Скарлатина

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kozochka, 8 Березень 2013.

  1. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Скарлатина

    А ми після скарлатини, якою перехворіли 2 роки тому маємо постійні наслідки (
    В 3 роки почав мені малий жалітись на горло, висипки ніякої не було, язичка малинового також, і температури аналогічно. Прийняла це за звичайне ОРЗ, а коли почала злазити шкірка, то зрозуміла, що перехворіли скарлатиною у змазаній формі. Пішла в поліклініку, назначили мені аналізи, які показали, що таки у нас була скарлатина, яка, як відомо викликається стрептококом. Після того пропили ми все-таки курс антибіотиків, але вочевидь стрептококу ми так і не позбулись, бо від того часу в нас вже було дві серйозні гнійні ангіни з температурою під 40. До того я навіть не знала, де у дитини горло і що воно може бути хворим.
    Після кожної ангіни купа аналізів, також завжди робимо ЕКГ.
    Мамочки, поділіться хто з Ваших діток коли-небудь хворів на скарлатину, як Ви лікувались та як позбувались наслідків. Бо моя лікарка, щось мене дуже розчарувала тим, що отого стрептококу в мигдаликах після скарлатини практично позбутись нереально і якщо імунітет даватиме збій, то він періодично буде вилазити(
     
  2. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Скарлатина

    а моє котятко і так таке хворобливе, нам теж лікарка сказала - це вже на все життя хвороба чи її наслідки.
    Написала, що аналіз сечі треба здати ще на 10-й день, і на 21-й сеча та ЕКГ, а в нього і так в серці систолічні шуми...
    поки я в шоку і не знаю що робити і як допомогти. Ще й в самої почало боліти горло ( а нежиті немає, значить не вірусне), завтра зранку побіжу до сімейної, вона не ахті спеціаліст, але може горло зможе глянути...
     
  3. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Скарлатина

    Скарлатина в малого була в березні, давала АБ - сильно мене налякали статті і відгуки про можливі наслідки. Усі аналізи після хвороби в нормі, але бачу, що імунітет знизився, періодичні застуди, тому намагаюсь загартовувати і приймати максимум натуральних вітамінів. Горло оберігати - уникати холодних газованих напоїв, морозива, не переохолоджувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Скарлатина

    У мене доня скарлатиною не хворіла, але мала стрептококову ангіну, зі всього прочитаного і те що наш лікар сказав, стрептококи лікують лише антибіотиками. То доня пила антибіотик 10 днів.
    скарлатиною, на жаль, можна досить часто хворіти, в організму не виробляється імунітет до неї, як на відмунну від інших дитячих хворіб.
    Скарлатиною можна і в дорослому віці захворіти. Я перехворіла нею в 20 років, але діагноз поставили лише на 3 день, тому лікування не було добре, дало мені ускладнення через 3 роки на сильне запалення легень...
    Не обов"язково коли дитина має контакт з хворими дітками, що вона теж буде хвора, можливо на той час в дитини імуна система з тим справляється краще і вона не захворіє. У моєї доні в садку будло так, що в обох випадках її найкращі друзі, з якими вона весь час і постійно бавилась, захворіли на скарлатину, а вона не захворіла.
    А щоб бути впевненому чи тоскарлатина чи стрептококова ангіна (якщо ще висипки нема), треба щоб лікар брав мазок з горла, і тоді 100% можна взнати діагноз. Питайте у лікаря чи таке є, і скілкьи коштує. Тут в Німеччині є швидкий тест, за 5 хвилин після взяття мазка з горла, вони кажуть результат що це є і які саме стрептококи.
     
  5. semgalka

    semgalka New Member

    Відповідь: Скарлатина

    Мій малий мав скарлатину, хоча дільничий педіатр казала, що то алергія. Проте приватний лікар сказав - ні то скарлатина. Через 2 тижні почала злазити шкіра на ручках, то я вже знала точно, що в дитини було. Температура була до 37,8, трошки червоне горло, язика малинового - не було. Переніс ніби легко. Но через місяць дало ускладнення - частий біль у горлі, підняття температури і кашель. Здала кров - підвищені лейкоцити, ще раз давала антибіотик. Трошки підступна та болячка. І обов"зково на 10 і 21 день здати сечу , і після хвороби обстежити сердечко - бо дає ускладнення!
     
  6. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Скарлатина

    Нам педіатр порадли на 10,14 день - сечю здати, а на 21 - сечу, кров та ЕКГ. Ще кров хочу перездати, бо щось забага-то в бланку було виділено чорним, в Синево здавали. Якщо поза норму, то виділено чорним квадратом. Вже 5 тиждень, а шкірка на пальцях ніжок досі злазить...
     
