Швейна машинка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Oduvashka, 6 Травень 2011.

  1. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    знімається частина рукава
    [​IMG][/URL][/IMG]
    хз, думаю в першу чергу, те, що в нас не всі продажі-доходи офіційно реєструються
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    а для чого воно отак знімається?
    п.с. вибачте за дотошні питання))
     
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Швейна машинка

    то для пошиття рукавів-штанів та різного дрібного
     
  4. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    а ше, якщо вертикальна заправка нижньої нитки, мус зняти щоб заправити))
    ну, але в основному зручно
     
  5. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Швейна машинка

    З власного досвіду скажу Вам, що ніколи на домашній побутовій машинці Ви не пошиєте ковдру. Тим більше 2.2х2.4
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    добре. а то я думала, може є якісь хитрощі. моя мама багато ковдр пошила на звичайній машинці (для себе і родини), але середину вручну прошивала трохи.
    мені власне не повністю ковдру треба пошити, а просто обшити ковдру тканиною, бо та що є на ковдрі - дуже слизька. то я думаю, що і звичайної машинки вистачить - середину зовсім не прошиватиму.
     
  7. maha

    maha Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Щось не можу у Львові знайти щоб подивитися вживу, пощупати машинки Джаном. Бачу в магазинах тільки декілька моделей. Може хто знає де краще подивитись? Надумала собі Janome Juno 1512. Чи хтось має таку?
     
  8. LsP

    LsP New Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Дівчатка, хочу оверлок за помірну ціну і щоб був легкий у використанні. Може хтось щось порадить?:girl_blush2:
     
  9. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Маю оверлок бразер м3430. Дуже задоволена. Працюю на ньому практично щодня. Вже 2 роки. Легкий в користуванні, в обслуговуванні, ніж ще досі гострий. Робить гарно рулік на будь-яких тканинах. Коштував 2000 грн.
     
  10. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Дівчата порадьте, хочу швейну машинку для домашнього використання (дитині флісову шапку пошити, можливо просту спідницю, щось підігнути, зремнтувати, оверлочити (або зигзаг) і все
    маю дві основні вимоги:
    щоб була компактною (маємо однокімнатну квартиру - поставити ніде - так щоб пошити і заховати, скажімо, в шафу)
    ну і щоб по-можливості надійна, шкода купити і ремонтувати
    дуже вдячна за ваші відгуки
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    жаном 419с
     
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Швейна машинка

    Надя, а у Вас є така машинка? Якщо так, поділіться враженнями.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    ага, вже рік. мені ок, джинси підігнути, дитю щось пошити. петлі зробити, ну але я шию акуратно, машинку шаную, але, дурепа, недавно не пробила джинс (ага, і голку лінь було міняти, бо на "вже"), і там де в 6 виходить складено зіскочила голка, тепер інколи потягує нитку верхню, нижню путає, понесу в сервіс.
    купою "взорів" користувалася, коли рушники кухонні декорувала, а так ні до чого більше. проста в користуванні, вертикальний човник, зйомний рукав.
     
  14. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Швейна машинка

    Дівчата підкажіть будь ласка де Ви купляєте голки для швейних машин? Передали мені стареньку машинку Лучнік польську, але без голок, тепер треба підібрати. І як взагалі вибирати ті голки:girl_crazy:? То є до конкретної машинки конкретні голки чи як? Буду вдячна за коментарі
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    магазин фея на франка. там попитайтеся. по-моєму лапки і голки є універсальними, проте наприклад від подолки старої до теперішньої моєї не всьо підходить
     
  16. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Швейна машинка

    а трикотаж нормально строчить?
     
  17. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Я маю чеську, теж стареньку, але робочу. Голки до неї далеко не всі пасують. Маю пару старих, то з ними ходжу по маг. і питаю/підбираю. В новому цумі (біля аквапарку) на верхньому пов. є ціле крило з тканинами і швейна утварь, то там брала - підходили. Ще в центрі за ляльковим (чи перед ним, залежно звідки йти) є крамниця Кравецька форнітура, то там теж допоможуть підібрати. Ну і як вже геть ніяк, то на вул. Городоцькій за Магнусом є старий ремонт швейних машинок, там по старим машинкам проконсультують. Перевірено, свою носили. (Єдине треба глянути чи не забрали/закрили (донедавна був), якось нині навіть там була й не звернула уваги.)
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Швейна машинка

    В мене Зінгер куплена в січні 2012. Купувала трохи з наворотами, бо не знати, що мені встрілить шити.
    з плюсів - взагалі нарікань нема, шиє, що їй кажуть.
    з мінусів - зламався нитковдягач.
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    нууу, якщо порівнювати з оверлоком то не дуже. та всі машинки не дуже, треба враховувати, що то в"язане полотно і або вручну не давати розтягуватис або купити лапку-верхній транспортер або - я так робила на старій подолці - підкладати під шов щось щільніше, просто дубляж не дуже на синтетиці(, хіба б був дуже щільний

     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Швейна машинка

    питали за запчастини, та мали би бути. Мені їх, наразі, не треба було, але магазин працює.