Шукаю подругу

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем president, 5 Листопад 2014.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Не ображайся.але то все відмазки...
    Стосовно відстаней теж ... всі знають які в Києві відстані.тим не менш.ми як мешкали в Києві. Дуууже часто ( раз в тиждень. раз в два тижні) здибались з чоловіковими друзями( всі одружені і мають одне- двоє дітей) і зараз.раз в рік чи два здибаємось..
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    може хоч мамівку в парку знову організувати? ми б вже може прийшли. бо я відчуваю, що скоро сама стану такою ж "дикою" в плані спілкування як і моя старша дитина. :girl_blush2:
    єслі шо, то я б теж познайомилася з кимось для спілкування_дружби. але є в мене "обтяжуючі обставини", дві-2.9р і 8міс:girl_crazy:. це дещо ускладнює ситуацію, але, думаю, вихід завжди знайдеться.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  3. Lilyly

    Lilyly New Member

    А в якому ви районі живете?
     
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ось знайшла своє "досьє" дворічної давності.
     
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій


    І я напишу про себе. Дуже люблю читати, думати і говорити про вічне, закохана в саморозвиток, завжди щось шукаю для натхнення. Емоційна, чуттєва. Незаміжня. Шукаю душевну подругу (споріднену душу) для онлайн-спілкування :girl_wink: Можливі нечасті зустрічі, тому що я не зі Львова :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 3
    • мімімі мімімі x 2
  6. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    5 років тому переїхала з Франківська до Львова, пів року тому у Винники. Зараз в декреті, синочкові 1,9 р. З задоволенням погуляємо з кимось разом у Винниках чи у Львові (зі зручним добиранням), запросимо до себе в гості на щось смачненьке-солоденьке чи сходимо до когось на чай;) за час життя у Львові, на жаль, знайшла не так багато подруг, та й ті зараз активно "працюючі"
     
  7. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Или давайте в парке с дитьми пока сезон дождей опять не начался))
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Мою кандидатуру розглянеш? ;)
    --- дописи об"єднано, 8 Липень 2016 ---
    То не відмазки. Моя подруга живе на Сихові, а бачимось дуже добре якщо раз в місяць. В неї будні дні розписані роботою, вечори і вихідні я не можу. Та й таке.
    --- дописи об"єднано, 8 Липень 2016 ---
    @Akina хай но мій "хвостик" підросте і можемо тинятися по магазинах/стоках/секондах разом, вишукувати щось цікаве і триндіти на "стильні" теми :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Раз в місяць зустрічатись з подругою.при наявності малечі на руках. То у вас хороша подруга)
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    @Akina
    Ну тогда в будний день кофе)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    а в якому саме районі в Винниках живете?;)
     
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    район Кільцевої
    п.с. до мене на "ти"
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    І я відмічусь тут) хто шукає офф чи онлайн компані - пишіть) мені 37 з хвостиком.. по характеру сміливо 5- 10 р.можна відняти. Маю шилопопіка півторарічного.мешкаю на сихові. Творча.не сильно балакуча.постійно в пошуках нового)
     
  15. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Я також люблю говорити про вічне ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я теж так кажу.
    нє, то не виходить подружуватися. Бо все одно за дітьми треба бігати (за моїми точно). В сенсі зустрічі в парку з дітьми я дуже підтримую, але для пошуку душевної подруги, то не дуже воно.
    ну вот я вам намьокувала, що я була в Франківську. Ви щось не зреагували. Чи я не підходжу (надулася)? В кінці липня-на початку серпня буду ще :girl_wink:

    про себе: я в реалі трохи(?) м'якша. А так все як на форумі - красива, розумна і скромна (гггг)
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 2
  17. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    @Orman
    Пока одни разговоры)) давайте конкретнее! На кофе без детей когда кто может? Будни день?
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    що саме?
    Бо мене форумівка не цікавить. Я хочу тет-а-тет. Подружок для компанії і кави я маю, мені треба для душі.
    тому
    я домовляюсь через ПП (так зручніше) в індивідуальному порядку.
     
    • мімімі мімімі x 1
    • Корисно Корисно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  19. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    А може б завтра хто хотів погуляти у Львові в парку чи в центрі?
    Плануємо бути усією маленькою сім'єю: мама, тато і синок 2 рочки.
    Будемо раді сімейній компанії.:)))

    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
  20. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    @Orman
    сразу тет-а- тел сложно. Вдруг вам на форуме человек был симпатичен, а в жизни окажется не очень?)) а если встретится небольшой компанией 3-5 человек, пообщаться, там и видно уже кто кому ближе по духу и интересам. Ну это я так вижу, могу и ошибаться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1