    Jersey Active Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Ми маємо одного синочка, але хотілося б троьх діток. думаю що все ще попереду :connie::connie::connie: Якось мене наразі не лякає той факт що буде важко ітд. Зате скільки буде щастя, як уявлю собі шо три мацьопства бігають по хаті... ех скоріше б вже.
     
  2. JAriNOCHKA

    JAriNOCHKA мамочка-кралечок;)

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Я все життя мріяла про двох діток, і коли народилася моя друга доця казала все мені хватить. Але пройшло трохи часу і я передумала все-ж таки хочеться синочка. Мій чоловік каже треба тих забезпечити, але я не здаюсь кожен раз його підколюю і бачу що він задумався над тим питанням всерйоз:biggrin:...Так що надія ще є:girl_in_love:!!!
     
  3. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Я до заміжжя хотіла тільки одну дитину а коли зустріла свого чоловіка захотіла багато дітей. Зараз в нас донька, але я хочу щоб в нас було ще при найми два сина і дочка:kiss:
     
  4. oreol

    oreol New Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    В мене двое донечок. Перша з"явилась "не запланованою" , а друга запланованою.Правда планували хлопчика(за групою крові), але він не хотів "створюватись". Я так и підколюю свого чоловіка: " Давай зробим ще третю дівчинку!"
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    маєш ще часу, а часу. Встигнеш!

    Ми ніколи не планували скільки ми хотіли діток, якось не задумувались бо були надто заняті іншими «дурнуватими» проблемами але за нас Бог вирішив і нам дав чотирьох. Це велика відповідальність і робота але не жаліємо що у нас їх четверо а в когось лишень одне.
    Чи хочемо ще? Наразі маємо досить, напевне вже будемо бавити внуків або племінників.
     
  6. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    А я завжди хотіла мати двох дітей: хлопчика і дівчинку, так і маю, правда не в тій послідовності (дівчинку і хлопчика). :girl_haha:
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    А я не знаю кого хочу, і скільки хочу - теж не знаю. Знаю тільки, що хочу ще:girl_yes2:
     
  8. Солнушко

    Солнушко Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Завжди мріяла мати декілька дітей!:connie_pull-pigtail
    Наразі маю одного синочка,але і від другої,і від третьої дитинки не відмовилась би! От тільки матеріальна база трохи не стабільна-це стримує...
    Кого би більше хотіла,не знаю,головне щоб здоровенькими народились і такими ж і росли...:girl_tender:
    Взагалі,хотіла би мати двоє-троє діточок,щоб всі були здорові,дружні,один одного тримались і поважали!:girl_wink:
    Хочу дружню,веселу,велику,люблячу та здорову сім"ю!!!:girl_tender:
     
  9. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Я хочу 3 діток. Поки що маю лише 1 синочка. Не знаю, чи ще вдасться, бо мала кесарський розтин. Та й перерва вже майже 7 років.
     
  10. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Завжди думала, що хотітиму лише одне дитя, а тепер коли маємо з тим проблемо, хочу двоє, а то і троє. Нажаль ...
     
  11. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Чоловік мене настроює, що діток нам вже вистачить:girl_yes2:, але чим старшою стає Євуся, чим легше мені з ними двома справлятись, задумуюся, що не відмовилася би ще від одної донечки:girl_wink:. Поживем-побачим...
     
  12. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Закидайте мене мештами, але я маю одну донечку і вважаю, що досить!
    У мене дурнуваті страхи, але я боюся, що не буду їх любити однаково, що не зможу приділяти одинаково уваги, що не зможу двох забезпечити (хоч про це має думати чоловік) - ні...прибавлення в сім"ї - це не з моїм чоловіком. Я взагалі дивуюся, як то сталося, що я погодилася народити? (правда зараз не уявляю життя без мого Промінчика;))
    Але моє рішення остаточне і безповоротне - одна дитина І Все!
     
  13. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Завжди хотіла багато-багато діток, всім казала, що буду мати не менше 8. Тепер спустилась в звязку з вагітністю на землю - думаю двох вистачить (хлопчик і дівчинка), але якщо судилось 8, то буде 8:). З чоловіком коли говоримо про діток, то пропливає часто, що будем мати багато, але плануємо наразі двох маляток:)
     
  14. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Я завжди мріяла про трьох, не більше і не менше, а що матиму - життя покаже :)
    Люблю шум, гамір в хаті, хочу багато-багато внуків:girl_yes2: Щось я дуже наперед забігла :connie_pull-pigtail
     
  15. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    У нас наразі дві донечки, чекаємо третє малятко (по УЗД ніби хлопчик має бути), завжди знала, що матиму мінімум троє діток, колись, як ще жодного не було, мріяла, що їх буде 5... зараз спустилась на землю, бо між моїми карапузами різниця щодва роки, трошки важкувато і фізично і матеріально... Але все одно мрію хоча б про чотирьох діток, але як вже Бог дасть.
     
  16. Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Хочу мінімум двох.
    Причина - власний негативний досвід.
    Я одиначка, і все життя дуже-дуже хотіла (і ще далі хочу) братика або сестричку.
    В дитинстві аж доходило до істерик, в підлітковому віці - заздрила подругам, в яких були рідні брати або сестри. Навіть зараз не раз уявляю: от, якби в мене була сестричка...
    Та й виросла егоїсткою :girl_devil:
    Ділитись просто не вміла - як же? Це ж усе мені!
    Не знаю, може то тільки так у мене?
    Тому для мене ідеальною є сім`я, де двоє-троє діток :girl_tender:
    Нехай, вони, може, деколи і б`ються між собою, сваряться... Але все ж таки - рідні люди, - зрозуміють, допоможуть у біді.
     
  17. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    В мене періодично такі страхи з"являються. Ще мені страшно коли думаю як з двома справлятись. Але тут досить форумлянок в яких є по троє і більше діток і маю собі їх за приклад і вже не так страшно:girl_haha:. Як завершу ГВ то будемо планувати другу дитину. А в майбутньому не виключаємо і третьої.
     
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Як про мене написано)))
     
  19. puma

    puma Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    У мене, доки була одна дитина, теж такі думки виникали. І я казала,що не хочу більше діток. Можливо, далися взнаки важкі пологи і післяпологові ускладнення,а ще хвороба доні. Але Бог вирішив інакше . І в самий найнепідодящий момент,як мені тоді здавалося, подарував мені моє сонечко. І тепер я не уявляю свого життя без Лнуськи:kiss:
     
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: ЧОМУ??? Питання один до одного

    Оживлю трошки тему)

    Питання до всіх форумлянок, у яких дуже маленька різниця між дітьми, і до тих, які вагітні втретє: чому саме так сталося і що надихнуло вас на такий крок?

    Вибачайте, якщо вам видасться це питання дурним/смішним/недоречним.

    Просто цікаво)