Шукаю тему..

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем levandivka, 28 Листопад 2007.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Останнє редагування: 14 Лютий 2012
  2. Lvivna

    Lvivna Member

    Підкажіть, будь-ласка, юридичні питання по сімейному кодексу, в якій темі? Бо я щось блуджу...
     
  3. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Чи є тема, в якій скидують про квитки на якійсь концерти, вистави. Може комусь не виходить піти, я б відкупила, н-лад. Як нема, то де краще створити в "дівочому радейку" чи в "іншому".
     
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дівчата, а є ще комерційна темка із насінням Родос? Хто її вів? Замовляла насіння і тепер не знаю куди і в кого за ним питати.
     
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    здається форумлянка @kewa мала цю тему
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kewa

    kewa Well-Known Member

    я мала темку
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    на барахолку дівчата виставляють як хто має.
     
  8. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Та я бачу деколи є. Але я нещодавно створювала тему і створити нову в барахолці не можу. А концерт 14 березня в Заньковецькоі, на який я хочу потрапити. Квитки вже всі розкуплені. Було б добре створити 1 тему де можуть писати повідомлення хто продає чи хто бажає купити і не захламлювати інше, бо там часом загубитися можна. Тільки питала чи можна в дівочому радейку створити, бо там я зараз можу створити тему, та йначе відноситься до музики
     
  9. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Шукаю темку дівчини, яка шила вдома, десь на Любінській
     
  10. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  11. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Здається, десь була тема "питання-відповіді", де можна було запитати про все на світі, питання, які не відносяться до жодноі теми.
     
  12. Ziben

    Ziben :)

    закрили цю тему((
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Шукаю тему улюблених віршиків для малечі.
    Не пригадаю в якому розділі бачила...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Шукаю комерційну тему. Форумлянка збирала замовлення на амер сайти. Цікавить 6PM. Здається то була Вірджінія. Хоч може і помиляюсь. Ніяк не можу знайти.
     
  15. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Шукаю тему де форумлянка продавала порошки-гелі, шампуні і засоби для посудомийок привезені з закордону. Може в когось хто купував у неї є її контакти або нік форумлянки?
     
  16. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Екоя?
     
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Це нік форумлянки? Щось мені пошук не знаходить такої. Пам'ятаю вона ще писала, що чоловік це привозить і на фейсбук є їх сторінка( але я не зберегла посилання).
     
  18. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Нік був Ekoya і так само назва магазину і сайту. Я не знаю, чи це вона. Я пару разів брала в неї непогану екологічну хімію з Європи. Може, Ви когось іншого маєте на увазі.
     
  19. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Ні, це не вона... Дівчата, хто здогадується про кого я(бачила в темці були замовлення) напишіть, будь ласка.
     
  20. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  21. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дякую! Здається, це вона!