  7. Lascelita

    Lascelita New Member

    Відповідь: Скарлатина

    Дівчата, підкажіть будь-ласка, чи в когось таке було, нам діагностували скарлатину і приписали антибіотик, але аналіз крові чистий і тепер не знаю чи давати малому антибіотик?! Але з іншої сторони боюсь наслідків якщо не даватиму:girl_sad:
     
  8. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Скарлатина

    Скарлатина - стрептококова інфекція.
    Остання в свою чергу є дуже чутлива до антибіотика й пеніциліноіої групи. Навіть якщо є непереносимість пеніцилінової групи, то заміну можна знайти (лікар, звісно, це робить).
     
  9. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Скарлатина

    У много малого в 5 років була скарлатина. Сочатку пропили Аугментин 10 днів, все пройшло дуже швидко, але 2 дні після закінчення прийому А.Б. знову висока температура до 40, сильна інтоксикація. Прокололи тоді тиждень Пеніцилін, після відміни знов була та сама історія! Дитина була цілком виснажена. Дуже страшно згадувати і довго писати. Все закінчилось тільки коли прокололи Цефалоспорини.
    От тепер скарлатина в малої! Знову назначили Аугментин. Я боюся що знов все може повторитись. Можливо зразу приймати Цефалоспорини, хоча вони і не першочерговим препаратом при Скарлатині?
    Підкажіть, хто в цьому добре розбирається...
     
  10. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Скарлатина

    А може бути що при скарлатині на долонях шкіра не облазить?
    І також читаю про цю болячку і не розумію до кінця. До неї формується імунітет чи можна багато разів хворіти?
     
  11. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Скарлатина

    ми три тижні тому лежали в лікарні з ангіною і от минулих вихідних знов під 40 темппепатура і мала жалілася на горло. Лікар оглянувши сказала що горло майже звичне - трошки червоне і лімфавузли збільшені але так як аналізи у нас були погані виписала антибіотик і от сьогодні мала показує мені долоньку, а там злізла шкіра як 10 копійок...це скарлатина? Висипки в нас не було ніякої.
     
  12. LadyEva

    LadyEva Member

    Відповідь: Скарлатина

    В мого малого була скарлатина, то шкіра сповзала на кінчиках пальців рук і ніг. Важко сказати, чи то скарлатина, тільки через те, що злазить шкірка. Бо в нас були всі ознаки. Якщо маєте можливість, можете здати мазок з горла. Якщо то дійсно скарлатина, то Слава Богу, що приймаєте антибіотик.
    В нашому випадку скарлатина була сплутана з кором (були в мами в селі, фельшер некомпетентний) , відповідно антибіотиків не було відразу, зрозуміла, що скарлатина, коли почала злазити шкірка, в результаті антибіотик на 20-й день. Зараз пропили курс Аугментину, але горло червоне. Ми ще й через тиждень після стабілізації стану дитини поїхали в Італію. Тут свої нюанси з медициною. Після антибіотиків просила зробити аналіз сечі, крові, ЕКГ, то педіатри ледве дали направлення на мазок з горла, оглянувши малого, решту вважають зайвим. Здали ми той мазок, тепер результатів чекати тиждень!!! Хвилююсь дуже і виню себе, за те, що допустила таку ситуацію.
     
  13. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    А чи буває скарлатина у дуже легкій формі? (При тому, що в садочку епідемія)
    Діагноз лікар оприділила, а по симптомах доця мала тільки такий язик

    image.jpg
     
    Останнє редагування: 20 Квітень 2015
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Може, я мала температуру тільки день і висип на долонях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Може, в знайомої онук мав лише шершаві долоні, потім шкіра "злазила"

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Оті шершаві долоні мала вся сім'я, в кого руки чесалися, в кого облазили.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    цей висип одразу з"являється? Пройшло два тижні від початку хвороби, може, нічого не злазитиме?
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Він може прояаитися лише тим, що шкіра почне злазити з тиждень по тому. А може ітого не бути.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Підозрюють нам скарлатину, висип вже два днів в горлі і піднебінні, температура 37,5-38, сьогодні почало боліти горло і аж на вечір почервоніли (ніби висипало під шкірою)щоки і шия,груди, руки. Лікар казала обовязково здати аналіз крові, бо ще вранці не бачила того висипу. От тепер думаю чи то тягнути дитину завтра по тій погоді в клініку чи ні? Ви здавали аналіз крові?
     
  20. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Щоб підтвердити діагноз аналіз крові потрібно здати обов"язково.