Шукаю подругу

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем president, 5 Листопад 2014.

  1. Lana Kras

    Lana Kras New Member

    Всім привіт, буду рада новим знайомствам. Рік вже живемо у Львові, але так нізким не здружилися.
    Маю 5-ти річну доньку, люблю йогу ,пол дєнс, верхову їзду, вегетаріанство. Пишіть
     
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Є: ) Чим цікавитесь?
     
  3. Lilyly

    Lilyly New Member

    мені 25. Маю синочка 8 міс. В тому районі гуляємо. Шукаєм компанію) А ти що скажеш?
     
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Головне заявити, що ти шукаєш і тоді це тебе знаходить :) Але в кожного це буде по-різному ;)
     
  5. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Я предлагала несколько раз встретиться, дальше разговоров дело не идет:) как показывает жизнь, интернет общение и вживую- две большие разницы.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    100% або й 200...
    Я знайшла цілий букет, то майже як джек-пот виграла!
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  7. iragonzales

    iragonzales В декреті

    я сама писала тут, нічого...І помітила, що багато дівчат пишуть тут знову і знову. Думаю проблема в психологічних бар'єрах перед незнайомою людиною...Бо не знаєш реакції, трохи боїшся.
    --- дописи об"єднано, 29 Вересень 2016 ---
    а далі тишина:d64:
    --- дописи об"єднано, 29 Вересень 2016 ---
    давайте подробності про джек пот, хто першим писав, як долався "мороз"....
     
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    були такі форумівки- "дружні" називались. ну от я 2 рази сходила. а тоді вже на просто форумівки, і так як я є дууже голосистою і крикливою, то мене не помітити важко:girl_haha:. Тому я тепер є щасливою "абаладатєльніцою" нових коліжанок і довольна як слонь.:girl_dance::girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 3
  9. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Ви молодець. Але в цій темці формат, знайти сусідку щоб гуляти з малюками разом , часом кава....От як коли не компанія...?:girl_sad:На форумівках легше, вже є знайомі між собою, можуть допомогти коли бачать що людина встидається....А встидаються обоє))))?
     
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    почитайте перші хоча б 5сторінок теми....
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Тоді самі пишіть тій форумлянці, з якою хочете зустрітись :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    повірте, такого барєру не буде, якщо знайдете "свою" людину. Я справжнісінький інтроверт, але без цієї теми, без форумівок на форумі знайшла подругу, з якою просто приємно поспілкуватись (навіть не зважаючи на те що між нами відстань і бачились ми аж 2-3 рази і більше ніяк не виходить перетнутись). Розмова зав'язалась, аж смішно згадати, бо кіт напісяв на коврик чи диван (вже і не згадаю) ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    @iragonzales
    Ну а вы кого ищите?:) подругу для души или подругу для прогулок с детьми?
     
  14. Lilyly

    Lilyly New Member

    А є такі, що приїжджають гуляти в Стрийський парк посеред тижня?)
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2016
  15. iragonzales

    iragonzales В декреті

    для душі швидше, хоча погуляти також можна)))) а Ви ще шукаєте, чи робота замінила все?
     
  16. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    @iragonzales
    Работа есть работа)) и она никогда не мешала мне дружить и общаться! Я рада любому общению, так жизнь достаточно круто изменилась и все родные и друзья очень далеко. Поэтому главное начать, а там уже жизнь покажет)) и потом друзям дети никогда не мешают, как по мне.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. iragonzales

    iragonzales В декреті

    звісно воно так, головне бажання. Взагалі гарна могла бути у нас компанія на Топольній з ДП))). @Whiffяк Вам така ідея? Ще би Рону до нас витягнути, Капучінка за 2 зупинки))). Ну то я так в теорвї говорю))). Може дівчата не схочуть до нас. @Whiff нас вже двоє?))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. iragonzales

    iragonzales В декреті

    перечитала як порадили мені 5 сторінок, і бачу що завтикала...:girl_cray:.
    . Я Вас бачила пару раз, впізнала, а підійти завстидалася
     
  19. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    @iragonzales
    я только за! Вы когда гуляете?
    а девочки если хотят, то присоединятся я думаю;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Whiff пропоную познайомитися ближче, Ви є на ФБ? Гуляю переважно в обід, як вийде, взагалі дуже багато ходжу пішки. Бойкотую маршрутки, і уникаю тролейбуси))).
     
    • Подобається Подобається x 1