Сімейний психолог у Львові

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Furore, 9 Лютий 2010.

  1. Furore

    Furore New Member

    Скажіть будь-ласка, чи хтось щось може розказати на дану тему?
    Можливо хтось і сам звертався по таку допомогу?
    Де шукати потрібні контакти і, головне, відгуки про них?

    Власне, потрібна допомога іншої людини, спеціаліста, якій можна довіряти. Не скеровуйте до психотерапевта, бо в даній ситуації немає психічних розладів чи якихсь великих проблем. Звичайні сімейні негаразди, коли потрібно, щоб просто порадили і навчили потрібним правилам поведінки в сім’ї.

    І ще дуже цікаво: чи бувають у психологів такі ситуації, коли вони бачать, що в цієї пари немає майбутнього, невже вони прямо наважуються так і сказати..?
     
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Сімейний психолог у Львові

    я ходила до психолога, звісно я їй все розповідала, в тому числі і про особисте життя. Вона всякими займається ситуаціями. Робота психолога полягає в тому, щоб Ви самі дійшли до певного висновку, вони не вправі вирішувати є чи нема в когось майбутнього. Психолог проаналізує, вкаже на певні моменти, але висновки робите лише Ви. Психолог просто структуризує.

    А взагалі Ви супер-молодець, що наважились на таке - на жаль в нас ще небагато людей усвідомлюють такий варіант спроби врятувати стосунки, себе...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Сімейний психолог у Львові

    Дякую. Розкажіть будь-ласка, як Ви знайшли цього психолога? Чи допоміг він вам?
    Скільки коштував візит?
    Я, чесно кажучи, не уявляю собі де й шукати...
     
  4. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Сімейний психолог у Львові

    по знайомству, тому й ціна була по знайомству
    мені подобалось, але на жаль я не відходила весь курс через фінансові проблеми, а тепер вже й сама розібралась у всьому, тому я не можу відповісти на питання - чи поміг... Але справді відкриваєш для себе такі факти, на які раніше увагу не звертала! але наголошу, я ходила сама, без своєї половинки. Зрештою, спробуйте, це краще, ніж зразу розходитися. За психолога попитайтесь по знайомих, в оголошеннях може якихось... Ціна теж, я ходила років 3 тому..
     
  5. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Сімейний психолог у Львові

    На Сихові на пр. Червоної Калини є центр "Джерело" там є і дитячі і сімейні психологи. Особисто я знаю там п. Наталю, вона приймає в четвер і п"ятницю по записах (потрібно записатися наперід). Їздила до неї 1 р. зі своїм синочком і ще 1р. разом з чоловіком, спокійна, добре вислухає і дає корисні поради. Більше до неї не зверталася, але результатом тих 2-х відвідин залишилася задоволеною. Платити особисто нікому не потрібно там стоїть скринька і люди "кидають" добровільно хто скільки може.
     
  6. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Сімейний психолог у Львові

    Arctica, я так розумію це якийсь реабілітаційний центр. В нас у сім’ї всі здорові, ттт, якось дивно буде звернутися туди просто як до сімейного психолога.
     
  7. Virunya

    Virunya Well-Known Member

    Відповідь: Сімейний психолог у Львові

    нічого дивного в цьому немає)) насправді, в нас багато людей звертаються до психологів та психотерапевтів за допомогою. Просто в нас це не афішується , так як закордоном, наприклад )) І те, що ви відвідуєте психотерапевта не означає, що у вас якісь надзвичайні психічні розлади. У терапії ви відпрацьовуєте свої страхи, комплекси, моделі поведінки..та багато іншого...... - терапія це взагалі дуже помічна штука, з допомогою якої людина глибше пізнає себе. Тому про це непотрібно говорити пошепки чи соромитися. Крім того, всі психотерапевти, перед тим, як приступити до психотерапевтичної практики, самі проходять терапію .
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Сімейний психолог у Львові

    Так, "Джерело"- це реабілітаційний центр, але туди звертаються не тільки люди які мають якісь вади. В нас в сім"ї теж всі здорові, я особисто записалася на прийом до психолога бо мій Данилко є дуже енергійний і темпераментний, хотіла щоб мені порадили знайти правильний підхід у вихованні (бо дуже часто шалена енергійність переростає у гіперактивність) , а вже на 2-й р. ми мали невеличку бесіду вже загалом про нашу сім"ю, ми з чоловіком багато корисного "винесли" для себе після цієї розмови, більше туди не звертаємося.
     
