Шукаю подругу

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем president, 5 Листопад 2014.

  1. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Буду рада спілкуванню. Люблю прогулянки містом, було б класно мати подругу, яка б могла скласти компанію на різні цікаві події, чи просто пройтись по магазинах, кав'ярнях. З задоволенням би повчилась вмінню готувати, красиво вдягатись, розбиратись в косметиці, харчуванні. Потребую вчителя чи партнера для навчання і самовдосконалення, або просто людину на тій же хвилі, що й я. Найважче писати про себе, бо людину треба відчути. А словами дуже складно передати. Хіба паспортні дані :) 31 рік, 2-оє дітей ( 7р і 6р), працюю, живу в районі Чорновола ( Бомба). Подумалось, що добре було б створити тему про вміння, які хочеться навчитись. Може були б бажаючі дати майстер клас.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Довго думала чи писати і що писати, і таки наважилась.Шукаю подругу для спілкування основному онлайн,бо як і @Jusi проживаю за містом,потребую людину з якою можна поспілкуватись на усі теми,при потребі виговоритися чи поплакатись,посміятись від душі,помріяти,так склались обставини,що усі мої тепер знайомі колись подруги то зайняті своїми сім'ями,або наші колись спільні інтереси змінились.
    Про себе мені 24,заміжня,дітей немає.Люблю спорт, книги і солодке:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. VasylynaY

    VasylynaY New Member

    Привіт. Готова до спілкування. Мені 25, заміжня, дітей нема(є собачка:girl_smile:). Також люблю спорт і солодке(як без нього?!),ще, подорожувати, розвиватись.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Так багато тут всі писали за останні дні, то і я напишу:girl_smile:. Мені майже 30 (ну хоч ще поки що всього 29:girl_blum:), одружена, дітей нема. Люблю подорожувати, в ідеалі хотілося б побачити весь світ, ну або хоча б частинку його. Багато читаю, дивлюся серіали і деколи трохи малюю.) Буду рада новим друзям, можна просто спілкуватися, або бачитися (навіть парами з чоловіками-хлопцями).Так якось склалося, що подруг в мене мало, та й бачуся з ними рідко (в них то робота, то часу нема, то ще шось), тому я за знайомство:girl_yes2:.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  5. Chocolate Masja

    Chocolate Masja New Member

    дівчата давайте дружити. створюєм свою компанію. мені 28 ) також люблю спорті солодке
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Chocolate Masja

    Chocolate Masja New Member

    я теж не проти спілкування та дружби )
     
  7. Chocolate Masja

    Chocolate Masja New Member

    ідем в якийсь любий день ввечері на каву
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчатка, а хто гуляє з дітками десь в районі зайчиків? Маю мацьопика півторарочки, хотілрся б для нього компаніі ))) а то дітей вже починає боятися. Чомусь коли ми виходимо гуляти кругом ні душі. І діти в будинках, ніби є, але чомусь ніколи не бачу як вони гуляють. Шукаємо компанію )))
     
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А що це за район такий - зайчики?)))) Ніколи не чула, просто цікаво...
     
  10. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Так, саме так )))
     
  12. VasylynaY

    VasylynaY New Member

    я за:girl_yes2:(окрім вівторка)
     
  13. Chocolate Masja

    Chocolate Masja New Member

    давайте в пятницю виберемся, як?
     
  14. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Намічається міні форумівка на каву:)
    Я б теж на каву сходила.
    А Орман так хотіла без форумівок!:)


    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
  15. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Девочки! С радостью присоединюсь в четверг/ пятницу после 18.30! Либо в среду только с дочкой. Живем на Мазепы.
     
  16. Lilyly

    Lilyly New Member

    Хто гуляє з дітьми в районі Виговського, Городоцька, Любінська, Головатого, Яворницького, Садова, р-к Південний? Давайте компануватися)
     
  17. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Я теж підтримую тему відмазок.
    На днях розбирала цю тему у клієнтки і дійшли до висновку, що якщо є бажання - то і робота посунеться, і вечір звільниться. А якщо його немає, то завжди щось буде заважати.
    Нічого особистого якшо шо.

    І я тут відмічуся.
    Шукаю подругу, у якої дітки не ходять у садочок і планують бути на домашньому навчанні(без всіляких альтернативних початкових шкіл).
    Може на ДП є вже хтось такий:girl_in_dreams:.
     
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я думала, що Ви мене не любите :blush: Мені навіть в голову не прийшло, що це був натяк :facepalm:
    +1000 :girl_in_dreams:
    Супер :girl_blush2:
    Звичайно :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. airini

    airini New Member

    Всім привіт, шукаю друзів, мені 18.
    Не знаю чи проблема в мені чи в оточуючих мене людях, але якось так сталося, що я зовсім сама. Шукаю людей, з якими можна було б спілкуватися, подорожувати, весело проводити час.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дівчата, хто хоче завтра або в неділю за компанію на озеро?