Скільки необхідно верхнього одягу на міжсезоння?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Merry, 17 Лютий 2011.

  1. Merry

    Merry Well-Known Member

    Дівчата, от склала я перелік необхідного верхнього одягу на міжсезоння (весна, осінь), і в мене вийшло аж 6 штук!!! По 2 речі (класичного та спортивного стилю) на кожен місяць осені (тобто на різний температурний режим). А скільки осінніх плащиків чи курток у вас?
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Скільки необхідно верхнього одягу на міжсезоння?

    зараз прийде п.Левандiвка i розкаже скiльки в нього картоплi, туалетного паперу та курток в шафi ))
    а чому вас це питання зацiкавило?
     
  3. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Скільки необхідно верхнього одягу на міжсезоння?

    Цікавить питання раціонального складення гардеробу. Щоб було що одіти і не дуже багато коштів на це все витрачалось.
     
    Останнє редагування: 17 Лютий 2011
  4. EtenIren

    EtenIren New Member

    Відповідь: Скільки необхідно верхнього одягу на міжсезоння?

    в мене 8 шт .. але зараз влажуся тільки в одне((((((((((( добре що хоч воно простого крою і темно-коричневе.. зміна аксесуарів і кожен день різна... а там вже і до колишніх форм вернусь і на людину стану подібна)))
     
  5. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Скільки необхідно верхнього одягу на міжсезоння?

    Літо: курточка лляна, курточка біла з тоненьким синтепончиком (коли дощик) спортивна, жакети.
    Осінь-Весна: біле класичне пальто шерстяне на підкладці вище коліна, від +15 до 0 якраз. Спортивна коротка коричнева курточка на синтепоні від +5 до -10. Курточка для сноуборду, супер на осінні дощі, не промокає. Ще шию на весну коричневе класичне пальто до коліна з тонкого сукна.
    Зима: чорне класичне пальто з кашеміру з хутром якогось звіра, через що воно стало на половину дорожче)))від 0 до -10. Якщо взяти теплий грубий светер то і -15 тепло. І моє улюблене цього місяця пухове пальто спортивно-класичне (можна і під кросівки і під чобітки/широкий пояс), -20 витримає легко. Класичне пальто на синтепоні (вже не ношу, якесь велике стало). Дубльонка (вже не ношу, немодна).
    Планую шити біле зимове пальто наступної зими.

    Весь гардероб збирався не один рік, улюблені речі носяться роками, хімчистка рулить. Дещо планую перешити. Крім цього є безрукавочки спортивні на синтепончику, дуже добре в теплу осінь..
    Зима:
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Скільки необхідно верхнього одягу на міжсезоння?

    Маю на дощову осінь синтепонову куртку, до колін — тепло. На мороз зі снігом, і взагалі на всілякі "виходи в світ" — рожеве пальтечко, тепле дуже. На випадок "з машини — до машини" маю коротюсіньку білу дублянку. Ще шубку маю, але ношу рідко.

    а от на весну.. маю море жакетиків-плащиків, багато чого гарне, але просто висить, бо нікуди не ходжу (взагалі з хати мало виходжу, а якщо і йду кудись, то переважно по справах, і треба щоб було зручно і тепло, ут не напарадуєшся..), або буває, влізу в одну куртку, і ходжу в ній тижнями, поки прати не кину :girl_blush2:
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Скільки необхідно верхнього одягу на міжсезоння?

    на весну-осінь маю пальто класичне (до 0 градусів) і курточку більш спортивну, але легеньку (до 10-15 градусів, не нижче). ще треба одна курточка від +10 до -5 градусів. і мені вистачить.
    на зиму маю дублянку (яку дуже рідко вдягаю) і пуховик.
     
  8. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Скільки необхідно верхнього одягу на міжсезоння?

    Як про мене сказано:)
    Я маю на зиму пальто трішки нижче дупи, 2 пуховиик до колін,один того року купила,то він мені на роботу,навчання і т.п., а той старіший то так до магазину перебігтись десь перейтись недалеко.
    На осінь то маю два пальта,одне коротке, друге трішки довше колін,але в ньому вже не ходжу і курточку більш до спортивної подібну.
    На весну - літо, то цілу купу жакетів і ще2 курточки спортивні, одну трішки грубшу, а одну таку "вітровку" як дощик чи холодніше влітку.
    Аналогічна ситуація:)

    ---------- Додано в 21:47 ---------- Попередній допис був написаний в 21:45 ----------

    Забулася ще за улюблену до цієї зими шубу,але вона вже своє виходила, а жаль,була тепленька,файненька:girl_sad:
     
  9. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Скільки необхідно верхнього одягу на міжсезоння?

    Я так бачу, що головне у складенні гардеробу - річ має бути якісною (щоб довше носилася) і класичного стилю (щоб не виходила з моди). І тоді можна кожного року докуповувати щось новеньке а "стареньке" ще теж буде добре. Ну це за умови обмежених фінансових можливостей, бо якщо "кури грошей не клюють", то можна все і зразу.
     
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Скільки необхідно верхнього одягу на міжсезоння?

    резюмую :) отже, гардероб збирається виходячи з власних потреб, тому кожен вибирає своє :)

    1.звісно, має бути річ спортивного стилю (бувають і такі нагоди, тіпі на тренування перебігтись, по магазинам побігати, в парку з дитиною погратись і т.д.)

    2.щось на кожен день (варіації в залежності від сфери зайнятості)

    3.щось парадово-вихідне :)

    4. *може бути, може ні* варіації попередніх пунктів в залежності від температурного режиму :)

    отже, величина гардеробу вимірюється потребами/можливостями/особистими "пунктиками":girl_flirt:
     
  11. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Скільки необхідно верхнього одягу на міжсезоння?

    Це, на мою думку, мусить бути обов'язково, особливо для таких змерзлюків як я.
    Можна підрахувати : кількість "стилів"-3, кількість температурних режимів (в моєму випадку) -4. Отримуєм: 3*4=12!!!!
    Мій гаманець цього не потягне. :-(((
     
    Останнє редагування: 17 Лютий 2011
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Скільки необхідно верхнього одягу на міжсезоння?

    1. спортивного стилю може бути запросто одна річ (в ній будуть відстібатись підкладка чи ще щось таке)

    2. парадно-вихідне теж може бути одне-два

    3.пора планувати витрати :) *Ви ж зараз в чомусь ходите, правильно? Отже, спланувати найближчу покупку найнеобхіднішої речі, а гроші можуть прийти різними шляхами... як і сама річ :) можна приурочити і то буде як подарунок на 8-ме Марця від когось, напр.*
     
  13. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Скільки необхідно верхнього одягу на міжсезоння?

    Зимового моглоб бути 2 пари, так і весняного, тай літні з 2- 3 пари, але скільки б небуло завжди хочеться чогось новенького, знаю по собі.Зараз сиджу в дикреті то доношую що маю,а піду на роботу то захочеться чогось новенького, а зараз намагаюсь стриматись, хоча буває що неможу!!!!!!!!!!!
     
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Скільки необхідно верхнього одягу на міжсезоння?

    Це і про мене. З шопоголізмом буду боротися.