Скарлатина

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kozochka, 8 Березень 2013.

  1. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    а ще розкажіть що там має бути підвищено? щоб вже собі знати і розуміти.
     
  2. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Хворіли скарлатиною ще в 3 рочки, то вже точно Вам не скажу, щоб не вводити Вас в оману. А язичок в дитини по структурі не нагадує малину (такий горбочками)?
     
  3. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    ні, години 3 тому покрився білим нальотом
     
  4. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    І ще питання, я не хворіла скарлатиною , та й взагалі ангіною чи такого роду болячками, а зараз чекаємо лялю, наскільки великі проблеми можуть бути?
     
  5. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member


     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    кров здали, ШОЕ 14(при нормі 12) , всі решта покази в нормі. Значить не скарлатина і не моноклеоз. Каже лікар(завідуюча поліклініки), що направляє нас в лікарню щоб там розбирались бо щось то нічого не ясно... Зла що пішла в ту дурну поліклініку,слів бракує. Були в лора, каже ангіна, призначили місцевий антибіотик, взяли мазок з горла, результат буде через три дні, тому наразі лікуємо місцевим антибіотиком, бо чесно кажучи боюсь все таки пропустити змазану форму скарлатини. От так. Малий активний, температури нема, вперше не розумію що з моєю дитиною.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. tsita

    tsita Member

    Дівчата а як рахувати початок хвороби, з дня висипу чи коли піднялась T? Малий в пятницю поїхав в село здоровий...і і ту ж ніч піднялась Т. Аж вчора в неділю мені його привезли. Я замітила висипку. А коли воно посипало невідомо.
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Воно сипати починає з темп. Починає з слизової. На шкірі пізніше вилазить.
     
  9. LadyEva

    LadyEva Member

    В мого сина скарлатина була 2 рази. Перший раз язик був як малина, кон'юктивіт, висока температура. Висипка була не зразу, переважно локалізувалася в пахових ділянках. І дитина подолала хворобу без антибіотика. Антибіотик не давали, бо думали, що то кір. Так як були в селі то лікаря не було, щоб діагностувати хворобу. Потім був переїзд в іншу країну. Що то скарлатина зрозуміла коли почала злущуватися шкіра з долонь та стоп. В цей період ознак хвороби вже не було. Та коли стало ясно що то було , завели дитину в лікарню, щоб глянули чи нема ускладнень. Ніяких аналізів не робили. Призначили антибіотик. 2 раз був через 2 роки без кон'юктивіту та змін на язику але висип з'явився відразу. Лікар в кабінеті взяв мазок і відразу провів аналіз. Виписав антибіотик. Коли син хворів 1-й раз я була вагітною, на перших тижнях-не захворіла. При 2-у разі молодший син мав 2 чи 3 місяці теж нічого.
     
  10. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Привіт. Знаю, що багато часу пройшло!
    які ви аналізи здавали?
     
  11. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

  12. Isa

    Isa Well-Known Member

    Привіт,а коли шкіра починає лущитись і злазити кремом треба мастити чи не бажано?
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Я брала пантеноловий, бо робилися мокнучі ранки, лікар казала, якщо дитину та сухість турбує-змащувати дитячим кремом.
     
    • Інформативно Інформативно x 1