  9. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Сімейний психолог у Львові

    Добродняк Олена. Ходили до неї. Хороший психолог. Якщо маєте потребу - зателефонуте та домовтесь про зустріч. Бо психолог то справа індивідуальна. Комусь вона може підійти, комусь ні. Вартість минулого року була 100грн година
     
  10. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Сімейний психолог у Львові

    Відпишіть, будь ласка, хто знає практичного хорошого фахівця по питанню залежності ігровими автоматами.
    Самі, напевне, розумієте, питання важкувате. Тому прошу напишіть рекомендаціїї перевірених фахівців.
    Бажано продублювати в пп

    Дякую )
     
  11. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Сімейний психолог у Львові

    Порекомендуйте, будь ласка, хорошого фахівця у питаннях сімейної психології. Бажано, щоб допоміг позбутися залежності ігровими автоматами. Питання самим не вирішити.
     
  12. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Сімейний психолог у Львові

    Цитата KOCHAM Порекомендуйте, будь ласка, хорошого фахівця у питаннях сімейної психології. Бажано, щоб допоміг позбутися залежності ігровими автоматами.
    Я вам написала в ПП, але особистого досвіду роботи з ними не маю, не можу сказати як вони працюють, але це одні з кращих у Львові. Там є конкретно хто працює з узалежненням і є сімейні психотерапевти. Треба дзвонити і питати. Щасти вам
     
  13. Irman

    Irman New Member

    Відповідь: Сімейний психолог у Львові

    Доброго дня, шановні форумчани!
    Вирішила поділитися власним досвідом відвідин психолога у Львові.

    Коли в мене почалися проблеми в дома з чоловіком, в якісь момент я зрозуміла - так більше не зможу... втомилася від постійних скандалів та сварок... Тому вирішила сходити до психолога у Львові та скористатися його допомогою.
    Моя близька подруга теж колись зверталася до психолога і в моєму випадку, її рекомендації допомогли мені із вибором хорошого спеціаліста в цій сфері. Можливо хтось чув, є такий у Львові психолог Ігор Федоришин. Так от, після розмови із подругою я знайшла його в інтернеті, ось:
    Перичитала всі відгуки про нього і наважилася подзвонити і записатися на консультацію.
    Ви знаєте, я не хочу сказати, що після першої консультації всі проблеми одразу зникли (я відвідала 3 консультації). Абсолютно ні, просто завдяки п. Ігору я зрозуміла, що багато в чому сама допустила таку ситуацію в своєму житті... що, в першу чергу, я несу відповідальність за всі події... Було важко визнавати якісь моменти, працювати над собою та змінюватися... Але, дякувати Богу, я зараз зовсім інша людина. Навіть не знаю чия в цьому найбільша заслуга, але мабуть самостійно я б цього не досягла ніколи.
    Зараз у нас з чоловіком все добре. Тому я дуже вдячна п. Ігору за допомогу, а також за його вміння зміювати життя людей та робити їх часливими.
     
    Останнє редагування модератором: 8 Листопад 2013
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Miu

    Miu New Member

    З Власного досвіду розповім про Юзвишина Олександра Павловича. Чудовий лікар! Читала що він найкращий і на фоні своїх депресії вирішила спробувати. Після спілкування з ним мені знову захотілося жити! Не знаю що б я робила якби не він... Раджу спробувати.! Не думаю що залежність від чогось важко позбутись!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  15. Mila Yovovich

    Mila Yovovich New Member

    Не ходіть до Ігоря Федоришина. Ви послухаєте, як він "домовляється з вашим ангелем-охоронцем" щоб у вас все було гаразд. За цю штуку він просить 500 грн. Як самі розумієте, результати нульові...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    з питань залежності(алко, нарко, ігрові та ін) і созалежності можу порадити дуже толкового практикуючого психотерапевта. стукайте в пп.
     
