Швейна машинка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Oduvashka, 6 Травень 2011.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В мене така машинка уже більше 6 років. Для домашнього використання - шла джинс, трикотаж, тонкі тканини, шифон і навіть натуральну шкіру :) . Мінусів для себе за цей час не знайшла, я швея не надто вправна, але машинка мої знущання витримала :girl_crazy:
    Кажуть що по якості Женом зараз кращі за Бразер, (та й в Бразерів, здається, "начинка" пластмасова)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Samilla

    Samilla New Member

    Дівчата доброго вечора, вибачте мабуть не в тему, але підскажіть будь-ласка, хто би міг налаштувати швейну електричну машинку або ж відремонтувати, дуже терміново потрібно! На разі вдячна!:girl_flag_of_truce:
     
  3. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    в Бразері зараз йде пластикове начіння і основні вузли (шестерні відповідно вони і ламаються скоро. В мене дуже старий бразер на 7 операцій, коли треба небагато прошити, і нова комп"ютерізована Джаноме, яка шиє майже всі види тканин, і трикотаж також.
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Ну не знаю. В мене бразер рс-260. Шию багато і в кілька шарів. Ще нічого не поломалось
     
  5. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Єдине що можу порадити, з власного досвіду роботи з технікою різноманітної, - завжди обирати модель, яка не щойно з"явилась на ринку. Рік-два то цілком достатньо щоб було відомо які там є проблеми, чи навпаки - власники задоволені.
     
  6. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    і це дуже добре)))) нехай шиє ще надцять років)
    якого року машинка? якщо я не помиляюсь, то в 2010 році почали ставити пластик і анонсувати легкі машинки. Маю знайому, в якої бразер 2012 року полетів через 4 місяця, по гарантії не поміняли, розломався вузол з"єднання, заміна 80 у.о Замовили таку саму деталь в майстерні, але з металу.
     
  7. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Вже купила Джаноме задоволена на всі 100!Для домашніх потреб те що треба, аж забагато!
     
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, а хтось здавав свого "бразера" на сервіс? бо мій мочав глючити-тягне і рве верхню нитку , і ніц вдіяти не можу. я розумію, що йому вже купа літ, але може якраз ще поремонтують\почистять?
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    успокойтесь, візьміть інструкцію, почисть від пилюки і заправте нитку по-людськи, кожен крок звіряйте з книжкою. щоб точно номер нитки з номером голки співпадав, нитки були теперішні і тп. якщо там полетіло щось всередині, то не поможе, а при задуманій голові - так
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    швейної машинки забагато не буває))) як показала практика використовується все)
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    ппкс
    в мене кілка днів тому була така сама історія. Шила тоненьку хб тканину. Залишилось з одного боку прострочити і машинка сказилась. А перед тим нитка в шпульці закінчилась і я вставила іншу, раніше намотану. І як виявилось. нитка в шпульці була інша по якості, ніж та, що на котушці)))
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    А яку модель купили і яка іі вартість, напишіть, будь ласка у відгук. Мама хоче машинку, думала купити ій на день народження, але абсолютно не розбираюсь ні в марках, ні в функціях. Я так розумія, що залізна середина краща. У вашій яка?
    І ще може хтось порадить. Мамі треба, щоб вона могла постіль пошити, рушнички котонові, лляні, може тюль підгорнути і оверлок щоб був. Не хотілось би переплачувати за фунціі, які вона не використовуватиме. Це для домашнього користування, одяг не вміє шити і не буде вчитися, бо вже погано бачить. Порадьте моделі, будь ласка, щоб якісна, проста, і не дорога. Дуже вдячна.
     
  13. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    В мене теж таке було. Взяла правильний номер нитки відповідно до голки, тепер шиє добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    оверлоку на такій машинці нема. хіба різні види зигзагу і типу оверлок, хоча як то можна порівняти петляння 1 нитки - і 2-3-4? для пошиву постелі і рушників зигзагу досить, якщо дуже треба міцності - є запошивочний шов)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    http://www.lapka.com.ua/janome-90A.aspx у мене така ,шиє все , є строчки схожі на оверлок, для трикотажу , і звичайні . Заплатила майже 5000, петлі робить автомат. Але думаю , вам такої не треба , бо має ще купу різних строчок, але як мама не кравець їй того і не треба. Можна зветнути увагу на інші моделі більш простіші ,де і ціна буде менша. Головне щоб середина і головні деталі були з металу.
    у моїй головні з металу, а другорядні з пласмаси.
    Думаю вам варто підійти до консультанта в магазин , сказати для яких потреб вам треба машинку і він запропунує вам варіанти. Ця фірма хороша я маю і коліжанки теж не один рік штопають:girl_yes2: свою брала на франка , і вибір там нормальний і консультант продавець все розкаже і покаже!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    @Kazkivnycja мені задається що Вашій мамі достатньо буде значно простішої машинки - то й же Janome, але на 10-12 операцій - для пошиву штор буде "више криши". І ціна відповідно буде менша - до 2,5-3тис вкладетеся. Ваша мама буде реально використовувати 2-4 види строчок, тобто краще шукати машину з мінімумом операцій, але з надійнішою металевою "начинкою".
    І так, ота імітація оверлоку йде в основному лише в дорожчих моделях де понад 20 операцій, але то все одно не оверлок і для побутових потреб запросто можна обійтися і зигзагом (який є у всіх моделях :) )
    Справді краще сходіть в магазин, придивіться декілька моделей а потім ще в неті пошукайте на них відгуки.
     
    Останнє редагування: 20 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  17. terezka

    terezka котяка-вишивака

    стосовно машинки з мінімум операцій не згідна, 18-24 то оптимально, ще й ті машинки переважно більш стійкі і шиють більший діапазон тканин, ніж полегшені з мінімумом функцій.
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А навіщо переплачувати 1-2 тис грн за можливість шити пальтові тканини і шкіру, якщо машинка буде використовуватися практично лише для бязі-ситцю-льону. Який більший діапазон тканин потрібен для шиття
    Я не кажу полегшені моделі, бо полегшені значить "начинка" пластмасова, але купувати машинку з 20 різними видами строчки просто "шоб було" і доплачувати за це немаленьку суму особисто я не бачу сенсу. :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. terezka

    terezka котяка-вишивака

    кількість строчок і діапазон тканин різна річ, переважно середній ціновий діапазон легко шиє все підряд, і джинс в кілька шарів також.
    а купляти машинку що шиє лише ситець добре, а шовк жує, джинс не тягне, то не дуже хитро.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну Ви ж самі написали що добре шиють різні тканини лише машинки з великою кількістю строчок :girl_smile:, я з цим не згодна. Бо в тому конретному випадку треба шукати якраз машинку "просту як двері", але надійну.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1