  17. lissa

    lissa New Member

    Порадьте будь ласка хорошого психолога, можливо сімейного психолога. Ніколи не зверталася за такого роду послугами, тому ні щодо механізму роботи ні щодо цін, навіть собі не уявляю... в мене маленька дитина (4 місяці). дуже потрібна допомога фахівця, сама справитися не можу. може в когось був досвід відвідування з дитиною, чи на дому? (я надіюся не дуже дурниці питаю ). не хотілося б потрапити на лохотрон по оголошенню, бо, як розумієте, лишніх грошей немає, але іншого виходу поки не бачу...
     
  18. geen

    geen Member

    Можу порадити хорошого психолога, сама ходила у Львові з питанням сімейних стосунків вирішила питання багаторічної давності ( немогла розірвати стосунків із хлопцем, без якого на той час не уявляла життя), а як виявилося ніяких стосунків і не було, окрім привязаності і моїх міражів, а з його боку використовування мене і приниження, бувало доходило і до того , що він позволяв собі і вдарити мене. Після декількох консультацій мені стало зрозуміло і разом з тим добре на душі. За якийсь час після розірвання стосунків із ним познайомилася з хлопцем за якого скоро вийду заміж.відчуваю себе щасливою, а попередніх стосунків як і небуло. як сказав психолог - незавершені стосунки із одним із партнерів не дають шансу знайти свою другу половинку і тягнулося все це у мене з відносин із моїм батьком. ось так. Якщо когось цікавить - пишіть в приват - пошукаю номер телефону, у неї перша консультація - безкоштовна(принаймі так було 2 роки тому).
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. Bybyka

    Bybyka New Member

    )))) чула також про нього і його "зцілення"))) Федоришин, як на мене, геть чисто загубився в своїх межах і компетенції....
    Дівчатка, будьте обережні, і не плутайте психологів з екстрасенсами і цілителями!
    --- дописи об"єднано, 1 Березень 2016 ---
    маю для вас два варіанти психологів. Якщо ще актуально пишіть в ПП.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  20. Songs

    Songs New Member

    Дівчата, я чудово Вас розумію. В мене самої було багато сумнівів щодо достовірності і правдивості відгуків про психолога Ігоря Федоришин. Коли почала шукати хорошого психолога, а робила це по інтернету, то надибала на величезну кількість інформації і відгуків про Федоришина. Мені одразу ж стало цікаво, адже не дуже й то вірилося, що про молодого соціаліста може бутм стільки багато відгуків. Про те в соціальних мережах є можливість легко перевірити їхню достовірність. Саме так я і зробила.

    Щодо реклами, в розповсюдженні якої мене тут звинувачують...
    По-перше: людині, яку систематично показують як експерта по всіх всіх львівських телеканалах (і не лише львівських), статті якого друкуються багатьма ЗМІ, навряд чи потребує реклами з мого боку.
    По-друге: Чи потрібна реклама людині, до якої до надавнього часу на прийом до Львова приїжджали клієнти із сусідніх областей областей?
    По-третє: Ігор Васильович зараз не проживаю в місті Лева, тому й на прийом потрапити до нього у Львові тепер практично не реально.

    Щодо мого досвіду... До п. Федоришина з зверталася, як мабуть і більшість, по питаннях сімейних відносин. Мені було важливо розібратися з причинами складного особистого життя в минулому, плюс хотілося налагодити стосунки з моїм теперішнім чоловіком (це в мене другий шлюб). З причинами таки розібралася, дізналася чимало нового і цікавого про себе. По-суті побачила себе і все своє життя під іншим кутом. Зробила правильні висновки і зараз роблю все для того, щоб бути щасливою)